728 x 90

اشرف‌نشانان! دست‌مریزاد - درود درود درود!

تظاهرات مقاومت  ایران در ورشو - ۲۴بهمن ۹۷
تظاهرات مقاومت ایران در ورشو - ۲۴بهمن ۹۷

چهل سال چشم‌بستن سیاستمداران غرب به جنایات آخوندها، سبب فجایع عظیمی برای مردم ایران و منطقه شده است و همان‌طور که خانم مریم رجوی در سخنان خود در تظاهرات ورشو گفتند: «راه جبران همه آن لطمات به‌رسمیت شناختن مبارزه مردم ایران برای سرنگونی رژیم آخوندی است».

سیاستی که سرآسیمه برای ایجاد یک «سازوکار مالی» به نفع آخوندها، اقدام می‌کند اما به‌قول خانم رجوی «این‌همه سال «سازوکاری» برای نجات زندانیان سیاسی ایران از زیر شکنجه‌های جلادان خامنه‌ای فراهم نکرده است»!

واقعیت این است که در این ۴۰سال امکانی نبوده که مقاومت خونبار مردم ایران بتواند از آن علیه رژیم ضدمردمی آخوندی استفاده کند ولی نکرده باشد.

در این ۴۰سال لحظه‌ای نبوده که امکان کاستن از کیان منحوس این رژیم پلید فراهم شده باشد و مجاهدین آن لحظه را از دست داده باشند!

این را آیندگان بیش‌تر گواهی خواهند داد.

کانون‌های شورشی و اشرفیان پایدار به همراهی و پشتیبانی اشرف‌نشانان و ایرانیان آزاده در سراسر جهان خواست مردم ایران مبنی بر رهایی از فاشیسم مذهبی حاکم بر ایران را نمایندگی می‌کنند.

روز چهارشنبه ۲۴بهمن یکی از صحنه‌های پرشکوه این مقاومت توسط اشرف‌نشانان در ورشو پایتخت لهستان همزمان با کنفرانس بین‌المللی لهستان، خلق شد.

هوای سرد و شرایط جوی نامساعد، روز وسط هفته... نتوانست مانع اراده‌های دشمن‌ستیز این یاران و حامیان واقعی مقاومت بشود.

البته آنها سال‌هاست که در سرما و گرما و در هر شرایطی صدای خلق قهرمان ایران و رزمندگان جان بر کفش را به گوش جهانیان رسانده‌اند و این بار هم در حالی‌که هنوز خستگی روزها تلاش برای برگزاری تظاهرات و راهپیمایی با شکوه پاریس در ۱۹بهمن را از تن خود دور نکرده بودند، راهی ورشو پایتخت لهستان شدند تا پیام‌رسان مردم ایران باشند.

پیام هم یک چیز بیشتر نبوده و نیست:

مردم ایران، یک مقاومت ملی، مردمی و انقلابی دارند!

این مقاومت، صاحب دارد!

گرچه دهانها بسته و آزادی کلام در این ایران آخوندزده ذبح شده اما این مردم به یمن تلاشهای بی‌شائبه ایرانیان آزاده و اشرف‌نشانان توان بیان خواسته‌هایشان را در هر حالت و در هر شرایطی در نقاط مختلف جهان دارند!

آری، پیام‌ اشرف‌نشانانی که این‌چنین عاشقانه در سرما و گرما و... به میدان می‌آیند این است که گرچه شاه و شیخ جز سرکوب و چپاول و استثمار برای این مردم ارمغانی نداشته و ندارند! اما اکنون بهتر از همیشه زمان، زمان برخاستن است و این بار نوبت سرنگونی شیخ است. و چه زیبا و پرمعنا است این پیام مریم رجوی به تظاهرات ورشو آنجا که گفتند:

« شما صدای ایران به‌پاخاسته‌اید که جهان را فرامی‌خواند تا بیش از این نسبت به‌ حقوق پایمال‌شده ملت ایران سکوت نکنند.
زندانیان ما در سیاه‌چال‌های خامنه‌ای، هموطنان کرد و ترک و بلوچ و عرب، زنان و جوانان، کارگران، کشاورزان، معلمان و دانشجویان، همه و همه، رنج‌ها و دردهایشان و آرزوهای سرکوب‌شده آنها در صدای شما به‌ اوج می‌رسد.

خواست مبرم آنها از جهان و انتظار به‌حق‌شان از کنفرانس لهستان این است که حق مقاومت مردم ایران برای سرنگونی فاشیسم دینی و دستیابی به آزادی را به‌رسمیت بشناسند.

ملت ایران شایسته این حق است، چون با پایداری طولانی برای آزادی و از جمله با قیام‌ها و اعتراضهای یک‌سال اخیر در برابر یکی از سفاک‌ترین و بی‌رحم‌ترین دیکتاتوریهای جهان اخیر، این حق را اثبات کرده است».

اینک با درودی بسیار به اشرف‌نشانان دلیر که بی‌چشمداشت در هر صحنه‌ای که باید فریادی علیه رژیم آخوندی بلند شود حاضرند و با همه توان، هر آنچه که دارند را در طبق اخلاص قرار داده و نثار آرمان آزادی مردمشان می‌کنند و این‌چنین مقاومت پیشتاز مردم ایران را یاری و پشتیبانی می‌کنند.

بی‌تردید مردم و مقاومت ایران از داشتن چنین حامیان و پشتیبانانی به خود می‌بالد و به آنها افتخار می‌کند.

درباره این هموطنان و اشرف‌نشانان آزاده بسیار می‌توان گفت و باید هم که بسیار گفت، اما بهتر است همراه با سخنگوی مجاهدین همه با هم بگوییم: «یاران!‌ اشرف‌نشانان! دست‌مریزاد - درود درود درود!»