728 x 90

«میدان ما ایران است و سر مار در تهران است»

سخن روز
سخن روز

روز چهارشنبه ۲۴ آبان، همزمان با بررسی قطعنامه نقض وحشیانه و سیستماتیک حقوق‌بشر در ایران در کمیته سوم مجمع عمومی ملل متحد، دژخیمان خامنه‌ای ۶زندانی از جمله یک زن هموطن بلوچ به‌نام زرخاتون مزارزهی را اعدام کردند.

خلیفهٔ خون‌ریز ارتجاع با الگوبرداری از عمروعاص که برای پیشبرد اهداف شیطانی‌اش قرآنها را بر سر نیزه کرد، اکنون فلسطین را بر سر نیزه‌های پاسداران کرده تا در پناه آن بتواند با جنگ‌افروزی و اعدام سدی بسازد در برابر قیام و انقلاب.

این رابطه را به‌روشنی می‌توان از آخرین گزارشها و اسناد رسمی قضاییهٔ جلادان قرائت کرد.

طبق آمارهای رسمی و اعلام شدهٔ حکومتی، خامنه‌ای در شهریورماه ۲۵زندانی را قربانی بقای نظامش کرد. این آمار در مهرماه با عربده‌های جنگ‌افروزی به ۸۱ و در آبان [تا امروز] به ۹۶ اعدام رسیده است.

روز دوشنبه ۲۲ آبان دژخیمان خامنه‌ای ۳زندانی از هموطنان بلوچ به نام‌های محمد براهویی انجمنی، محمد کریم بارکزایی آکسون و ادریس بیلرانی را به‌خاطر دوبار تهاجم به مقر نیروی سرکوبگر انتظامی (کلانتری ۱۲) و حمله به گشت سرکوبگر نیروی انتظامی که منجر به هلاکت و مجروح شدن چند تن از مأموران انتظامی رژیم شد در زاهدان بدار آویختند و به‌این وسیله سراسیمگی و هراس ولایت را از جوانان شورشگر و دلیر بلوچ به نمایش گذاشتند. پیش از آن هم (شنبه ۲۰ آبان) جلادان خامنه‌ای، زندانی سیاسی میثم چندانی ۳۴ساله را پس از تحمل ۱۲سال حبس و شکنجه به اتهام مشارکت در به هلاکت رساندن ۳مأمور سرکوبگر رژیم، در زندان مرکزی زاهدان بدار آویختند.

ضحاک خون‌آشام در همین روز (۲۰آبان) با نعره‌های حمایت از فلسطین، ۷زندانی دیگر را در زندان مرکزی شیراز و یک زندانی را در جیرفت و زندانی دیگری را در زندان مرکزی اصفهان اعدام کرد.

از سوی دیگر قضاییهٔ جلادان روز چهارشنبه ۱۷ آبان، در یک کشتار جمعی ـ تنها در یک روز ـ ۱۸زندانی را روانهٔ چوبه‌های دار کردند.

خلیفهٔ خون‌آشام می‌خواهد با گسترش اعدام در سایهٔ نعره‌های جنگ‌افروزانه و اشک تمساح برای فلسطین، صحنهٔ اصلی جنگ بین مردم و جلادان ولایت را حاشا کند اما کانون‌های شورشی در پاسخ به اعدام زندانیان، قضاییه جلادان را در قزوین منفجر کردند. قهرمانان کانون‌های شورشی روز شنبه ۲۰آبان، ضمن تهاجم و انفجار «دادسرای عمومی و انقلاب قزوین» گفتند: «مردم ایران، قیام‌آفرینان و فرزندان رشید میهن فریب بر سر نیزه کردن فلسطین توسط خامنه‌ای ضحاک را نمی‌خورند. خامنه‌ای گفت: "میدان، میدان غزه و اسراییل نیست، میدان حق و باطل است". شورشگران می‌گویند: میدان ما ایران است و سر مار در تهران است».

به‌دنبال تصویب قطعنامه محکومیت رژیم در کمیتهٔ سوم مجمع عمومی ملل متحد، خانم مریم رجوی گفت: «پس از ۷۰بار محکومیت توسط ملل متحد، زمان آن فرا رسیده است که جامعهٔ بین‌المللی با اتخاذ یک سیاست قاطع، رژیم آخوندی را از جامعهٔ بین‌المللی طرد و پروندهٔ فاجعه‌بار نقض حقوق‌بشر در ایران را به شورای امنیت ملل متحد ارجاع دهد و سردمداران این رژیم از جمله خامنه‌ای، رئیسی، اژه‌ای و قالیباف، به‌خاطر چهار دهه جنایت علیه بشریت و نسل‌کشی در برابر عدالت قرار گیرند».

										
											<iframe style="border:none" width="100%" scrolling="no" src="https://www.mojahedin.org/if/0309f1b3-cec7-4ca4-9d70-eda3c6261d79"></iframe>
										
									

گزیده ها

تازه‌ترین اخبار و مقالات