728 x 90

دیو چو بیرون رود فرشته در آید

پاسدار دژخیم  قاسم سلیمانی
پاسدار دژخیم قاسم سلیمانی

هر چند از این مصرع شعر بعد از پیروزی انقلاب ضدسلطنتی متنفر شده بودم چون دیو سلطنت رفت و جغد جنگ و کشتار به ایران‌زمین آمد و به اعتماد خلقی خیانت کرد، ولی حالا بعد از به‌هلاکت رسیدن قاتل جوانان ایران‌زمین و شنیدن صدای رهبر مقاومت برادر مسعود این سروده هم جایگاه واقعی خودش را در انقلاب دموکراتیک مردم ایران پیدا کرده است.

بله دیو جنگ و سرکوب مردم منطقه رفت و صدای گرمابخش شیر همیشه بیدار در ایران‌زمین طنین‌انداز شد و چشم و دل مردم مظلوم ایران و بیشتر از هرکس چشم جوانان قیام‌آفرین و کانون‌های شورشی روشن شد چون صدای فرمانده و رهبر خودشان را شنیدند و با آن عهد کردند که تا سرنگونی این رژیم پلید و آزادی ایران‌زمین دمی از پا ننشینند و این آغاز پایان دیو بزرگ خلیفه ارتجاع می‌باشد.

این روزها بعد از به‌هلاکت رسیدن جلاد خون‌آشام تاریخ معاصر قاسم سلیمانی، قاتل کودکان بی‌گناه سوری و مردم عراق و یمن و کسی که دست در خون بهترین فرزندان ایران‌زمین داشته، آن که هر وقت مردم ایران برای گرفتن مینیمم حق خود به‌خیابان‌ها می‌آمدند اولین طراح سرکوب مردم بود. کما این‌که این‌بار هم برای سرکوب مردم عراق با الگوی سرکوب قیام مردم ایران به‌عراق رفته بود، ولی مشیت چنین شد که در همان جایی که به‌ مجاهدین موشک شلیک می‌کرد به‌هلاکت برسد. آری او بعد از خمینی و خامنه‌ای سومین مقام بین‌المللی رژیم آخوندی بود که نقشی بلا‌جایگزین در صدور تروریسم و ارتجاع داشت، کما این‌که به‌دستور همین خون‌ریز، مزدوران رژیم با ۳۰۰بلندگو به‌عنوان جاده صاف کن برای قتل‌عام و کشتار مجاهدین به‌اطراف اشرف در عراق آمدند و نهایتاً هم با زور و تهدید و با چشم‌پوشی دولت وقت آمریکا مجاهدین را برای قتل‌عام‌های دیگر به‌لیبرتی فرستادند تا شاید این‌بار طرح و توطئه ننگینش به‌بار بنشیند. ولی کور خوانده بود نمی‌دانست که از قضا مجاهدین در سختیها مقاوم‌تر می‌شوند. مجاهدین با تقدیم بهترینهای خود در اشرف و لیبرتی به خلق محبوبشان در مقابل همه نقشه‌های شوم آنها ایستادند و پوزه دشمن را به خاک مالیدند، تا این‌که به‌خاطر خط و خطوط درست برادر مسعود و تلاشهای شبانه‌روزی خواهر مریم هجرت بزرگ مجاهدین به لبانی آلبانی محقق شد. برادر مسعود گفته بودند کاری می‌کنیم که دشمن از کرده خود پشیمان بشود، یعنی بردن مجاهدین از اشرف به لیبرتی و حالا به‌چشم می‌توان پشیمانی خلیفه ارتجاع را دید و حالا مجاهدین با تشکیلاتی مستحکمتر از هر زمان دیگر و در تعادل‌قوای بسا بالاتر از هر زمان دیگر و مهمتر از همه با ایجاد هزار اشرف در سراسر میهن اشغال شده و با کانون‌های شورشی و آتشین که گوشه‌ای از دلاوریهای آنانرا در قیام آبان ۹۸جهانیان دیدند، به‌پیش می‌روند آری دیو رفته و فرشته نجات ایران در شهرهای ایران‌زمین بانگ زد که شاه سلطان ولایت مرگت فرا رسید ه و به‌قول قرآن «الیس الصبح بقریب».

آیا صبح بهروزی ایران‌زمین نزدیک نیست

 

ر. حسینی

مسئولیت محتوای مطالب وارده برعهده نویسنده است