728 x 90

روحانی همیشه پاسدار بوده!

روحانی همیشه پاسدار
روحانی همیشه پاسدار

مثل معروفی است که می‌گوید دو برادر اگر گوشت همدیگر را هم بخورند استخوان همدیگر را دور نمی‌ریزند. این مثل مصداق رابطه سپاه پاسداران جنایتکار رژیم با آخوند شیاد روحانی است. اینها هر چقدر هم با هم اختلاف و تضاد داشته باشند در هر حال باهم برادرند.

وزرای کلیدی روحانی پاسداران غداری هستند که در ظلم و جنایت و چپاول و دزدی دست کمی از پاسدار جعفری و سلیمانی ندارند. همان‌طور که شخص حسن روحانی از همان اولین‌ روزهای شکل‌گیری این نظام در مقام رئیس یا دبیر شورای عالی امنیت ملی آخوندها به کار پاسداری از این نظام جهل وجور و جنایت اشتغال داشته است.

او در تهران به یک یک وزارت‌خانه‌ها سرکشی می‌کرد، حجاب اجباری به اعتراف خودش برقرار می‌کرد، عناصر مترقی را پاکسازی می‌کرد، برای نظارت بر قتل‌عام کردها رسماً لباس پاسداری به تن می‌کرد و به کردستان می‌رفت!

برای ایجاد ساز‌وکارهای اتمی آخوندها دستگاههای فریب دیپلماتیک فراهم می‌کرد.

در همان شورای عالی امنیت ملی دست‌اندر کار پیشبرد استراتژی تصفیه مخالفان و اپوزیسیون خارج کشور می‌شد و محمل‌های جنایت را فراهم می‌کرد و هنگامی هم که پای چپاول و غارت امکانات ملی و ثروتهای مردم پیش می‌آمد بهتر از هر عنصر دیگری راه را برای غارت منابع و ثروتهای مردم فراهم می‌کرد.

به‌گفته الیاس نادران از اعضای مجلس ارتجاع برخی پاسداران از ۸۰۰میلیارد تا ۱۰۰۰میلیارد ثروت دارند. ثروت انباشته‌ای که تنها در سایه همکاری روحانی و خاتمی و دیگر رؤسای جمهور همین نظام امکانپذیر بود و بس!

به همین علت بدون اغراق می‌توان گفت آخوند روحانی در اصول و در ریشه اعمالش همیشه یا مستقیماًً پاسدار بوده یا در جبهه سپاه قرار داشته است.

نگاهی به جبهه بندی‌های روحانی

آخوند حسن روحانی در جبهه بندی‌های سیاسی هم حتی در مقام تبلیغات صرف همیشه در زمین پاسداران حرکت می‌کرده است، کما این‌که این گفته او معروف است:
روحانی: «اگر آمریکا بخواد خطای بعدی رو مرتکب بشه و علیه سپاه پاسداران اقدامی بکنه، این‌که خطای اندر خطا است دیگر. اینها فکر می‌کنند که سپاه پاسداران یک واحد نظامیست. سپاه پاسداران که یک واحد نظامی نیست، سپاه نه محبوب ملت ایران هست، محبوب مردم عراق هم هست چون بغداد رو نجات داده. محبوب کردهای عراق هم هست، چون اربیل نجات داده. محبوب مردم دمشق و سوریه هم هست چون دمشق رو نجات داده. محبوب لبنان هم هست چون حیثیت لبنان، استقلال لبنان رو به کمک مردم لبنان همیشه بوده»! (۲۰مهر ۹۶).

آخوند روحانی در ۲۵شهریور ۹۲ درباره سپاه پاسداران گفت:« سپاه پاسداران انقلاب اسلامی که پس از پیروزی انقلاب اسلامی، پاسداری، ایستادگی و جهاد برای حراست از انقلاب اسلامی را برعهده داشت در روزهای اولیه استقرار انقلاب برای حراست از انقلاب اسلامی، در تمام نقاط کشور از جان مایه گذاشتند»،

روحانی گفت: «سپاه پاسداران در خط مقدم دفاع از انقلاب حضور داشت و ناامنیهای گوشه و کنار کشور و توطئه‌های خارجی که استکبار به سرکردگی آمریکا علیه ملت ایران انجام می‌دادند را یکی پس از دیگری خنثی می‌کرد.

سپاه پاسداران انقلاب اسلامی که حافظ انقلاب و در خط مقدم دفاع از انقلاب قرار دارد، با پیروی از تدبیر مقام معظم رهبری وظیفه بزرگی برعهده‌ دارد. اگر هدف دشمن معیشت مردم است و اگر ما باید آثار تحریم را کاهش بدهیم، پس رسالت سنگینی بر دوش ماست. سپاه توان بسیار عظیمی در بخش نیروی انسانی، بخش اقتصادی و فرهنگی دارد. البته وظیفه هر نهادی در قانون مشخص است و هر نهادی باید وظیفه خودش را انجام بدهد، اما سپاه در تمام وظایف باید به‌عنوان یک مکمل و پشتیبان در شرایط مختلف وارد عمل شود و امروز بخش اقتصاد ما تحت فشار است» (سایت ریاست‌جمهوری اسلامی ایران).

روحانی با همین فرهنگ تلاش می‌کرد دست پاسداران از منابع و ثروتهای ملی حتی برای لحظه‌ای کوتاه نشود!

روحانی پیشکار سپاه در کنتراتهایی بوده و هست که بیشترین ثروت را نصیب پاسداران کرده است! یکبار وی گفت: «بنده با فرمانده کل سپاه صحبت کردم که سپاه در چند پروژه ملی بار را بر دوش بگیرد و افتخارش را داشته باشد. در شرایط تحریم سپاه باید وارد عمل شود و سه چهار پروژه بزرگ ملی را برعهده بگیرد. زیرا سپاه شرایط کشور و دولت را به‌خوبی می‌داند. کشوری که ۲.۵میلیون بشکه نفت می‌فروخت الآن کمتر از یک میلیون بشکه می‌فروشد. و از آن طرف باید ۷.۵میلیون تن گندم وارد کند و این نشان می‌دهد که اوضاع چگونه است».

روحانی در همین زمینه ادامه داد: «از سپاه می‌خواهیم بخشی از بار دولت و البته نظام را بر دوش بگیرد».(خبرگزاری فارس ۲۵شهریور ۹۲)

او با این صحبت‌ها درهای غارت را بیش‌از‌پیش به روی پاسداران غارتگر و جنایتکار گشود.

از سوی دیگر محمود واعظی، رئیس دفتر حسن روحانی، تصمیم دولت دونالد ترامپ را مبنی بر گنجاندن سپاه پاسداران در فهرست گروه‌های تروریستی کار تبلیغاتی" یا "جنگ روانی"، خواند که هدف از آن تاثیر نهادن بر اوضاع اقتصادی ایران است. با این حال، محمود واعظی گفته است حسن روحانی دستور داده که در شرایط کنونی همه اعضای دولت و قدرت به گونه‌ای عمل کنند تا "صدای انسجام و دفاع از سپاه پاسداران" از هر سو به گوش برسد و "مشخص بشود که "آنچه آمریکا انجام داده یک اقدام تبلیغاتی است."

به همین علل است که مردم ایران هیچ تفاوتی بین روحانی و خامنه‌ای و پاسداران قایل نیستند و سر و ته تمامی نمایندگان را از یک کرباس می‌دانند.

										
											<iframe style="border:none" width="100%" scrolling="no" src="https://www.mojahedin.org/if/5460fe9c-ed56-4022-8172-78bf186091a4"></iframe>
										
									

گزیده ها

تازه‌ترین اخبار و مقالات