728 x 90

برف رژیم و خورشید انقلاب

لاریجانی و دزدان در قوه قضاییه خامنه ای
لاریجانی و دزدان در قوه قضاییه خامنه ای

این روزها درون رژیم غوغایی برپاست.

خامنه‌ای به هزار علت ناگزیر شده اجازه دهد پرونده غارت‌گریهای آملی لاریجانی جنایتکار گشوده شود. این کار خامنه‌ای اگر بخواهد به سرانجام معقولی برسد هزینه کلانی روی دست رژیم می‌گذارد، هزینه‌ای که بعید است مورد دقت خامنه‌ای قرار گرفته باشد.

 

آملی لاریجانی یک قلم ۶۳حساب بانکی غیرمجاز از اموال مسروقه و مصادره شده مردم را همراه با معاونش طبری و دیگر نفرات پیرامونش ملاخور کرده است. آملی لاریجانی به‌عنوان رئیس وقت قوه قضاییه مستقیماً از علی خامنه‌ای دستور می‌گرفت و هم‌اکنون نیز رئیس مجمع تشخیص مصلحت نظام و عضو شورای نگهبان است.

در این جریان، در کنار آملی لاریجانی ناگزیر فوجی از اقوام و دوستان و همکارانش هم به درون سیاه‌چاله این پرونده کشیده می‌شوند از قبیل: جعفری دولت‌آبادی دادستان سابق تهران، محمدجواد لاریجانی، پسر اژه‌ای، برادر زاده عراقچی، برادر روحانی، برادر جهانگیری، علی‌رضا زیبا حالت منفرد، سالار آقاخانی، حسن میرکاظمی، فاضل لاریجانی، قاضی مرتضوی جنایتکار و...

خامنه‌ای به‌خوبی می‌داند که اگر سرکلاف فساد باز شود عبای ولایتش از سرتا پا شکافته خواهد شد.

 

آنچه خامنه‌ای می‌داند

خامنه‌ای ناله و زاری نفراتش را می‌شنود که می‌گویند حتی فرزندان خودشان در پنهان خانه‌هایشان به رسانه‌های مجاهدین مراجعه می‌کنند و اکنون دیگر حتی در عمق خانه‌هایشان هم مجاهدین نفوذ کرده‌اند.

خامنه‌ای بهتر از هر کسی از وضعیت اشرافی مصباح یزدی و دیگر اوباش عمامه به‌سر پیرامونش و نفرتی که در جامعه ایجاد کرده‌اند، با خبر است. همان‌طور که از کینه و نفرت مردم نسبت به خود و خانواده و فرزندان فاسدش به‌خوبی با خبر است.

او می‌داند مردم فراموش نکرده‌اند داستان هجده و نیم میلیارد دلار ارز نقد و طلایی را که مجتبی پسر الدنگش در جریان قیام ۸۸با عجله به ترکیه برد و به باد داد آن‌چنان که حتی جرأت نزدیک شدن به آن را هم پیدا نکردند و پول و سرمایه مردم ایران به‌راحتی و در سکوت به باد رفت. رئیس‌جمهور ترکیه کمی بعد در مبارزات انتخاباتی‌اش با شادی به مردم گفت هجده و نیم میلیارد دلار طلا و پول از غیب رسید و مشکلات مالی دولت حل شد!

خامنه‌ای خوب می‌داند وقتی فرمانده هار پاسداران نیروی انتظامی گیلان اعتراف می‌کند طی سال جاری ۶۶۰۰۰(۶۶هزار) تذکر لسانی و پیامکی به مردم داده‌اند، فشار خون مردم تا کجا بالا می‌رود. همان‌طور که وقتی پاسدار اشتری سرکرده نیروی انتظامی می‌گوید ۳۰۰هزار پیامک تذکر و اخطار به مردم صرفاً برای روسری بانوان داده شده، تنها چیزی که محققاً برای آینده خود و نظامش ذخیره کرده، خشم متکاثف مردم برای روز قیام بعدی است و بس!(ایرنا ۲۷تیر ۹۸). آنهم در جامعه‌ای که به‌قول وزیر راهش ۲۰میلیون ایرانی در سکونت‌گاههای غیررسمی زندگی می‌کنند و شب و روز، آخوندهای حاکم و پاسداران آدمکش‌شان را لعنت می‌کنند(ایسنا ۹مرداد ۹۸).

در جایی که کارگران و دیگر زحمت‌کشانی که حتی توان اجاره یک کانکس هم نداشته و به «بام‌خوابی» روی می‌آورند و برای همان هم شبی ۲۵هزار تومان می‌پردازند(ماهی ۷۵هزار تومان) تا بتوانند با دستمزد ماهانه یک میلیون و پانصد هزار تومانی زنده بمانند، بی‌تردید خامنه‌ای می‌فهمد که عمر حکومتش رو به پایان است.

تصویری از «بام خوابی» در منطقه ۲۲تهران. اجاره این چادرها شبی ۲۵هزار تومان است!

تصویری از «بام خوابی» در منطقه ۲۲تهران. اجاره این چادرها شبی ۲۵هزار تومان است!

 

جلوه‌های ویرانی ایدئولوژیک ـ سیاسی نظام

خامنه‌ای از میزان ریزش در سپاه پاسدارانش خبر دارد،

از شدت نفرت عمومی نسبت به حکومتش خبر دارد،

از این‌که تعداد شرکت‌کنندگان در نمایش جمعه‌هایش در کل کشور به صدهزار نفر هم نمی‌رسد با خبر است (مصاحبه موسوی تبریزی. اعتماد آنلاین ۲۵مرداد ۹۸).

خامنه‌ای بی‌تردید می‌فهمد مردم چه کینه‌ای از او و نظامش به دل می‌گیرند هنگامی که این‌همه مسجد و حوزه لاکچری و آخوند و بچه‌ آخوندهای شیک‌پوش پورشه ‌سوار می‌بینند، در حالی‌که بیش از نیمی از مردم ایران شب‌ها نان و پنیر هم برای رفع گرسنگی ندارند. (دو سال پیش بود که خامنه‌ای به طلاب پورشه‌ سوار خودش یادآوری کرد که رفت و آمدتان با این ماشین‌ها برای نظام دردسر درست می‌کند)،

خامنه‌ای عاقبت نظام در هم‌ شکسته‌اش را می‌تواند به‌خوبی پیش‌بینی کند هنگامی که نفرات خودش (آخوند حسین قنبریان در برنامه ثریا. تلویزیون شبکه یک رژیم ۲۴مرداد ۹۸) فغان سر می‌دهند که:

«در جمهوری اسلامی... اگر اشرافیت پیدا شد الا و لابد مذهبی است چرا اینجور؟ به‌خاطر این‌که حتماً و لابد از توجیه مذهب استفاده کرده حکومت مذهبی است دولتمردش یک دولتمرد اسلامی است شما الان بی‌تعارف نگاه بکنید اگر شما یک مالی را رویش دست می‌گذارید مسجد لاکچری را دست می‌گذارید قبلش باید دست بگذاری سر حوزه‌های مجلل که یک جایی درست شده قبل از این‌که به ویلاهای لواسان گیر بدهید باید به حوزه لواسان گیر بدهید چون این را آیت می‌گیره برای اون خب این حوزه‌های مجلل..... در قم حوزه‌ها و مدارس مجللی که ساخته می‌شود چند درصدش مال مراجع تقلید است یعنی رجال مذهبی مذهبی که هیچ نسبتی با حاکمیت و دولت به حسب ظاهر ندارند چند درصدش مال مراجع تقلید صاحب رساله است؟ بقیه مال کی هست؟ مجلل ترین حوزه‌ها الآن مال کی هست؟‌ رئیس قوه قضاییه سابق است رئیس این قوه دوباره دارد می‌سازد اون یکی‌اش که در تهران داره رئیس قوه مجلس بوده قبلاً امام جمعه فلان شهر است فلان استان است اینها هم که یک حوزه‌های مجللی می‌سازند خانه ها».

یکی از سالنهای اشرافی حوزه علمیه آخوندها در قم

یکی از سالنهای اشرافی حوزه علمیه آخوندها در قم

 

در همان برنامه یکی دیگر از اراک تماس گرفته و می‌گوید:

«در کمربندی (اراک) جایی که به کسی جواز ساخت ندادند چرا حوزه علمیه مجللی با مجتمع مسکونی ساختند...

... گفتند وقتی یک مسئول اجرایی کشور توی ویلای هزار متری زندگی می‌کند از بقیه چه انتظاری دارید...

... گفتند اگر عدالت مسئولان این‌طور هست که ۹۰درصد آنان در رفاه کامل باشند ولی یک عده زیادی به نان شب محتاج باشند ما این‌طور را قبول نداریم...مردم در هر حال در این خصوص خیلی اعتراض دارند»...

خامنه‌ای خوب می‌فهمد هنگامی که مردم به بت‌کده‌ای که به اسم قبر خمینی درست شده ایراد می‌گیرند، سمت و سوی تحولات به کدام طرف روانه است. همان آخوند قنبریان در همان برنامه گفت:‌
« درباره همین حرمی که ساخته شده است [قبر خمینی] خیلی‌ها دارند تلاش می‌کنند که این را یک کار درستی جلوه بدهند جانشین تولیت وقتی انتقادها شد.... (پاسخ داد)‌ که تو یک تشکر هم نکردی ۲۵سال وقت برد ساختن این حرم عمر یک جوان عمر یک خدمت بعد گفت که... اگر قرار باشد یک فضایی داشته باشیم که هیچیک از المانهای معماری اسلامی در آن نباشد چگونه می‌تواند یک مکان گردشگری (داشته باشیم)»؟!

یک مسجد لاکچری در تهران!

یک مسجد لاکچری در تهران!

و به این ترتیب دیکتاتوری خامنه‌ای آرام آرام در مقابل آفتاب سوزان خشم مردم و مقاومت انقلابی‌شان هم‌چون برف آب می‌شود.

واقعیتی حتمی که دیر یا زود به تحقق خواهد پیوست.