728 x 90

گردهمایی بزرگ و تاریخی مقاومت و چشم‌انداز روشن سرنگونی

گردهمایی بزرگ مقاومت ایران
گردهمایی بزرگ مقاومت ایران

در آستانه برگزاری پانزدهمین گردهمایی بزرگ مقاومت ایران و در حالی که کمتر از ۹روز به برگزاری این گردهمایی باقی‌مانده است، افکار تمامی هموطنان آزاده و آزادی‌خواهان سراسر جهان به جایگاه ویژه‌ و رفیع مقاومت ایران و چگونگی انجام این گردهمایی معطوف شده است.

گردهمایی بزرگی که در آن جمع بزرگی از چهره‌های نامدار سیاسی از کشورهای مختلف جهان به همراه هموطنان آزاده و میهن‌پرست از ۵قاره جهان در آن گردهم می‌آیند تا بر خواسته بر حق مردم ایران یعنی سرنگونی فاشیزم مذهبی حاکم بر میهنمان تأکید کنند و صدای مردم به‌پاخاسته ایران‌زمین باشند.

در این حال و از سوی دیگر بر کسی پوشیده نیست که گردهمایی بزرگ امسال مقاومت ایران با گردهمایی‌های سالیان گذشته در شرایط متفاوتی برگزار می‌شود. این تفاوت و تمایز را می‌توان به‌صورت فهرست‌وار در پارامترهای زیر خلاصه کرد:

- هجرت بزرگ و تاریخ‌ساز تمامی اعضای مقاومت در سلامت کامل به کشور آلبانی

- قیام سراسری و شکوهمند اقشار مختلف مردم در دیماه سال گذشته

- رشد روزافزون کانونهای شورشی در تمامی شهرها و استانهای میهن اسیر

- استمرار خیزش‌ها و اعتراضات مردمی بعد از قیام دیماه در شهرهای مختلف میهن

- فروپاشی و ورشکستگی سیاسی-اقتصادی حاکمیت پلید آخوندی در عرصه اجتماع

- شدت و حدت گرفتن تضادها و مخاصمات باندهای فاسد حکومتی در رأس رژیم

- حقانیت مواضع تاریخی مقاومت و تأیید آن توسط مجامع مختلف در جهان

- و نهایتاً چرخش تعادل‌قوای جهانی به زیان دشمن ضدبشری(تغییر دوران)

مجموعه‌ این تحولات کیفی محصول ایستادگی و پایداری خونین اشرفیان طی ۱۵سال اخیر و تلاشهای بی‌دریغ و شبانه‌روزی اشرف‌نشانها در سراسر جهان در حمایت از اشرفی‌ها و افشاگری گسترده علیه رژیم ولایت فقیه، می‌باشد.

بنابراین گردهمایی بزرگ امسال ایرانیان، پیامش، بی‌شکاف پیام قیام و سرنگونی است. پیامش حمایت تمام‌عیار از قیام مردم ایران است و فریاد آنها را نمایندگی می‌کند.

بنابراین همین امر، اهمیت مضاعفی به این گردهمایی پرشکوه نسبت به سالهای قبل داده است.

از این رو وظیفه مبرم همه ایرانیان آزاده است که در هر کجای جهان که هستند خود را به این میعادگاه برسانند و فعالانه و سرفرازانه با حمایت از مردم و مقاومت پیشتاز آنها (آلترناتیو دموکراتیک شورای ملی مقاومت و ارتش آزادیبخش)، به جهان نشان بدهند که این رژیم رفتنی است و آلترناتیو واقعی، دموکراتیک و مردمی و سازمان‌‌یافته این رژیم حاضر و آماده است تا با بذل همه چیز خود چنان‌چه طی ۴۰سال اخیر نشان داده، آزادی و برابری را در ایران‌زمین تضمین کند.

این خواسته‌‌یی است که بدون کمترین تردید از هم‌اکنون می‌توان چشم‌انداز روشن آن را در افق و آسمان زیبا و آبی ایران‌زمین مشاهده کرد.

صحت و حقانیت این مسیر پررنج و درد را البته مقاومت ایران با اقتدار، در نهایت خلوص و فدا و با عبور از تمامی لطایف‌الحیل‌های ارتجاعی و استعماری در عمل به اثبات رسانده است و در کنار آن ریشه‌دار بودن مقاومت و خواسته‌هایش را در ۱۴گردهمایی بزرگ مقاومت ایران به رساترین وجه در برابر چشمان جهانیان قرار داده و نشان داده است که مقاومتی هست که اجازه نمی‌دهد ذره‌‌یی از رنج و دردهای مردم ایران فراموش شود.

آری رنج و قیام مردم ایران توسط فرزاندان و نمایندگان واقعی‌شان حمایت می‌شود و فریاد رسایی هست که نمی‌گذارد خمینی‌صفتان شعله‌ ایستادگی و اعتراض را خاموش کنند.

گردهمایی امسال که دنباله همان کهکشهان‌های سالهای قبل است به‌دلیل شرایطی که در آن قرار داریم در مداری بسا بالاتر برگزار می‌شود، بنابراین باید به‌عنوان یک وظیفه ملی و میهنی در هر چه با شکوه‌تر برگزارکردن این مراسم کوشید. این دشمن را بور و کور و فغان شکستش را به آسمان بلند می‌کند.

پرتو روشنایی‌بخشی که این مقاومت به‌عنوان تنها هماورد و آنتی‌تز غول بنیادگرایی مذهبی از خود به‌جای گذاشته، تمام امید مردم ستمکشیده ایران است.

این امیدی است که به قیمت رنج و خون مجاهدان آزادی و پشتیبانی بی‌دریغ اشرف‌نشانها به دست آمده است. پس بایسته مردم ایران است که در هر چه با شکوه‌تر برگزار کردن گردهمایی امسال که کهکشان قیام است بکوشیم. پس به پیش...

 

ط. محمدی

 

مسئولیت محتوای این مطلب برعهده نویسنده است و سایت مجاهد الزاماً آن را تأیید نمی‌کند

 

										
											<iframe style="border:none" width="100%" scrolling="no" src="https://www.mojahedin.org/if/09069a1a-9ebc-4802-8d8d-f6175d344b1d"></iframe>
										
									

گزیده ها

تازه‌ترین اخبار و مقالات