728 x 90

جهان شاهد استمرار قیام مردم ایران در آستانه چهارشنبه‌سوری – دولت نوروزی

استمرار قیام ایران
استمرار قیام ایران

 

قیام مردم ایران آغازی بر فاز پایانی رژیم دیکتاتوری آخوندی

در آستانه ماه میلادی امسال، جامعه بین‌المللی به‌طور غیرمنتظره‌ای شاهد قیامها، تظاهراتها و اعتراضات گسترده مردم ایران مرکب از همه اقشار اصلی جامعه بود. شدت فشار بر مردم به‌جان آمده ایران به حدی بود که دیگر این آتش زیر خاکستر در بیش از 140شهر ایران از شمال تا جنوب، از غرب تا شرق، شعله‌ور شد و زبانه کشید و سرنگونی تمامیت رژیم دیکتاتوری آخوندی را فریاد کرد. بی‌دلیل نیست که سرکردگان مزدور پاسدار و بسیجی و نیروهای انتظامی و قضات دزد و جنایتکار رژیم در شهرهاى مختلف ایران به صحنه آمده و علیه برگزاری چهارشنبه‌سوری و نوروز برای مردم و جوانان ایران خط‌ و نشان می‌کشند و تهدید می‌کنند. اما غافل از آن هستند که دیگر کارد به استخوان مردم رسیده است و با فعالیتها و ابتکارعمل هزار کانون شورشی ارتش آزادیبخش ملی، این قیام سر بازایستادن پیدا نخواهد کرد.

 

نارضایتی شدید مردم، نیروی سازمان‌یافته مجاهدین و آلترناتیو شورای ملی مقاومت ایران

در محافل سیاسی و افکار عمومی جامعه بین‌المللی و بر صفحات تاریخ، فریادها، اعتراضات و خواسته‌های به حق مردم ایران به ثبت رسید. وقتیکه مردم در همه شهرها و تظاهراتها به‌طور یکدست شعار می‌دادند ”نه به گرانی”، ”مرگ بر دزد”، ”مرگ بر بیکاری”، ”مرگ بر خامنه‌ای – روحانی”، ”اصلاح طلب، اصول گرا دیگه تمومه ماجرا”..... بسیاری از رهبران و ناظران بین‌المللی شروع این تغییر دوران را دریافتند. آنها به خوبی فهمیدند که چنین ابعادی از اعتراضات و شعارهای یکدست در اقصی نقاط ایران، فقط و فقط در گرو سازماندهی یک نیروی پیشتاز رهبری کننده است.  و اما به اعترافات مقامات رژیم تا خود ولی‌فقیه ارتجاع، خامنه‌ای، این نیروی پیشتاز کسی بجز سازمان مجاهدین خلق ایران نبود. مردم ایران به‌رغم سرکوب شدید و بگیر و ببندها، به یمن فداکاریها، رشادتها و افشاگریهای این مقاومت، دیگر به‌خوبی فهمیده‌اند که ریشه و عامل اصلی گرانی، فقر، بیکاری، گرسنگی، غارت و چپاول نجومی ثروتهای ملی نفت و گاز مردم ایران، جنگ‌افروزی و اشاعه ترور در داخل و خارج از کشور همان سرکردگان فاسد و جنایتکار این رژیم دیکتاتوری آخوندی می‌باشند. تنها راه‌حل در سرنگونی این رژیم و  حمایت از اهداف آلترناتیو دموکراتیک شورای ملی مقاومت و طرح 10ماده‌ای خانم مریم رجوی، رئیس‌جمهور منتخب این شورا برای استقرار آزادی و دموکراسی در ایران آینده می‌باشد.

بله یک سر فصل در جنبش مردم ایران برای سرنگونی تمامیت رژیم دیکتاتوری آخوندی، به‌وقوع پیوست.  سرفصلی که خودبخودی و یا خلق الساعه نبود. بلکه سازمان‌یافته و ثمره جوشش خون بیش از 120هزار شهید از رشیدترین و آگاهترین فرزندان مردم ایران بوده است. شهدای والامقامی که طی 4دهه گذشته، جان خود را برای دفاع از حقوق مردم ایران، استقرار عدالت، آزادی و دموکراسی فدا کردند تا بتوانند نسلی را بیدار و آگاه کرده و دیوار سانسور و اختناق رژیم را در هم بشکنند. نسلی که با رهبری پاکباز خود، مسعود رجوی، پیوند خورد و برعلیه رژیم دیکتاتوری آخوندی قد علم کرد تا از اهداف و ارزشهای واقعی انقلاب ضدسلطنتی مردم ایران برای تحقق آزادی، عدالت اجتماعی و اقتصادی و حاکمیت  مردمی دفاع کند. تنها در تابستان سال 1367بیش از 30هزار زندانی سیاسی مجاهد خلق در زندانهای مختلف در مقابل کمیته‌های مرگ رژیم جنایتکار آخوندی، از رئیسی، پور محمدی، اشراقی تا آوایی قرار گرفته، اما از اعتقادات و ایمان خود به آزادی و دموکراسی کوتاه نیامده و قتل‌عام شدند.

 

جنگ گرگها و باندهای مافیایی رژیم آخوندی بر سر قدرت و چپاول است و نه دموکراسی

سرکردگان و مزدوران این رژیم قرون‌وسطایی و منحط باید بدانند که دیگر دوران به عقب برنمی گردد، آن سبو بشکست و آن پیمانه ریخت و آب به جوی رفته را دیگر نمی‌توان جمع کرد.. این رژیم وارد آخرین مرحله از سرنگونی خود شده است و قیامهای مردم ایران قطعاً که استمرار خواهند داشت، چرا که این رژیم نه می‌تواند و نه می‌خواهد هیچیک از این بحرانها را حل و فصل کند. این آتش زیر خاکستر و فجایع اقتصادی و اجتماعی - سیاسی به حدی رسیده  است که دیگر باندهای مختلف رژیم به جان یکدیگر افتاده و هر کدام تقصیر را به گردن دیگری انداخته و برای بدربردن خود، دزدیها و جنایتهای عوامل باند رقیب را افشا می‌کنند. تا جاییکه از 63حساب بانکی سر دسته جنایتکار قضاییه، صادق لاریجانی و آقازاده‌های جاسوس و اشرافی نشین آنها در داخل ایران و خارجه، تا دزدیهای میلیاردی باند روحانی، تا تأیید قتل‌عامها توسط رئیسی و پور محمدی و سایر جنایتکاران و تا اعترافات قالیباف که دست کم 96 درصد جامعه از این دولت و رژیم ناراضی هستند، پیش می‌روند.

 

پیام جوانان برانداز و قیام آفرینان در آستانه چهارشنبه سوری، آتش جواب آتش

لذا چهارشنبه‌سوری و نوروز امسال بسیار متفاوت از هر سال دیگر خواهد بود. این سنت باستانی مردم ایران که همواره پیام‌آور پاکی، مهر، دوستی، اتحاد، رویش و خیزش بوده است، اکنون با وضعیت انفجاری جامعه ایران و به‌ویژه با فراخوان شبکه فرماندهی مجاهدین در داخل کشور و رشادتها و فعالیتهای بیش از 1000کانون شورشی پیوند خورده و قیام و اعتراضات مردمی را در مدار بسیار بالاتری به اوج می‌برد. از شعار نویسیهای گسترده مرگ بر خامنه‌ای - روحانی بر دیوارها و کف خیابانها تا نصب پوسترهای حمایت از پیام مریم رجوی، رئیس‌جمهور منتخب شورای ملی مقاومت ایران برای تحقق آزادی و دموکراسی در ایران، تا بکارگیری شیوه‌های مختلف برای مقابله با سرکوب و تعرضهای نیروهای جنایتکار پاسدار و بسیجی و انتظامی، جهان یکبار دیگر شاهد آن خواهد بود که قیامها ادامه دارند، این رژیم ثبات نداشته و ندارد و اکنون بیش از هر زمان ضعیف و لرزان است. در نقطه مقابل آن جوانان غیور و نسل ”براندازم” که با شعارهای ”تو دیکتاتور من آرش، آتش جواب آتش” عزم جزم کرده‌اند تا این سلطنت مطلقه آخوندی را سرنگون کرده و آزادی و دموکراسی را برای مردم ایران، به ارمغان بیاورند.

گزیده ها

تازه‌ترین اخبار و مقالات