728 x 90

قیام گلریزان هم‌سنگ قیام داخل کشور

قیام گلریزان هم‌سنگ قیام داخل کشور
قیام گلریزان هم‌سنگ قیام داخل کشور

سیمای آزادی؛ صدای مردم تحت ستم ایران و متعلق به همه ملیتها و اقشار مردم ایران و متکی به حمایت و همیاری حامیان و هواداران مجاهدین است. علاوه بر آن عشق و شور و شوق و عاطفه و ایثار حامیان و هواداران مقاومت ایران هم، بسیار شگفت‌انگیز و غرورآفرین است.

این عشق و شور و شوق و اهدای خالصانه همه چیز؛ آتشفشان اراده همه مردم ایران را برای سرنگونی رژیم ولایت فقیه و تحقق آزادی و حاکمیت مردمی نشان می‌دهد.

البته با ارزش‌تر از کمکهای مادی بی‌دریغ؛ احساسات و عواطف پاک و پیوند آرمانی با رهبری این مقاومت و رئیس‌جمهور برگزیده مقاومت است و همه با کلماتی زیبا و سخنانی بسیار شیوا برای سرنگونی تعهد می‌دهند و به همین علت است که هر بار این گلریزان رژیم را به وحشت می‌اندازد.

مطمئنا این بار هم هواداران و حامیان و یاران مقاومت در این نبرد پرشور با تمام قوا شرکت می‌کنند. چرا که نقش کلیدی سیمای آزادی را به‌خصوص در پیوند دادن فعالیتهای کانونهای شورشی با تمامی مردم ایران به‌خوبی شاهدند.

این همیاری و حمایت از سیمای آزادی باعث افتخار و سرفرازی است و سند درخشان کس نخارد و استقلال مقاومت در برابر چشمان جهانیان است. و بالاخره این‌که این جنبش همبستگی و همدلی و تعهد پذیری در این گلریزان آزادی گواه این حقیقت است که آزادی ایران نزدیک و در راه است.

و خطاب به دشمن آزادی و خصم همه مردم ایران می‌گوییم:

اراده کرده‌ام که سرنگون کنم تو را زخاک مهر و روشنی برون کنم تو را

 

ش.صدیقی

 

گزیده ها

تازه‌ترین اخبار و مقالات