728 x 90

چرا دیکتاتور می‌گوید «مردم آزادند»؟

مرگ بر دیکتاتور...
مرگ بر دیکتاتور...

خامنه‌ای در ۲۸ آبان به عده‌یی از جیره‌خواران خود گفت:

«این هم که می‌بینید اینجا یک عدّه‌ای می‌گویند آزادی نیست، مردمی نیست، و مانند این حرفها، به دهن آنها نگاه می‌کنند؛ وَالّا دلیل بودن آزادی این است که خود اینها دارند همین حرفها را علیه نظام می‌زنند، و کسی هم به آنها کار ندارد... خب پیدا است که آزادی فکری است. مردم آزادند، انتخاب می‌کنند؛ یک وقت این را انتخاب می‌کنند، یک وقت آن را انتخاب می‌کنند».

البته حنای روضه‌های خامنه‌ای برای دوستانش هم دیگر رنگی ندارد و مصرف این مزخرفات تماما درونی است چون خودشان هم می‌دانند در همین ایام بیش از ۶۶۰نفر را شهید کرده، ۳۰هزار دستگیر و طبق گفته پزشکان با گلوله‌های ساچمه‌ای دهها چشم از حدقه درآوردند و به کودک ۷ساله و ۹ساله هم رحم نمی‌کنند.

بله! در منطق ولایت شیطان آزادی هست اما برای نیروهای امنیتی و اطلاعاتی و لباس شخصی‌ها که در آبان ۹۸ وقتی گفت: «نیروهای امنیتی کار خودشان را بکنند» بیش از ۱۵۰۰ جوان را ظرف ۴۸ساعت در خون شستند. دیکتاتور همیشه می‌گوید آزادی هست تا سایه اختناق و سرکوب را وسعت بخشد.

رژیمی که از سال۱۳۵۸ با شعار «یا توسری یا روسری» تظاهرات زنان میهن را سرکوب کرد، رژیمی که با گروه‌های چماقدار تظاهرات و گردهماییهای گروه‌های سیاسی را به هم ریخت و در دو سال اول بعد انقلاب که هنوز متینگ‌ها و روزنامه‌ها و تجمعات آزاد بود دهها تن از هواداران و اعضای مجاهدین را کشت، رژیمی که روز ۳۰خرداد ۱۳۶۰ تظاهرات مسالمت‌آمیز ۵۰۰هزار نفری مردم تهران را به گلوله بست، رژیمی که طی این ۴دهه وجود یک مخالف را به‌رسمیت نشناخت. صدها نفر مانند ستار بهشتی را فقط به‌خاطر نوشتن وبلاگ یا شعار «آزادی» در زیر شکنجه کشت، در قتلهای زنجیره‌یی گروهی از نویسندگان و روشنفکران را ربود و کشت و هم‌چنان می‌کشد و می‌گیرد و می بندد، امروز دم از آزادی می‌زند و جلاد خون آشام عده‌یی جیره خور و مزدور را جمع کرده و می‌گوید: «مردم آزادند. انتخاب می‌کنند و کسی هم با آنها کاری ندارد»... 

در ادامه به کسانی که علیه ستمگری و اختناقی که حاکم کرده است شورش کرده‌اند، باز هم مثل امام دجال خود برچسب آمریکایی و استکباری زده و می‌گوید: اینها مخالف پیشرفت هستند. پیشرفت از نظر او شرکت در نمایش لاشه‌گردانی و گسترش شعبه‌های حوزه و روضه و پشتیبانی مالی و لجستیکی مزدوران سوریه و لبنان با پول مردم ایران است که در سخنرانی ۱۶آبان گفته بود.

او و جیره‌خواران تحمیق شده‌اش کاری با شاخصهای ترقی و پیشرفت سطح زندگی مردم و شاخصهای اقتصادی اجتماعی ندارند. این‌که هزاران نفر در هوای آلوده می‌میرند، این‌که هزاران نفر در جاده‌ها و خیابانهای قدیمی و مرمت نشده در اثر تصادف جان می‌دهند و بیش از ۶۰میلیون مردم زیر خط فقر زندگی کرده و با خون دل و عذاب لقمه نان بخور و نمیری کسب می‌کنند اصلاً مهم نیست. این‌که کودکان کار، کارتن خوابها، حاشیه‌نشینان، گورخوابها، زباله گردها و بیکاران طعم یک زندگی ساده حداقلی را نچشیده‌اند نشانهٔ عقب‌ماندگی و جنایت نیست، اما وقتی مردم علیه فقر و بی‌عدالتی و علیه استبداد و ۴۰سال جنایت شورش می‌کنند و می‌گویند حق ما از زندگی کجاست؟ می‌گوید: اینها با پیشرفت مخالف هستند، مزدور استکبار هستند...

به این جمله از خامنه‌ای توجه کنید: «پس مشکل غرب و استکبار با جمهوری اسلامی این است که جمهوری اسلامی دارد پیشرفت می‌کند، دارد رونق می‌گیرد، و این پیشرفت را همه‌ٔ دنیا دارند می‌بینند و به آن اعتراف می‌کنند، و این برای غرب غیرقابل تحمّل است؛ این را حاضر نیست تحمّل کند؛ مشکل اینجا است! مشکل اینجا است که ایران دارد پیشرفت می‌کند...»

بله این است دجالگری یک رژیم قرون‌وسطایی و آخوند شیاد پاچه ورمالیده بی‌حیایی که کارد بر گلوی قربانی گذاشته و می‌گوید: دیدی آزادی هست؟ دیدی اینها با پیشرفت مخالفند؟

این است درد امروز کشور ایران باستانی و مردم مظلومی که ماهیت خلیفه خون‌آشام را شناخته‌ و یک صدا در اغلب شهرها و دانشگاهها و مدارس فریاد می‌زنند: «خامنه‌ای ضحاک، می‌کشیمت زیرخاک»، «مهسا، حدیث، سیاوش-آتش جواب آتش»...

باشد که در ادامه قیام و گسترش کانون‌های شورشی، ارتش آتش و آزادی بند از بند نظام جهل و جنایت او بگسلند.

ف. صادقی

مسئولیت محتوای مطالب وارده برعهده نویسنده است

 

										
											<iframe style="border:none" width="100%" scrolling="no" src="https://www.mojahedin.org/if/fb142993-fa1a-4466-800b-eb6530bc1be0"></iframe>
										
									

گزیده ها

تازه‌ترین اخبار و مقالات