728 x 90

سوزش کیهان خامنه‌ای از توپخانه سنگین مجاهدین

بنیاد باصطلاح مستضعفان یکی از تیول ولی‌فقیه ارتجاع
بنیاد باصطلاح مستضعفان یکی از تیول ولی‌فقیه ارتجاع

دارایی‌های میلیاردی خامنه‌ای که از طریق دزدی و غارت اموال مردم محروم ایران به چنگ آورده، راز سر به مهری نیست و کمتر کسی است که از آن بی‌خبر باشد؛ اما یاد‌آوری به‌هنگام آن در بحبوحه‌ٔ درگیری مردم با کرونای ولایت و برانگیختن توجهات گسترده نسبت به آن، مرهون هنر انقلابی و هوشیاری مسعود رجوی رهبر انقلاب نوین مردم ایران بود که هم عمق فساد نظام را در معرض دید و قضاوت مردم قرار داد؛ و هم بر انزجار و خشم آنان نسبت به رژیم افزود.

این حرکت آن‌چنان تأثیر‌گذار بود که گماشتگان ولایت برای خنثی کردن موج عظیم آن به دست و پا افتادند؛ اما واکنش‌های میمونی آنها از قضا کار را برای رژیم خراب‌تر کرد! از ادعای توزیع بسته معیشتی به ۳.۵ میلیون خانوار مستمند و توزیع ماسک و ژل تا ارائهٔ ارقام دروغین میلیونی و چند صد هزاری از کمکهای بنیادهای تحت‌امر خامنه‌ای، که نه کسی آ‌ن‌ها را دیده و نه شنیده؛ تا سایر تشبثات نظیر پخش اسکناس ۱۰‌ هزار تومانی به کارگران بیکار توسط امام جمعه ریاکار خامنه‌ای در ایرانشهر که افتضاحش دامن رژیم را هم گرفت.

 

گزیدگی و برآشفتگی نسبت به آگاهی مردم

عدهٔ دیگری از مهره‌های نظام اما جهت در امان نگه‌داشتن رژیم از عواقب موجی که به راه افتاده از در همدردی با مردم و کمک به آسیب‌دیدگان درآمدند؛ و به این ترتیب جریان دیگری به راه افتاد که با اغتنام از فرصت پیش‌آمده خواستار اختصاص درآمد بنیاد‌های غارتگر خامنه‌ای به درمان کرونا و کمک به مردم شدند.

از جمله این مهره‌ها آخوند مسیح مهاجری مشاور اسبق خاتمی و روحانی و سردبیر روزنامهٔ حکومتی موسوم به «جمهوری اسلامی» بود که در سرمقاله روز یکشنبه ۲۴فروردین خود به همین مسأله اشاره کرد و نوشت: اموال این نهادها «متعلق به مردم هستند و دقیقاً در چنین موقعیتهایی باید از آنها برای حل مشکل مردم استفاده شود».

 

واکنش کیهان به‌عنوان روزنامهٔ وابسته به خامنه‌ای نسبت به این جریان آن‌هم پس از گذشت روزها نشان می‌دهد که موضوع دارایی خامنه‌ای تا کجا خشم و نفرت میان اقشار مختلف مردم را برانگیخته به‌نحوی که نظام را به وحشت و چاره‌جویی انداخته است.

کیهان (۸ اردیبهشت ۹۹) اظهارات آخوند مهاجری را «موج سواری» و همراهی یک «چهرهٔ سابقاً انقلابی» و «تریبون‌دار» با «رسانه‌های معاند و ضد انقلاب» خواند و نوشت:

«اظهارات تأمل برانگیز یکی از چهره‌های (سابقا) انقلابی تریبون‌دار علیه سه نهاد منتسب به رهبری یعنی ستاد اجرایی فرمان حضرت امام (ره)، آستان قدس رضوی و بنیاد مستضعفان... مدعی شده بود حالا که کشور درگیر کرونا شده و مشکلات اقتصادی را دوچندان کرده و از سوی دیگر جیب دولت هم به‌خاطر تحریم‌ها خالی‌تر از همیشه شده، وقت آن رسیده که این سه نهاد اموال خود را به تاراج دولت بگذارند تا صرف کمبودها و کاستی‌های اخیر کند.»

 

کیهان در ادامه با غیظ بیشتری نوشت:

«وی هم‌چنین پا را از این فراتر نهاده و ضمن زیر سؤال بردن عملکرد و اقدامات این سه نهاد در یاری رساندن به محرومین و مستضعفین در روزهای سخت کرونایی بی‌آنکه از گستره عظیم این خدمات قدردانی کند، آورده بود؛ این کمک‌ها هر قدر هم که گسترده باشد جبران کننده رکود اقتصادی ناشی از کرونا نیست و در برابر تمکن مالی این مراکز بسیار ناچیز است!»

کیهان از این‌که مقاومت موفق شده نهادهای تحت‌امر خامنه‌ای و دارایی‌های میلیاردی آنها را این‌چنین تحت فشار بگذارد و آنها را در معرض و دید و قضاوت مردم قرار دهد، گزیدگی خود را نشان داد و نوشت:

«چنین ادعاهایی کافی بود تا... رسانه‌های وابسته به گروهک تروریستی منافقین و یگان سایبری آن در شبکه‌های اجتماعی توپخانه خود را به سمت این سه نهاد بگیرند و به‌طور کاملاً سنگین و پرحجم به تخریب آن بپردازند».

 

«حفظ نظام» یا تصاحب اموال خامنه‌ای به نفع گرسنگان

کیهان در ادامه به سبک و سیاق سایر تلاش‌های مذبوحانه پادوهای ولی‌فقیه و از موضعی پایین یک سری اقدامات مشعشع نهادهای مذکور را ردیف کرد و اباطیلی از قبیل «توزیع روزانه صدها تن مواد ‌غذایی در بین محرومین تا دهها میلیارد کمک مالی بلاعوض به بیکار شدگان، تولید روزانه دهها میلیون اقلام بهداشتی و ضدعفونی در سراسر کشور و ایجاد دهها هزار فرصت شغلی جدید»‌ به هم بافت و از قول امام دجالش به آخوند مهاجری «توصیهٔ برادرانه»! کرد:

«هرجا سخنتان با دشمن یکی شد یا مورد تمجید آن قرار گرفت تأمل کنید که چه ‌اشتباهی مرتکب شده‌اید!»

 

حرف کیهان این است که‌ قرار نیست و از اول هم نبوده که دارایی‌هایی که خامنه‌ای به چنگ آورده، صرف مردم بشود. این ثروتهای میلیاردی باید صرف اتمی و تروریسم در عراق و سوریه و یمن تا تأمین مخارج حزب‌الشیطان لبنان و بلندپروازیهای موشکی و ماهواره‌یی گردد؛ که از قضا تماماً در جهت حفظ نظام می‌باشد.

روشن است که غارتگر خودش پای پس دادن آنچه غارت کرده نمی‌آید، بلکه بنا‌ به پیام رهبر مقاومت ایران باید این ثروتهای میلیاردی را از «چنگ خامنه‌ای» درآورد و آنها را به نفع مردم ایران «تصاحب و تسخیر» نمود.

 

مسعود رجوی در اطلاعیه شماره ۲۲ ارتش آزادیبخش ملی ایران در ۱۷اسفند ۹۸ گفت:

«خامنه‌ای باید ۱۰۰میلیارد دلار سرمایه و دارایی‌های «ستاد اجرایی فرمان خمینی» ملعون و ثروت عظیم انباشته در تعاونی‌های سپاه و بسیج و نیروی انتظامی و بنیاد مستضعفان و پولهایی را که در عراق و سوریه و یمن و غزه و لبنان هزینه می‌کند به بهداشت و درمان مردم ایران اختصاص دهد.

- انبارهای سپاه و بسیج و انتظامی و ارتش و همه دوایر و مؤسسات حکومت و دولت ولایت فقیه باید شناسایی و به نفع مردم و برای مردم تسخیر و تصاحب شود.

- پولهای غارت شده مردم در بانک‌های سپاه و دولت ولایت فقیه باید به نفع مردم و برای مردم مصادره شود».

مسعود رجوی - پیام شماره ۲۲ - شورش در جنگ سرنوشت با کرونای ولایت