728 x 90

گردهمایی بزرگ مقاومت ایران - قدرت آلترناتیو (۹)

گردهمایی بزرگ مقاومت ایران
گردهمایی بزرگ مقاومت ایران

در آستانه برگزاری گردهمایی بزرگ ایرانیان در پاریس

۱۵روز به برگزاری گردهمایی بزرگ مقاومت ایران در پاریس باقی‌مانده است. این گردهمایی همه ساله در سالگرد کارزاری پیروزمند که طی آن مقاومت ایران توانست بر بندوبست خامنه‌ای با ژاک‌ شیراک، رئیسجمهور وقت فرانسه، غلبه کند برگزار می‌شود. در جریان آن توطئه که در سال ۱۳۸۲ انجام شد، آخوندها تلاش کردند در یک معامله ضدبشری مقاومت ایران را کمرشکن کرده و با بازداشت رئیس‌جمهور برگزیده مقاومت، مریم رجوی، امید ایرانیان برای «تغییر» و «پیشرفت» را برای حداقل یک دوره تاریخی به ناامیدی تبدیل کنند.

آن توطئه ارتجاعی استعماری با مشارکت چندین دولت انجام شد. مقاومت ایران و فعالان و هواداران آن در چند کشور اروپایی و حتی استرالیا به‌طور همزمان مورد تهاجم بی‌مورد پلیس قرار گرفته و متحمل خسارت‌های سنگینی شدند.

هوشیاری ملی ایرانیان و ورود شگفتی‌آور و انبوه هموطنان آزاده به صحنه این کارزار به شکست کامل رژیم و متحدان اروپایی‌اش انجامید. از آن‌روز تا امروز تقریباً ۱۵سال می‌گذرد.

 

امیدواری ایرانیان و ناامیدی آخوندها

در سالگرد پانزدهمین سال اجرای آن توطئه و تقلای غیرقانونی حکومت آخوندها و شرکایشان در اروپا، نه تنها ایرانیان آزاده امیدوارتر از هر زمان دیگر، چشم به پیروزی و تغییر انقلابی در ایران دوخته‌اند بلکه این آخوندها و نظام لرزانشان هستند که ناامیدتر از هر زمان دیگر، دل‌نگران فرارسیدن سقوط محتوم و نزدیک خود، دنبال راه‌چاره می‌گردند.

 

روحانی و وحشت از ناامیدی مزدوران نظام

روز پنجشنبه ۲۴خرداد ۹۷ حسن روحانی در یک مراسم افطاری تمام تلاشش را کرد تا به مهمانانش که اصحاب رسانه‌یی و قلم به‌دستان باند خودش بودند «حالی» کند که تهدید اصلی این روزهای نظام، گسترش ناامیدی در میان اجزای حاکمیت چندپاره نظام آخوندی است!

روحانی از جمله گفت: «ما در یک آزمایشیم... اگر بترسیم، اگر سست بشویم، اگر خسته بشویم، اگر احساس شکست بکنیم ما پیروز نمی‌شویم... ناامیدی یعنی پایان ماجرا. ناامیدی اگر تسلیم برای هر ملتی زشت هست که زشت است، ناامیدی به‌معنی تسلیم در برابر بدخواهان است».

روحانی البته روز ۹اردیبهشت ۹۷ نیز در سخنان مشابهی گفته بود وزرای کابینه‌اش هم ناامید هستند! وی با اشاره به این‌که دشمن به‌دنبال ایجاد یاس و ناامیدی برای آینده کشور است، گفته بود غمناک بودن نسبت به آینده چه سودی دارد؟ چرا غصه بخوریم که سال آینده سخت‌تر می‌شود؟!

 

وحشت خامنه‌ای از گسترش ناامیدی

اینک ناامیدی از استمرار حاکمیت جهل و جنایت آخوندی آن‌چنان گریبان آخوندها و عواملشان را گرفته که پس از سخنان روز گذشته روحانی، بلافاصله خامنه‌ای در نماز عید فطر به صحنه آمد و برای جمع‌وجور کردن صحنه ناامیدی و وارفتگی آخوندها و مزدورانشان گفت:

«حرفهای تبلیغاتی دشمن را هم که در واقع جنگ روانی‌ست برای تضعیف روحیه مردم است این حرفها را هم ما خواهش می‌کنیم بعضی‌ها در این روزنامه‌ها و مطبوعات و رسانه‌ها تکرار نکنند دشمن یک حرفی میزنه برای این‌که تضعیف روحیه ملت ایران را بکند یک وقت می‌بینیم در داخل هم یک نفری بلند میشه همان حرف را تکرار میکنه همان دروغ را همان حرف خلاف را او هم به‌خاطر رضایت دشمن یا به‌خاطر عدم تحلیل درست از مسائل بیان میکنه اینها را رها کنیم... این ملت خسته نیست، آن کسانی که ترویج می‌کنند به تبع از تبلیغات دشمنان که این ملت خسته است، بی‌نشاط است خودشون خسته‌اند، خودشون بی‌نشاط‌اند... این ملت خسته نیست! ناامید نیست».


عبرت روزگار

این روزها شنیدن داستان امید یا ناامیدی آخوندها آن‌چنان بالا گرفته که رهبر نظام و رئیس‌جمهورشان کاری جز روحیه دادن به عواملشان ندارند.

گاهی اوقات برای درک فاصله راهی که طی شده ضروری است ابتدا و انتهای یک مسیر را به ساده‌ترین شکل در برابر چشم نشاند و تفاوتها را به ساده‌ترین شکل سنجید

۱۵سال پیش آخوندها یعنی همین خامنه‌ای و رئیس‌جمهور وقتش خاتمی مکار با خرج میلیونها دلار از ثروت مردم ایران به‌دنبال نابودی مقاومت مردم ایران و آلترناتیوی بودند که بیشترین خطر را متوجه آخوندها و نظامشان می‌کرد و امروز همان خامنه‌ای با رئیس‌جمهور جدیدیش روحانی شیاد(خلف خاتمی مکار) با تمام قوا تلاش می‌کنند از تعمیق و گسترش ناامیدی در میان صفوف خود جلوگیری کنند!

 

هزینه‌های میلیوندلاری برای ناامید کردن ایرانیان از مقاومت

در پایان این نوشته بد نیست نگاهی هم به سندی بکنیم که نشان‌دهنده خرج و مخارجی است که آخوندها برای نابودی مقاومت انقلابی مردم ایران در همان سال ۱۳۸۲ و ایجاد محدودیت برای رئیس‌جمهور برگزید‌ه‌اش مریم رجوی کردند. تلاشی شکست‌خورده و ننگین که در ضمن نشان‌دهنده توان مردم مقاوم و آزاده ایران یعنی آلترناتیو دموکراتیک ایران است.

سندی که نشان می‌دهد محمد خاتمی، رئیس‌جمهور مکار اصلاحات دروغین و شکست‌خورده آخوندی، یک میلیون دلار برای تکمیل توطئه بر ضد مریم رجوی در دادگاههای فرانسوی خرج کرد و باز هم شکست خورد. این سند در کتاب «شکنجه و شکنجه‌گر – تحقیقی در باب نظام شکنجه در رژیم آخوندی» نوشته حمید اسدیان درج شده است.

 

هزینه‌های میلیون‌دلاری برای سرکوب مقاومت ایران

هزینه‌های میلیون‌دلاری برای سرکوب مقاومت ایران

امضای علی ربیعی، کارگزار اطلاعاتی محمد خاتمی، در پای سند خرج و مخارج میلیون‌دلاری آخوندها. پولی که از دهان مردم ایران می‌گیرند و برای نابودی مقاومت همان مردم خرج می‌کنند و دعوی اصلاح‌طلبی هم می‌کنند!

صفحه ویژه گردهمایی بزرگ مقاومت ایران و ادامه سلسله مقاله

										
											<iframe style="border:none" width="100%" scrolling="no" src="https://www.mojahedin.org/if/7daae081-a4d1-47ee-896e-b284f36445b9"></iframe>
										
									

گزیده ها

تازه‌ترین اخبار و مقالات