728 x 90

«آلترناتیو معتبر» (۳)

دیدیم منظور از آلترناتیو معتبر، تشکل منسجم و پایداری است که ضمن توان بالای سازماندهی و داشتن برنامه‌یی روشن، از حمایت‌های گسترده سیاسی و اجتماعی برخورد است. نیرویی هشیار، سرشار و آماده و غیرقابل انکار

 

آلترناتیو حاضر و معتبر در نگاه شخصیت‌های بین‌المللی

 

سفیر رابرت جوزف: واقعیت این است که یک آلترناتیو واقعی برای این رژیم وجود دارد اینجا سوریه و یا لیبی نیست

سناتور جوزف لیبرمن: چنین نیست که شما فقط آلترناتیو در برابر آخوندها باشید شما آلترناتیو درست را نمایندگی می‌کنید. رودی جولیانی: باید تکرار کنیم که یک آلترناتیو برای این رژیم وحشتناک تروریستی وجود دارد. الآن در وضعیتی نیستیم که بین کنار زدن یک دیکتاتور و جایگزین آن ندانیم چکار کنیم. ایران مانند مصر و لیبی نیست.

 

سؤال؟

در شرایط اختناق چگونه می‌توان به مقصد آزادی رسید؟

مریم رجوی: «بله آلترناتیوی وجود دارد که می‌خواهد از مسیر کانون‌های شورشی، شهرهای شورشی و ارتش آزادی به‌ مقصد آزادی برسد.

این آلترناتیو قادر است یک جمهوری دموکراتیک و کثرت‌گرا مبتنی بر جدایی دین و دولت، برابری زن و مرد و خودمختاری ملیتها و یک ایران غیراتمی برقرار کند.»

 

سایت آلبانی کوها یونه: سیاستمداران جهان مجاهدین را در آلبانی ملاقات می‌کنند

این کنفرانس بین‌المللی قدرت رو به افزایش مجاهدین خلق و موضع آن به‌عنوان آلترناتیو دموکراتیک رژیم ایران را به‌نمایش گذاشت.

 

واشنگتن تایمز: کنفرانس ایران آزاد در اشرف۳

بزرگترین گروه اپوزیسیون ایران روز شنبه ۲۲تیر با موجی از ستایش از جانب رهبران سیاسی از چپ و راست روبه‌رو شد. رهبرانی که از ۵۰کشور مختلف آمده بودند و همه با شور و شوق این گروه و اهداف آنرا ستایش می‌کردند

گزیده ها

تازه‌ترین اخبار و مقالات