728 x 90

رخداد ـ روح‌الله حسینیان؛ جلاد خامنه‌ای مرد

یار غار جلاد قتل‌عام و فرمانده اراذل و چماقداران خامنه‌ای به جهنم رفت.

روح‌الله حسینیان ـ اردیبهشت ۹۸: «یکی از ایراداتی که به آقای رئیسی می‌گرفتند این بود که آقای رئیسی مثلا جزو این گروهی بوده که اعدام کرده اینها رو خب آقای رئیسی را باید جایزه داد، مردم باید تشکر بکنن از آقای رئیسی نه انتقاد بکنن».

شاه‌کلید هزاران پرونده فساد، قتل‌های زنجیره‌یی و ترور در وزارت اطلاعات در حالی جان داد که اسرار ۳۰سال جنایت خامنه‌ای را با خود به گور برد.

آخوند جنایتکار روح‌الله حسینیان سال۶۰ در موضع قائم‌مقام دادستانی در مشهد و بعد تهران و سیستان و بلوچستان بسیاری از جوانان را به خاک و خون کشید.

او کسی بود که ضمن دفاع از قتل‌های زنجیره‌یی علناً از سعید امامی دفاع کرد و گفت:

«آخه ما خودمان یک زمان قاتل بودیم، یک زمانی زندانبان بودیم. تاکنون صدها نفر واجبی خوردند و نمردند».

کسی که سال۷۴ به ریاست نهاد اصلی جعل و تحریف موسوم به مرکز اسناد انقلاب اسلامی رسید، در وارونه‌سازی وقایع از هیچ اقدامی فروگذار نکرد و در جریان قیام ۸۸ با ارائه طرحی خواستار اعدام دستگیر شدگان ظرف ۵روز پس از دستگیری شد.

علی مطهری ـ ۱۵دی ۸۸: «آقای حسینیان کلاً علاقه خاصی به اعدام دارد، زمانی‌که ایشان قاضی بود حکم‌های اعدام بسیاری صادر می‌کرد و این به روحیات ایشان برمی‌گردد».

سرانجام جلاد با جان بدر بردن از کیفر محتوم، به دژخیمان لاجوردی و سلیمانی پیوست و آرزوی قاطعیت و ادامهٔ قتل‌عام را به گور برد.

روح‌الله حسینیان ـ اردیبهشت ۹۸: «ما بله قاطعیت نشون دادیم افتخار هم باید بکنیم من الآن اعلام می‌کنم که اگر دوباره نیازمند باشید که همون قاطعیت رو بخرج بدیم قاطع‌تر از پیش اقدام می‌کنیم».