728 x 90

مزدوران سرکوبگر رژیم با تیراندازی به سمت خودرویی در سیستان و بلوچستان 4نفر را به‌قتل رساندند

مزدوران رژیم در سیستان و بلوچستان 4نفر را به قتل رساندند
مزدوران رژیم در سیستان و بلوچستان 4نفر را به قتل رساندند

روز پنجشنبه ۲۳فروردین مزدوران سرکوبگر رژیم با تیراندازی وحشیانه به سمت خودرویی در پمپ بنزین شهر دلگان در 475کیلومتری جنوب غربی زاهدان، مسلم بامری یک جوان ۲۷ساله را که در یک حرکت اعتراضی در بهمن ماه ۹۶در یک تظاهرات مردمی در مقابل پاسگاه  دلگان شرکت داشته، و هم‌چنین برادر ۱۸ساله‌اش به نام حمزه و خواهرزاده سه ساله‌اش به نام حسنا و یک جوان ۱۹ساله دیگر را به‌قتل می‌رسانند.
متعاقباً سایت مزدوران رژیم بدون هیچ اشاره‌یی به کشتار 4تن در این تیراندازی وحشیانه، نوشتند: «یک منبع آگاه از به هلاکت رسیدن یکی از مخلان امنیت به‌نام م.ب معروف به ریاضی توسط رزمندگان دلاور نیروی انتظامی! در منطقه دلگان سیستان و بلوچستان خبر داد».
در جنایت دیگری در روز پنجشنبه 23فروردین مزدوران نیروی انتظامی در منطقه ناصر آباد کرمان با تیراندازی به ناحیه  سر یک هموطن  بلوچ او را کشتند که  در نتیجه خودرواش چپ کرد و آتش گرفت و پیکرش در آتش سوخت.
اینها فقط دو نمونه از جنایات حکومت آخوندی در استان سیستان و بلوچستان است.  واقعیت این است که شلیک‌های مستقیم و آتش به اختیار مزدوران خامنه‌ای به‌طور مرتب از هموطنان بلوچ قربانی می‌گیرد.   
روز  سه‌شنبه ۱۴فروردین ۹۷نیز نیروهای سرکوبگر رژیم به یک خودرو که در جاده سراوان – خاش در حرکت بود شلیک کردند که باعث  واژگون شدن آن و کشته شدن 4سرنشین و مجروح شدن 15تن دیگر شد که از مهاجران افغان بودند.
در فروردین ماه جاری حداقل دو هموطن دیگر در این منطقه توسط نیروی سرکوبگر انتظامی به جرم داشتن چند گونی برنج یا چند لیتر سوخت، کشته شده‌اند. 
گزارشهای منتشر شده، حاکی از کشتار و مجرو ح کردن دهها تن از هموطنان بلوچ به دست مزدوران جنایتکار خامنه‌ای طی سال ۹۶ است. جنایاتی که تنها بر خشم و نفرت مردم ایران و هموطنان بلوچ ما از این رژیم ضدایرانی و ضدبشری می‌افزاید، و شعله‌های  اعتراض و قیام برای سرنگونی دیکتاتوری آخوندی را فروزانتر می‌کند.
 

گزیده ها

تازه‌ترین اخبار و مقالات