728 x 90

برایان هوک به آخوند روحانی: آنچه مردم ایران می‌خواهند کار است، نه نفرین و جادو

برایان هوک هماهنگ‌کننده اقدام علیه رژیم آخوندی در وزارت‌خارجه آمریکا
برایان هوک هماهنگ‌کننده اقدام علیه رژیم آخوندی در وزارت‌خارجه آمریکا

برایان هوک هماهنگ‌کننده اقدامات علیه رژیم آخوندی در وزارت‌خارجه آمریکا در واکنش به اظهارات آخوند روحانی علیه آمریکا که گفته بود هر چه لعنت دارید به آمریکا و اسراییل و سعودی بفرستید، طی پیامی نوشت مردم ایران کار می‌خواهند، و علاقه‌یی به نفرین و جادو ندارند. وی اظهارات آخوند روحانی را شانه خالی کردن از پذیرش اشتباهات دانست.

 

آخوند روحانی روز ۲۶ اسفند طی سخنانی در بوشهر، وحشت نظام آخوندی از سرنگون شدن رژیم توسط دشمن را به نماش گذاشت و به باندهای رقیب درون رژیم نسبت به سرنوشت نظام آخوندی هشدار داد و گفت:

گاهی من تعجب می‌کنم که چطور دشمن با تبلیغات خودش و دشمنان ما موفق شدند در ذهن ما وسوسه ایجاد کنند. حرف آنها یک کلمه است می‌گویند دولت قبلی آمریکا اشتباه کرد اگر با ایران توافق نمی‌کرد. و آن تحریم چند سال دیگر ادامه پیدا می‌کرد ما میتوانستیم حکومت ایران را سرنگون کنیم اینها ادعای آنهاست. یا قبول ندارید ما در شرایط جنگ هستیم خب پس بیائید بگویید به ما که ما در شرایط جنگ نیستیم، یا قبول دارید شرایط جنگ، سختی دارد.

 

رئیس‌جمهور ارتجاع که تلاش می‌کرد بن‌بست نظام آخوندی در تنگنای بحرانهای داخلی و بین‌المللی را به گردن آمریکا بیندازد، برای روحیه دادن به نیروهای وارفته رژیم به‌طور مضحکی مدعی شد که رژیم قصد دارد توسط دستگاه قضاییه خامنه‌ای برای آمریکا پرونده تشکیل بدهد.

 

ببینید ما در یک میدان مبارزه هستیم و من در اینجا عرض می‌کنم ما باید در دستگاه قضایی خودمان اول در داخل این شکایت را مطرح کنیم و در یک دادگاه مطرح کنیم سران آمریکا و آنهایی که در این تحریم به هر نحو طراحی کردند. ما اول در دادگاه خودمان باید اینها را محاکمه بکنیم بعد هم برویم در دادگاههای بینالمللی.

گزیده ها

تازه‌ترین اخبار و مقالات