728 x 90

آبان خونین تا مرگ دیکتاتور ادامه دارد!

تداوم آبان خونین ...
تداوم آبان خونین ...

فردای کشتار خونین آبان۹۸، تکراری‌ترین جمله‌ٔ دژخیمان حکومت خامنه‌ای در رسانه‌های تحت فرمانش این بود که «ظرف دو روز جمع‌اش کردیم!» دروغ بزرگی که پیش از شنوندگان، خود گویندگانش هم آن‌را باور نداشتند!

از آن روزها اکنون یک سال گذشته، اما جلادان نظام که مدعی «جمع شدن» آتش شورش و قیام بودند، هنوز که هنوز است در تب و لرز به سر می‌برند! نه فقط قیام قهرمانانه‌ٔ آبان۹۸، بلکه حتی سوزش حرارت قیام سال۹۶ را هم بر جوارح خویش حس می‌کنند!

اعتراف سوزناک تئوریسین استمرارطلب نظام!

عباس عبدی، گروگانگیر سابق، که سالهای تحت نام «اصلاح‌!»طلب، به نظام خدمت می‌کرد و اکنون به‌عنوان کارشناس در روزنامه‌ها ظاهر می‌شود حالا به صف اعتراف کنندگان نظام پیوسته و هول و هراس خویش را از تداوم آتش قیام آبان، در رسانه‌های حکومتی به نمایش گذاشته است.

عبدی طی مطلب کوتاهی در شمارهٔ ۲۶آبان روزی‌نامه‌ٔ اعتماد، به ناگزیر و تلویحا از یک «مرکز تعفن» نام برد که قیام‌هایی مانند دی ۹۶ و آبان۹۸، در واقع تب‌های ناشی از آن هستند. وی نوشت: «انتظار می‌رفت که حوادث دیماه سال۹۶، آغازی باشد برای شناخت مرکز تولید عفونت و درمان آن، ولی آن تب به علل گوناگونی خفیف تلقی شد».

این عنصر باند مغلوب اگر چه در تلاش است تا از خودش یک چهره‌ٔ «نگران برای مردم» جلوه بدهد، اما در شرح مختصری که درباره‌ٔ قیام آبان ۹۸ می‌نویسد، دم خروس ولایت‌معاش‌اش بیرون می‌زند! به‌نحوی که روشن می‌گردد که وی اصلاً مشکل‌اش درد مردم ستم‌زده‌ٔ ایران نیست، بلکه در فکر این است که طوری گرانی‌ها زمینه‌سازی شود که «مشکل» پیش نیاید! از این رو تنها «انتقاداتی» را به نظام سراپا جنایت‌شان وارد می‌داند! آن هم با چه استدلالی؟ این‌که دوباره سیکل گرانی ادامه دارد، پس تهدید و شورش را به جای خودش باقی می‌بیند: «... اگر چه درباره نحوه عمل دولت در افزایش قیمت بنزین انتقادهای فراوانی وجود ... افزایش قیمت بنزین نه‌تنها مشکل را حل نمی‌کند، بلکه به این نحو درست هم نیست. مشکل را حل نمی‌کند، به این دلیل ساده که اکنون و تا یکی، دو سال دیگر دوباره می‌رسیم به همان جای سال گذشته...!»

گاهی هم راست!

عباس عبدی در سراسر مطلب‌اش در تلاش است که جدیت آتش قهر و خشم مردم ایران و اراده‌ٔ سترگ‌شان برای سرنگونی را به سایر مزدوران آتش به اختیار خامنه‌ای «چیزفهم!» کند. از این رو می‌گوید: «... باید گفت که یک خطای دیگر دیده شد که ماجرا را بدتر می‌کند. این‌که گمان کنیم اعتراضات فقط ناشی از افزایش قیمت بنزین است!»

بله، او اعتراف می‌کند که قیام آبان نه صرفاً خشمی بر آمده از گرانی بنزین بلکه ریشه در تنفر انفجاری جامعه از نظام آخوندی دارد که در آبان ۹۸ با گرانی بنزین جرقه خورد و آن حماسه خلق شد.

عبدی دارد صراحتاً به این‌که قیام آبان تمام نشده نیز اعتراف کرده و می‌نویسد: «باید منتظر تکرار» باشیم! چرا که این انقلاب برآمده از یک عفونت ریشه‌ای در نظام است نه صرفاً تبی که می‌شود آنرا به‌نحوی درمان کرد. از آنجا که عفونت وجود دارد پس «باید منتظر تکرار» باشیم!

منتظر باشید که این «تب» به مرگ دیکتاتور می‌انجامد!

واقعیت این است که آن «مرکز تولید عفونت» که در مقاله‌ٔ روزنامهٔ اعتماد آمده، چیزی جز جرثومه‌ٔ پلید «ولایت مطلقه‌ٔ فقیه» نیست که در بیت‌العنکبوت نظام آشیان کرده و در قانون اساسی حکومت آخوندی خودش را «میخ» کرده!

بنابراین تنها درمان متصور و واقعی، به زباله‌دان افکندن این پدیده‌ٔ «عفن» است که البته با این کار، «تب» دیکتاتور به «مرگ» خواهد انجامید! آینده‌ٔ محتومی که دژخیم علی ربیعی هم لرزه‌ٔ آن را بر تن خویش احساس می‌کند و در مصاحبه ۲۷آبان خویش با خبرگزاری رسمی حکومت، ابراز امیدواری می‌کند که برایشان «تکرار» نشود!

طمع خامی که البته مردم ایران و پیش‌قراولان «کانون‌های شورشی» ابطال آن را پیشاپیش اعلام کرده‌اند.