728 x 90

واقعیت نمایش ۲۲بهمن آخوندها

ایلام - نصب وارونه پرچم‌های خرچنگ‌نشان حکومت آخوندی به مناسبت ۲۲بهمن ۹۷
ایلام - نصب وارونه پرچم‌های خرچنگ‌نشان حکومت آخوندی به مناسبت ۲۲بهمن ۹۷

روحانی در نمایش حکومتی ۲۲بهمن ۹۷: همه چیز عالیست! ما موشک داریم!

ما از پادشاهان بی‌عرضه قاجاریه و پهلوی بی‌عرضه‌تر نیستیم!

ما در تهیه سلاح به خودکفایی ۸۵درصدی رسیدیم!

جمعیت ما دو برابر شده!

 

پاسدار سلامی: ما با دشمن در دوردست‌ها خواهیم جنگید!؟

...امان از دست (مجاهدین)!

 

در قم عناصر خودشان رو به روحانی شعار دادند: ای‌کاش تا عید نمانی!

 

روزنامه‌های حکومتی ۲۳بهمن:

کسری بودجه ۴۵هزار میلیاردی!

نرخ تورم بیش از ۴۰درصد!

معیشت مردم در خطر!

مبادلات اقتصادی ـ صفر!

روحانی: همه چیز عالیست، ما در حال پیشرفت هستیم!

 

تظاهرات حکومت ۲۲بهمن مطابق معمول سنواتی برگزار شد. خامنه‌ای برای این نمایش از هفته‌ها پیش تدارک دیده و بودجه ویژه در نظر گرفته بود. ستون فقرات تظاهراتی که بایستی میلیونی می‌بود تا آن را در شب‌های پیش از کنفرانس ورشو مانند میخی در چشم دشمنان! فروکنند، یکانهای پاسداران و بسیجی‌ها و ارتش تحت‌امر آخوندها بود که با بسیج اجباری دانش‌آموزان و پرسنل دولت باید صحنه را پر می‌کردند، اما کار خوب پیش نرفت و جز چند شات بسته و تعدادی عکس با کچلی‌های وسط صحنه، حاصل نشد!

در میدان آزادی، آخوندها حقیرانه در گوشه‌ای از میدان جمع شدند و صحنه مقابل تریبون سخنران را هم با چند یکان نظامی پر کردند.

 

تظاهرات ۲۲بهمن ۹۷- یک گوشه میدان آزادی - پر کردن جلوی صحنه با یکانهای نظامی!

تظاهرات ۲۲بهمن ۹۷ - یک گوشه میدان آزادی - پر کردن جلوی صحنه با یکانهای نظامی!

 

در اهواز و برخی شهرهای دیگر رژیم برای رونق دادن به نمایش خود از چند روز قبل، از طریق اطلاعیه کلیه باشگاهها و تیمهای فوتبال مدارس این شهرستان را تهدید کرده بود که بایستی در راهپیمایی ۲۲بهمن شرکت کنند. در اطلاعیه تهدید شده بود که گزارش شرکت‌کردن یا نکردن تیمها به شکل مکتوب و تصویری به هیأت فوتبال اهواز ارسال می‌شود.

در کرمانشاه نمایش کساد ۲۲بهمن به صحنهٔ اعتراض علیه رژیم تبدیل شد. پلاکاردی که یک جوان کرمانشاهی در این مراسم بلند کرده نمونه‌ای از این اعتراض‌هاست. روی این پلاکارد نوشته شده: «بیکاری، گرانی، تورم، فقر!»

 

تظاهرات ۲۲بهمن ۹۷کرمانشاه - اعتراض به بیکاری، فقر، تورم و گرانی

تظاهرات ۲۲بهمن ۹۷ کرمانشاه - اعتراض به بیکاری، فقر، تورم و گرانی

 

نمایش ۲۲بهمن علاوه بر این‌که صحنهٔ اعتراض‌ها و کسادی در قالب دست‌نوشته‌هایی که برخی از مردم با خود حمل می‌کردند شده بود، همچنین نمادی از شاخ‌شکستگی خامنه‌ای هم بود که برخلاف توصیه‌هایش که نمایش ۲۲بهمن را صحنه جنگ باندی نکنید باندهای رژیم به تصفیه‌حساب با یکدیگر پرداختند.

در یک صحنه دیگر، یک نفر در میانه تظاهرکنندگان حکومتی یک پلاکارد مقوایی بالای سر برد که روی آن نوشته بود: «با انقلابمان چه کردید؟ بقیه هموطنانم کجایند؟!» این میزان دهن‌کجی به آخوندهای حاکم در میدانی که آرایش و اقتدار آن اساساً دست آخوندها و پاسداران مسلحشان است، نمونه دیگری از شاخ‌شکستگی آخوندهاست!

 

تظاهرات ۲۲بهمن۹۷- با انقلاب ما چه کردید؟

تظاهرات ۲۲بهمن۹۷ - با انقلاب ما چه کردید؟

 

در تظاهرات قم صحنه را آخوندها و پاسداران باند خامنه‌ای حسابی از ریخت انداختند. آنها با پلاکاردهایی مستقیماً به روحانی و باندش تاختند و به هیچ‌یک از توصیه‌های مرجع‌ تقلیدشان علی خامنه‌ای که پیش از راهپیمایی سفارش اکید کرده بود کسی عصبانی نشده و شعارهای وحدت‌شکنانه ندهد، گوش ندادند و کار خودشان را کردند. آخوندک‌های قم تراکتهایی بالا برده بودند که روی آنها نوشته بود:

"ملت شده بدنام، گور پدر برجام!"

"کی گفته برجام بده، گوشت کیلویی یکصده!".

"مردم در مسیر انقلابند، ماشاالله آقایان به فکر بخور بخورند، علی برکت‌الله!"

آنها یک دست‌نوشته دیگر با اشاره به لغو سخنرانی علی لاریجانی در کرج داشتند که رویش نوشته بودند: "کرجی‌ها شاخ شکستند، دهان فتنه بستند!".

در میان صحنه‌هایی که خود آخوندها و رسانه‌هایشان منتشر کردند صحنه‌های پخش ساندیس و کیک و آش و... به‌وفور دیده می‌شد که البته عادت سالانه آخوندهاست.

 

تظاهرات ۲۲بهمن برای بچه‌بسیجی‌ها ساندیس است و کیک!

تظاهرات ۲۲بهمن برای بچه‌بسیجی‌ها ساندیس است و کیک!

 

ظاهراً عقل بسیجی‌ها و بچه پاسدارها برای درک مفهوم انقلاب با کمبودهای اساسی روبه‌روست! چرا که پس از گذشت ۴دهه باز هم روز ۲۲بهمن را مترادف بازیهای خیابانی و شیرینی خوران می‌دانند.

یک نمونه دیگر از تبلیغات و التماسهای رژیم برای کشاندن مردم به راهپیمایی ۲۲بهمن این بود که در یک مرکز وابسته به رژیم چند دوچرخه به‌منظور جایزه دادن به کسانی که در راهپیمایی شرکت می‌کنند به نمایش گذاشته بودند تا نوجوانان را تشویق به شرکت در نمایش راهپیمایی بکنند.

 

به میدان کشاندن دستمزدبگیران و اساساً پرسنل دولت و دانش‌آموزان راه دیگری بود که خامنه‌ای برای عملی کردن فرمان بسیج خودش در جهت حل و فصل آبرومندانه راهپیمایی ۲۲بهمن به ذهنش می‌رسید اما از این راه‌کار هم سودی عایدش نشد. دانش‌آموزان در این مراسم اساساً کار خودشان را می‌کردند و میانه چندانی با بلندگو و شعارها نداشتند.

 

تظاهرات ۲۲بهمن ۹۷- حضور اجباری دستمزدبگیران و دانش‌آموزان

تظاهرات ۲۲بهمن ۹۷ - حضور اجباری دستمزدبگیران و دانش‌آموزان

 

در یک مورد دیگر که شاید تلخ‌ترین صحنه بود، یک نفر تابلوی فروش اعضای بدنش را به‌عنوان حراج چشم و کلیه در چهلمین سالگرد انقلاب اعلام کرده بود! تراکت کوچکی که یک دنیا حرف با خود داشت و نمایش شکست تمام‌عیار آخوندهایی است که با سرقت رهبری انقلاب و مصادره مطالبات تاریخی آن، یک فاجعه ۴۰ساله برای مردم ایران رقم زدند.

 

در ۴۰سالگی سرقت رهبری انقلاب ضدسلطنتی - حراج چشم و کلیه!

در ۴۰سالگی سرقت رهبری انقلاب ضدسلطنتی - حراج چشم و کلیه!

 

نگاهی به سخنرانی‌های حکومتی

در ادامه نگاهی به تظاهرات هنگامی که به تریبونهای سخنرانان می‌رسیم صحنه بدتر می‌شود. روحانی در یک سخنرانی سراسر دروغ، اقدام به ارائه اعداد و ارقامی می‌کند که همگی نشان از پیشرفت و رفاه مردم و استقلال مملکت دارد در حالی‌که در همان تریبون کناری معاونش جهانگیری صراحتاً می‌گوید اوضاع بحرانی است اما هنوز به بن‌بست کامل نرسیده است! پاسدار سلامی مشغول شاخ و شانه کشیدن برای استکبار جهانی در آن‌سوی مرزهای کشور است و فراموش کرده که در اوج اقتدار نظامی و با حضور امام دجالش در همین داخل کشور توسط جوانان دهه ۶۰ و دهه ۹۰ پوزه‌شان به خاک مالیده شد! و در جنگ ضدمیهنی نیز با تمام قدرتشان، خمینی ناگزیر جام‌زهر خورد و دق کرد و مرد!

 

تشییع‌جنازه تظاهرات در روز بعد!

اما جالب‌تر از آنچه که در تظاهرات ورشکسته ۲۲بهمن رخ داد، مشایعتی بود که روز بعد رسانه‌های حکومتی از آن به‌عمل آوردند! روزنامه‌های حکومتی روز سه‌شنبه ۲۳بهمن، تیترهای قابل‌توجهی خرج راهپیمایی روز قبلشان کردند:

روزنامه حکومتی آرمان نوشت: «مردم شایسته انتظار و استرس نیستند! تندروها در راهپیمایی قم، سران قوا را تخریب کردند».

 

کیهان: ما سرنگون نشدیم!

سردبیر شکنجه‌گر روزنامه فاشیستی کیهان با شادی ابلهانه‌ای از این‌که ثانیه‌شمار ساعت، از ساعت فلان عبور کرد و ما سرنگون نشدیم! ابراز خوشحالی کرد و کودکانه به هوا پرید! و بعد هم احمقانه نوشت: «مردم تهران با حمل بنرهای «از ترس مرگ نباید خودکشی کرد!» و «نه به FATF!»، مخالفت خود را با پذیرش برنامه‌های این گروه اعلام کردند»!

روزنامه حکومتی سیاست روز نوشت: «اینک از آن روزهای آزمون و خطا، از آن روزهایی که نفوذی و انقلابی سخت از هم تشخیص داده می‌شد گذشته، از آن روزها که نگران هجوم تروریست‌های منافق بودیم و هر پایگاه بسیج با کمترین امکانات صف می‌ایستاد... رد شدیم».
پاسدار قالیباف که پس از مدتها به صحنه آمده بود تا به بسیجی‌ها قوت قلب بدهد، فراموش کرد برای چه به میدان آمده! جوگیر شد و گفت: «رفتار اروپا را ببینید: اروپا که می‌گفت می‌خواهد به برجام عمل کند، دستورالعملی و بیانیه‌ای صادر کرده و اول ما را موظف کرده قانونی را بپذیریم‌ که خواسته آمریکا درباره FATF است. این نتیجه امید به دشمنان است»! و این‌طوری باقیمانده ته‌دل پاسداران و بسیجی‌ها را خالی کرد.

 

مهدی چمران: قدری دیر شده!

مهدی چمران، از باند غارتگر رسالت هم با اشاره به شکست رژیم در پروژه اتمی و پیآمد برجامی آن نوشت: «البته در حال حاضر قدری دیر شده، اما باز هم جلوی ضرر را از هرکجا که بگیری منفعت است. مسئولان ما چند سال معطل برجام بودند، امیدواریم از این به بعد معطل CFT و پالرمو و FATF و تبادلات مالی با اروپا نباشند».

 

کاری نکنید این راه بی‌رهرو بماند!

روزنامه حکومتی جمهوری نوشت: «کاری نکنیم که شاگردان مدرسه جهانی... خمینی در اثر بی‌تدبیری یا بی‌برنامگی و یا بدبرنامگی ما گریزپا شوند و این راه بی‌رهرو بماند».

همین روزنامه در مقاله دیگری نوشت: ‌«ای کاش... مسئولان... در آینده پس از ۴۰سال، انحصارطلبی‌ها و کینه و دشمنی را کنار می‌گذاشتند ولی حیف! تجربه نشان داده چنین نخواهد شد»!

 

آمار روحانی با ۴۵هزار میلیارد کسری بودجه!

در تظاهرات ۲۲بهمن روحانی تا توانست آمار و ارقام دروغین در هوا منتشر کرد. روزنامه حکومتی جهان صنعت روز بعد در مطلبی بدون ربط به سخنان دیروز روحانی نوشت: «کسری بودجه دولت به بی‌سابقه‌ترین رقم خود در تاریخ نظام جمهوری اسلامی رسیده است. کسری بی‌سابقه بیش از ۴۵هزار میلیارد تومانی تراز عملیاتی و سرمایه‌ای که در تارنمای آماری بانک مرکزی منتشر شده، از رقمی بی‌سابقه در طول تاریخ ۴۰‌ساله بعد از انقلاب خبر می‌دهد؛ آماری که تاکنون حتی در آمارهای ۱۲ماهه نیز نتوانسته چنین رقمی را به ثبت برساند».

 

کسری بودجه ۴۵هزار میلیاردی!

نرخ تورم بیش از ۴۰درصد!

معیشت مردم در خطر!

مبادلات اقتصادی ـ صفر!

روحانی: همه چیز عالیست، ما در حال پیشرفت هستیم!

 

همین روزنامه در مقاله دیگری نوشت: «...حجم نقدینگی... نرخ تورم دولت تدبیر و امید را به بیش از ۴۰درصد رساند... کشور به سمتی رفته است که هم معیشت مردم در خطر قرار گرفته و هم شاهد رکود پروژه‌های صنعتی و عمرانی هستیم. رکود موجود در اقتصاد سطح مبادلات اقتصادی را صفر و معیشت مردم را با مشکلات عدیده‌ای مواجه کرده است‌. معیشت مردم در خطر است و باید فکری برای تأمین نیازهای مردم بشود‌».

علی کدخدایی، نماینده شورای عالی کار حکومتی، در همان روزنامه جهان صنعت نوشت:‌ «کارگران حدود ۷۰درصد از قدرت خریدشان را از دست داده‌اند‌».

 

تشییع جنازه تظاهرات با استندآپ کمدی!

همین روزنامه در پایان مقاله دیگری ضمن افشای دروغهای آماری روحانی در سخنرانی ۲۲بهمن نوشت: «لازم به ذکر است کلاس‌های آموزش استندآپ کمدی رئیس‌جمهوری، دوشنبه‌های هر هفته در محل نهاد ریاست‌جمهوری برگزار می‌شود».

و به این ترتیب، پایین و بالای مراسم ۲۲بهمن آخوندها در تشت واقعیت‌های موجود توسط عناصر خودشان شسته شد!

										
											<iframe style="border:none" width="100%" scrolling="no" src="https://www.mojahedin.org/if/077676d0-378e-428b-b41b-0f40ce4c15ab"></iframe>
										
									

گزیده ها

تازه‌ترین اخبار و مقالات