728 x 90

سیگما- تاخت و تاز کرونا

سونامی کرونا همچنان در حال تاخت و تاز در کشورمان است و هر روز جان صدها نفر را می‌گیرد.

بر اساس آمارهای مهندسی شدهٔ رژیم طی ۱۱ روز از ۱۷ تا ۲۷ آبان ۵۰۵۲ تن از هموطنانمان بدلیل بیماری کرونا جانشان را از دست دادند.

معادل تلفات سرنگونی نزدیک به ۲۹ هواپیمای مسافربری به ابعاد هواپیمای ساقط شدة اوکراینی. یعنی روزانه تلفاتی نزدیک به سرنگونی ۳ هواپیمای مسافربری.

اما رژیم کوچکترین کاری در این زمینه انجام نمی‌دهد و هر روز به بهانه‌ای مردم را مقصر جلوه می‌دهد.

آخوند روحانی: یک تیم فوتبالی برنده شده خوب برنده شده باید شب بیاییم دو ساعت در خیابان خوشحالی کنیم. (شبکه خبر رژبم ۲۴آبان۹۹)

رژیم بجای حل و فصل مشکلات معیشتی مردم و قرنطینه شهرهایی که از مرز فاجعه گذشته‌اند، محدودیت تردد بعد از ساعت ۱۸ را در تهران گذاشته است که همین امر بدلیل هجوم مردم در این ساعت برای بازگشت به خانه‌هایشان عاملی برای گسترش کرونا شده است.

و البته باعث ریشخند و تمسخر مردم که مگر ویروس تا ساعت ۱۸ فعالیت ندارد؟

ماسک ساده‌ترین وسیله برای جلوگیری از کروناست که رژیم حتی ماسک را هم به قیمت مناسب در اختیار مردم قرار نمی‌دهد.

یک هموطن: ندارم ، ندارم که هر روز ۲ هزار تا بدم یک ماسکی (شبکه خبر رژیم ۲۵آبان۹۹)

وضعیت به جایی رسیده که به گفتة پژمانفر رتبه رژیم از حیث نسبت جمعیت و مرگ و میر رتبه نخست جهان است. (روزنامه حکومتی وطن امروز ۲۵ آبان)

اما هر مرگ را باید به طناب دار خامنه‌ای تبدیل کرد و به نظر نمی‌رسد در شرایطی که بحران معیشت و بحران کرونا جامعه را در بر گرفته، برون رفتی برای خامنه‌ای پیدا شود.

										
											<iframe style="border:none" width="100%" scrolling="no" src="https://www.mojahedin.org/if/a69816e3-9065-4cfc-880d-18c801763596"></iframe>
										
									

گزیده ها

تازه‌ترین اخبار و مقالات