728 x 90

مرحله خشم مردم

درگیریهای جوانان با نیروهای سرکوبگر رژیم
درگیریهای جوانان با نیروهای سرکوبگر رژیم

مرحله خشم مردم در برابر حکومت آخوندی به یک کلمه رسیده است. انفجار!

جوانان دلیر اصفهان شعار می‌دادند وعده بعدی ما انفجار انفجار و مردم و جوانان شورشی چهارمحال و بختیاری می‌گفتند اگر این رفتار را حاکمیت بخواهد با ما بکند مطمئن باشید برنوها را در خواهیم آورد و شعار می‌دادند «وای اگر ایلمان برنو به دست بگیرد».

‌آخوندها به‌خوبی این شرایط انفجاری را در یافته‌اند و به چشم می‌بینند که قیامهای مردم در سراسر ایران چه آینده‌ای را برای آنها رقم خواهد زد. بنابراین مثل همیشه تلاش می‌کنند با روحیه دادن دست به دامان نیروهای بسیجی و چماقدار و لباس شخصی‌های رژیم بشوند، اما از آنجا که روشن است این مزدوران یارای ایستادگی در برابر خشم مردم را ندارند، هم‌چنان که آخوند نکونام گماشته خامنه‌ای در شهرکرد به آن اعتراف کرد و گفت: «دشمن به شما هجوم میاره شما پشت به دشمن نکنید فرار نکنید!»، تلاش می‌کنند به هر شکل شده جلوی وارفتن و فرار آنها را بگیرند. تعریفها و تمجیدهای مهوع از بسیجی‌ها از جمله این تلاشهاست.

 

به گفته تلویزیون شبکه خبر رژیم در ۲آذر «رئیسی بسیج را از مؤلفه‌های مهم قدرت کشور دانست و گفت جریان فراگیری بسیج بواسطه مسئولیت پذیری و خطر پذیری و حضور در صحنه به رمز صیانت از نظام اسلامی تبدیل شده»

در همین حرفها وحشت از سرنوشت نظام موج می‌زند.

امام جمعه خامنه‌ای در قم در نمایش جمعه ۲۸آبان گفته بود: «بسیج مانع اصلی تحقق اهداف شوم دشمنان علیه ملت ایران است. حقیقت و منطق و فلسفه وجودی بسیج تبدیل تهدید ها به فرصتهاست»

آخوند نمایش جمعه آبان هم خود را از تک و تا نینداخت و د رهمان روز ۲۸آبان همان ترهات را در رابطه با بسیج تکرار کرد و گفت: «کدام فتنه کدام چالشی که برای کشور پیش آمد و بسیج در طلیعه نبود؟ از همان ابتدا حوادث قبل از جنگ تحمیلی که در چارچوب کمیته‌ها بود».

اینها اعترافات معکوسی است به وارفتگی و وحشت نیروهای مزدور بسیجی در برابر خشم جوانان و مردمی که به اعتراف آخوند نکونام از برابر مردم فرار می‌کنند، کسانی که آخوند نمایش جمعه آبادان هم از آنها می‌خواهد که در کنار نیروهای سرکوبگر باشند: «همان‌طوری که تا حالا بودند در رابطه با مسایل امنیتی هم در کنار عزیزان نیروی انتظامی باشند».

 

واقعیت ریزش این نیروهای مزدور آن‌چنان است که آخوند رضا نوری امام جمعه خامنه‌ای در بجنورد هم مجبور می‌شود با بیان دستوری به آنها بفهماند که نظام در شرایط بحرانی است (فتنه) و «موقعی که فتنه ایجاد شود بحران ایجاد شود اغتشاشگری پیدا شود نظام را بخواهد به هم بریزد و بسیجی احساس کند باید بیاید در کف خیابان»

آری این همه وحشت و هول گماشته‌های خامنه‌ای و باد کردن زیر پست بسیجی‌ها دقیقاً به‌دلیل شرایط و موقعیت انفجاری جامعه است. موقعیتی که در خیزش اصفهان این روزها کاملاً بارز و مشهود است.

خیزشی که حرفشان این است: «بدانید مردم اصفهان همه دیگه بیدار شدند مافیای آب. تویی... بدانید به مسئولان اعلام خطر ما می‌کنیم یا حقابهٔ اصفهان رو پس بدین یا به‌زودی‌های زود بدانید که غوغا می‌شود. ما می‌دونیم غوغا می‌شه. و شما رسوا می‌شوید و برای ابد در زباله دون تاریخ ریخته میشید».

 

واقعیت این است که این وضعیت چیز پوشیده‌ای نیست و این روزها مهره‌ها و رسانه‌های رژیم نیز پی‌درپی به انفجاری بودن شرایط اعتراف کرده و به سردمداران حاکمیت آخوندی هشدار می‌دهند:

روزنامه حکومتی جمهوری ۶آذر نوشت: مهم‌تر از مذاکرات وین، اکنون حوادث اصفهان است. از رفتار قهری بدتر، وارونه جلوه دادن واقعیتها (توسط حکومت) است.

و روشن‌تر از آن هشدار روزنامه حکومتی اعتماد د رهمین روز به سران رژیم است که نوشت: آنچه دیروز در خیابانهای اصفهان رخ داد، شعله زیر خاکستری بود که دوباره‌ گر گرفت... التهاب آغشته به دود و فریاد و خشم.

 

										
											<iframe style="border:none" width="100%" scrolling="no" src="https://www.mojahedin.org/if/571e758e-86d1-4765-bdb8-0ee49b5d2c8d"></iframe>
										
									

گزیده ها

تازه‌ترین اخبار و مقالات