728 x 90

عید پرتنش آخوندها

سیل در مازندارن
سیل در مازندارن

نوروز ۹۸ گرچه برای مردم ایران آکنده از گرانی، فقر و فشارهای اجتماعی ناشی از حاکمیت سیاه دیکتاتوری آخوندها بود،

اولین ساعتهای سال نو گرچه با سیل ویرانگر گلستان و چند استان دیگر در شمال و مرکز کشور و بی‌پناهی مردم سیلزده به‌ویژه در گنبد همراه شد،

اما همزمان در همان اولین ساعتهایی که سال گذشته را به سال نو پیوند می‌زد، آتش‌زدن بیلبورد پاسداران کشته شده رژیم در ورودی اندیمشک و اعتصاب کارگران شهرداری کوت‌عبدالله یکبار دیگر روحیه رزمنده و قیامی مردم ایران را به یاد آخوندها آورد. البته خبرهای دیگری هم در همین د۲روزه اول عید بود مانند:

۱۲۱قربانی تصادفات جاده‌ای در همان اولین روز عید که نشانه بی‌عرضگی و خیانت آخوندها در زمینه نابودی زیرساخت‌های ترابری و جاد‌ه‌ای کشور است.

اما آنچه که بیش از هر واقعه‌ای برای خامنه‌ای تکان‌دهنده بود، خبر درگیریها و اعتصاب‌های روز اول عید بود که در بستری از نابسامانی‌های ناشی از خیانتها و چپاول‌های آخوندها توان تبدیل شدن به یک شورش و قیام را دارند.(مانند تبدیل یک باران سنگین به سیلی که با اندک رسیدگی به زیرساخت‌های مربوطه و لایروبی منظم زه‌کشی‌های سنتی و طبیعی منطقه قابل پیشگیری بود و این را بیش از هر کسی مردم منطقه می‌دانند و همین هم خرج انفجاری آنها را افزایش می‌دهد)

اما در کنار این خبرها و درک پیامدهای آنها باید به گرفتاریهای بین‌المللی آخوندها و افزایش آنها در همین ۴۸ساعت اول عید نیز اشاره کرد. وقایعی که در همان اولین لحظات عید خبر از روزهای ناگواری برای دیکتاتور در سال جدید دارد.

رد برخی از این خبرها را در پیام‌های نوروزی خامنه‌ای و روحانی می‌توان یافت و برخی دیگر را می‌توان مستقیماً از خبرگزاریهای بین‌المللی شنید مانند این‌که:

  • خامنه‌ای گفت: اروپایی‌ها عملاً از برجام خارج شده‌اند!
  • فاکس نیوز گفت: نوکیا سال ۲۰۱۹ همکاری خود با رژیم ایران را قطع می‌کند!
  • یک دلال استرالیایی رژیم که در آمریکا گیر افتاده بود، به‌علت قاچاق قطعات الکترونیک برای رژیم به زندان محکوم شد!
  • شورای حقوق‌بشر سازمان ملل ‌متحد قطعنامه محکومیت نقض حقوق‌بشر در ایران را تصویب و مأموریت گزارشگر ویژه خود در مورد ایران را برای یک‌سال دیگر تمدید کرد!
  • رویترز خبر داد که آمریکا تحریم‌هایی را بر ضد ۱۴شخص و ۱۷نهاد رژیم آخوندها که با سازمان پژوهش‌های دفاعی موسوم به «سپند» در زمینه دستیابی به سلاح اتمی همکاری می‌کنند، اعلام و اعمال کرد!
  • و در یک خبر دیگر فرانسه که در شمار «تنها سه دوست باقیمانده» آخوندها در اروپاست اعلام کرد توافق اتمی، چک سفید امضا برای نقض حقوق‌بشر توسط رژیم ایران نیست! موضعی که باعث به‌هم‌خوردن تعادل آخوندها و هتاکی احمد خاتمی به فرانسه در نماز جمعه تهران شد!

بی‌شک این‌همه خبر ناگوار در ۴۸ساعت برای رژیمی که مشکلاتش را ساعت به ساعت از سر می‌گذراند، بسیار سنگین و کمرشکن است.

این وضعیت ناگوار رژیم را اگر در کنار وضعیت رو به اعتلای مقاومت ایران قرار داده و مقایسه کنیم، درک بهتری از حال و روز آخوندها به دست می‌آید.

مقاومت ایران اکنون در اوج انسجام و آمادگی و سرزندگی به تاثیرگذارترین عامل در صحنه سیاسی داخل و در ارتباط با سیاست‌های مربوط به ایران در عرصه جهانی شده است. مجاهدین و شورای ملی مقاومت اکنون مقتدرتر از هر زمان دیگر با کانون‌های شورشی‌ای که در تقریباً تمامی شهرهای کشور دست‌اندرکار مبارزه روزمره با آخوندها هستند، به فوری‌ترین خطر برای آخوندها تبدیل شده‌اند.

انتشار خبر بیشتر از یکصد رشته پراتیک‌های کوبنده کانون‌های شورشی در ماه گذشته، خبری نبوده و نیست که آخوندها به‌راحتی از آن عبور کنند، به‌ویژه که آخوندها معنی و پیآمد یکصد رشته پراتیک اعتراضی و انقلابی کانون‌های شورشی را بهتر از هرکس دیگری می‌فهمند و سمت و سوی اجتماعی و سیاسی آن را عمیق‌تر از هرکس دیگری درک می‌کنند، آن هم درست در روزها و ساعتهایی که طبق معمول عید، همه باید اندکی از شعله‌های آتش مبارزه کم کرده و ساعتهایی نیز بر سر سفره هفت‌سین نشسته و برای لحظاتی هم که شده، تمدید قوا کنند! غافل از این‌که کانون‌های شورشی در مبارزه بیشتر با دیکتاتور است که انرژی خود را افزایش می‌دهند!

به هر حال هر چه هست، سال بسیار سختی برای آخوندها آغاز شده است. بی‌سبب نیست که با خبر یک موضع‌گیری فرانسه، ناگهان پیش‌نماز نمایش جمعه تهران برخلاف تمامی مبانی متعارف دیپلماتیک و حتی آداب اولیه اجتماعی، از پشت تریبون رسمی به فحاشی بر ضد یک کشور دیگر می‌پردازد! ظاهراً آخوندها(که به‌طور عام هم نامعقول و بدزبان هستند)‌ در همین اولین ساعتهای سال ۹۸ تعادل خود را از دست داده‌اند.

										
											<iframe style="border:none" width="100%" scrolling="no" src="https://www.mojahedin.org/if/8bf29c43-cf6f-41dc-9ca4-1e259ce05364"></iframe>
										
									

گزیده ها

تازه‌ترین اخبار و مقالات