728 x 90

فعالیت کانون‌های شورشی ایران به‌ مناسبت سالگرد انقلاب ضدسلطنتی در تهران، رشت، زنجان، قوچان، شیراز، ارومیه، شهرری و سمنان

فعالیت کانونهای شورشی
فعالیت کانونهای شورشی

گزارشی از فعالیت کانون‌های شورشی مجاهدین خلق ایران در سالگرد انقلاب ضدسلطنتی مردم ایران:

 

آتش زدن بنر خمینی دجال در تهران

اعضای کانون شورشی ۷۵۲ تهران طی یک عملیات انقلابی در بیست ‌و یکم بهمن ۹۷ بنر خمینی دجال سارق انقلاب ضدسلطنتی مردم ایران را با شعار چهل سال جنایت ای مرگ بر این ولایت مرگ بر خامنه‌ای درود بر رجوی به آتش کشیدند.

 

آتش زدن بنر تبلیغات دهه زجر آخوندی در رشت

اعضای کانون شورشی مجاهد شهید احمد رئوف بشری دوست رشت نیز بنر تبلیغات دجالگرانه رژیم ولایت فقیه را که حاوی تصاویر منحوس خمینی دجال و خامنه‌ای خونریز بود را در عملیات انقلابی خود به آتش کشیدند. اعضای این کانون شورشی تراکت «مسعود رجوی: آتش جواب آتش – آتش قیام خاموشی نمی‌پذیرد» را در محل عملیات خود که در تاریخ بیستم بهمن انجام شد برجا گذاشتند.

 

 

به‌آتش کشیدن بنر خمینی دجال در زنجان

اعضای کانون شورشی مجاهد شهید اشرف رجوی در تاریخ نوزدهم بهمن ۹۷ در یک عمل انقلابی بنر تبلیغات دجالگرانه دهه زجر آخوندها که حاوی تصویر منحوس خمینی دجال بود را به آتش کشیدند.

 

انهدام بنر خمینی دجال در تهران

اعضای کانون شورشی ۷۸۱ تهران نیز در یک عمل انقلابی که در تاریخ بیست و یکم بهمن ماه انجام شد بنر تبلیغات دهه زجر آخوندی که حاوی تصویر منحوس خمینی دجال بود را با شعار مرگ بر خامنه‌ای درود بر رجوی به آتش کشیده منهدم کردند.

 

 

آتش زدن بنر ولی‌فقیه ارتجاع در قوچان

اعضای کانون شورشی ۶۶۶ قوچان نیز بنر تبلیغاتی دهه زجر آخوندی که حاوی تصویر خامنه‌ای ولی‌فقیه ارتجاع بود را در تاریخ نوزدهم بهمن ۹۷ به آتش کشیدند.

 

انهدام بنرهای خمینی دجال و خامنه‌ای خونریز در شیراز

در شیراز نیز بنرهای تبلیغات دجالگرانه دهه زجر آخوندی که حاوی تصاویر منحوس خمینی، دزد انقلاب ضدسلطنتی مردم ایران و خامنه‌ای، ولی‌فقیه ارتجاع بود توسط اعضای کانون شورشی مجاهد شهید حجت زمانی در تاریخ ۱۹بهمن ۹۷ در حمایت از تظاهرات مقاومت ایران در پاریس با شعار مرگ بر خامنه‌ای و اصل ولایت او - درود بر رجوی – آتش جواب آتش – حقم رو پس می‌گیرم به آتش کشیده شد.

 

 

آتش زدن پوستر خمینی دجال در تهرانپارس

اعضای کانون شورشی ۸۵۰ تهران نیز در عملیات انقلابی خود که در منطقه تهرانپارس در روز ۱۹بهمن ماه جاری به انجام رسید، پوستر منحوس سارق انقلاب ضدسلطنتی مردم ایران را به آتش کشیدند.

 

انهدام پوستر تبلیغات دهه زجر آخوندی در شهرری

بنر تبلیغات دجلگرانه دهه زجر آخوندی که حاوی تصاویر منحوس خمینی دجال، سارق انقلاب ضدسلطنتی مردم ایران بود در عملیات انقلابی اعضای کانون شورشی ۶۱۷ شهرری، در گرامی‌داشت ۱۹بهمن عاشورای مجاهدین در تاریخ بیستم بهمن ماه ۱۳۹۷ به آش کشیده شد.

 

 

گرامی‌داشت حماسه ۱۹بهمن در ارومیه

در ارومیه نیز اعضای یکی از کانون‌های شورشی با گذاشتن میز یادبود و روشن کردن شمع و پخش قسمتی از سخنان سردار خیابانی یاد قهرمانان شهید حماسه ۱۹بهمن ۱۳۶۰(عاشورای مجاهدین) را گرامی‌داشتند.

 

تراکت مرگ بر خامنه‌ای در سمنان

در سمنان نیز اعضای کانون شورشی ۲۲ سمنان به‌ مناسبت سالگرد انقلاب ضدسلطنتی تراکت دستنویس مرگ بر خامنه‌ای را پخش کردند.

 

بیشتر بخوانید:

 

گزیده ها

تازه‌ترین اخبار و مقالات