728 x 90

خامنه‌ای «تنها» با جنایتکاران

سخن روز
سخن روز

گوبلز نظام، پاسدار سلامی، این روزها به‌تقلای عجیبی افتاده است. روشن است که خامنه‌ای سرکردهٔ سپاه را به‌صحنه فرستاده تا وضعیت خطرناکی که نظام در آن گرفتار شده را گوشزد کند.

پاسدار سلامی ابتدا سراسیمه و ترسان گفت: «دشمنان دنبال این هستند که نظام را ناامن» کرده و «مردم را در مقابل نظام قرار دهند» (۲۰ اردیبهشت) چند روز بعد خطر عاجل دشمنی را گوشزد کرد که «با دندانهای فشرده و قلب‌های مملو از کینه... در برابر نظام صف‌آرایی کرده» (۲۹ اردیبهشت)، روز بعد آژیرکشان گفت باور کنید «دشمن همواره در کمین است» (۳۰اردیبهشت) و حالا حرف اصلی را بالا آورده و می‌گوید: خامنه‌ای «در میدان و لحظه‌های سخت و سرنوشت‌ساز نظام تنها مانده» است (۱ خرداد).

 

آخوند احمد خاتمی هم می‌گوید ریزش‌ها آن‌قدر جدی است که «امروز با کمبود آخوند در کشور مواجهیم» که «برای نظام یک فاجعه است» و او هم تنها ماندن خامنه‌ای را تأیید می‌کند.

هشدارها نسبت به تنها ماندن خامنه‌ای در اثر شدت ریزش نیروهای نظام چندی‌ست بالا گرفته است. آخوند حسینی بوشهری رئیس باند جامعه مدرسین قم می‌گوید «نکند برخی از روحانیان با عده‌یی هم نوایی کنند... و ریشه‌ها را بزنند!»؛ آخوند فاضل میبدی، از آخوندهای سرشناس حوزه می‌گوید: «بسیاری از طلبه‌ها نگاه مثبتی به حضور روحانیت در حکومت ندارند»؛ ازغدی مهرهٔ خامنه‌ای در تلویزیون حکومتی می‌گوید: «طلبه‌ها می‌گویند (مردم) پیاپی به‌ما فحش می‌دهند»؛ آخوند زائری می‌نالد که مردم «به ما آب دهان» می‌اندازند و با «توهینهای شدید و ناسزا مواجه» می‌شویم؛ آخوند نکونام هم می‌گوید مسأله فراتر از ریزش است و «داخلی‌ها حتی دارند آب به‌آسیاب دشمن می‌ریزند و جبهه خودی را تضعیف می‌کنند» (۳۰ اردیبهشت).

 

فرسودگی، تنهایی و انزوای سخت خامنه‌ای و ریزش جیره‌خوارانش به‌طور عام ناشی از ۴دهه نبرد سخت و خونین مردم و مقاومت ایران با دیو ولایت است و شکنندگی و ناتوانی نظامش به‌طور خاص حاصل شرایط به‌شدت بحرانی کنونی رژیم، به‌ویژه نفرت عظیم اجتماعی از خامنه‌ای و تمامیت نظام آخوندی و شرایط انفجاری جامعه است که باعث شده نیروهای رژیم چشم انداز سرنگونی را ببینند و وا بروند.

ظرفیت‌های استراتژیک و ترفندهای دجالگری خامنه‌ای هم به‌ته رسیده و دیگر نمی‌تواند با دین‌پناهی و دجالگری، پاسدار و بسیجی جذب کند. از این رو به مجبور شده به‌کارهای مسخره‌ای چون ساختن نماهنگ «سلام فرمانده» رو بیاورد. کودکان کوچک را (بسیاری را به‌اسم بردن به اردو) به‌خط کرده تا متن دیکته شده را تکرار کنند که «سید علی دههٔ نودی‌هاشو فراخوانده!». پاسدار سلامی هم دوان دوان به‌صحنه می‌آید و می‌گوید که «سلام فرمانده» یک «نمآهنگ آسمانی بوده!» چرا که «با نفوذ فرهنگی دشمن مقابله کرده» به‌ویژه که در آن از «آمادگی قرار گرفتن کنار» نفرات «خامنه‌ای صحبت شده است!» (۲۸ اردیبهشت).

 

این وضعیت فلاکت‌بار خامنه‌ای، تنها ماندنش با جنایتکاران، آن روی سکهٔ اعتلای روحیهٔ شورش و عصیان جوانان و مردم به‌پاخاسته، رزمندگی و شور انقلابی کانون‌های شورشی و گسترش عملیات آنها در سراسر کشور است. تا جایی که زنگ‌های خطر از درون نظام به‌صدا درآمده که جوانان شورشی برخلاف نیروهای وارفته و «جامانده» خامنه‌ای، پا به‌رکاب و رزمنده «پایگاه بسیج را آتش می‌زنند... به جاهای ارزشی نظام تعرض می‌کنند... و بسیاری «هم سلاح دریافت کرده‌» (آخوند نکونام-۳۰ اردیبهشت) و آمادهٔ نبرد آخرین برای سرنگونی «فرماندهٔ» جنایتکاران و رژیمش هستند.

										
											<iframe style="border:none" width="100%" scrolling="no" src="https://www.mojahedin.org/if/286b7ee6-6971-4ca7-97a1-ec36e51bd5b4"></iframe>
										
									

گزیده ها

تازه‌ترین اخبار و مقالات