728 x 90

«اشرف ۳ تبلور آلترناتیو»

اشرف۳
اشرف۳

امروز چشم جهان به نوری روشن شد که در اشرف ۳ درخشید. کانون نبردی که میعادگاه و آرزوی خلق قهرمان ایران است.

چهل سال پیش خمینی سوار بر امواج عواطف و احساسات مردم حاکمیت را غصب کرد و از آن روز او بود و سرکوب و سانسور و قدرت فرعونیش. از طرفی مقابل فرعون زمان سازمان مجاهدین بود و نیروهای پاکبازش که برای آزادی و نجات کشور شکنجه‌ها و اعدامها و آوارگیها تحمل کردند و قیمت آنرا با گوشت و پوست و تمامیت وجودشان پرداختند. آنان که از همه چیزشان گذشتند اما از یک چیز کوتاه نیامدند؛

«نه بزرگ» به ولایت خمینی و خامنه‌ای!

سازمان مجاهدین در مسیر طی شده خود با ایستادگی تمام‌عیار رودروی فریبکاری ولایت مطلقهٔ استبدادی ایستاد و پایداری کرد:

با شعار صلح صلح آزادی در برابر جنگ جنگ تا رفع فتنه در عالم،

با شعار دموکراسی و آزادی در برابر ولایت مطلقه فقیه،

و با مقاومت در برابر تروریسم افسارگسیختهٔ رژیم در زمان خمینی، که با خوراندن جام‌زهر در حلقوم ضحاک خون آشام، سرانجام کفن مرگ را بر رویش انداخت و به منجلاب تاریخ روانه گردانید.

و با خلیفهٔ بعدی ارتجاع ـ خامنه‌ای جانشین انتصابی یک‌ شبه‌اش ـ چنگ در چنگ شد و در افتاد و دمی آسوده‌اش نگذاشت.

رژیم آخوندی برای از بین بردن سازمان مجاهدین از هیچ جنایتی فروگذار نکرد. با ۱۲دولت در مماشات بر علیه آنان فتنه‌ها و دسیسه‌ها کرد تا را نابودشان سازند! ولی آنها با صبر و استقامت و پایداری پرشکوه‌ و ایمان به راهشان در برابر رژیم سربلند بیرون آمده و در استمرار مبارزه‌شان لحظه‌ای از سرنگونی کوتاه نیامدند.

آنها بودندکه جام‌زهر برجام را با افشاگری اتمی در سطح جهانی به رژیم نوشاندند و زمین‌گیرش‌کردند

و اکنون اشرف مجاهدین به میعادگاه یاران مقاومت تبدیل شده است. شهری الهامبخش کانون‌های شورشی و دلهای بی‌قرار عاشقان آزادی.

اشرف۳ در کهکشان امسال ضمن تثبیت قدرت و جایگاه آلترناتیو از حمایت گستردهٔ ایرانیان و شخصیتهای برجستهٔ جهانی برخوردار شد. در این کهکشان فریاد هر سخنران تیری بود بر قلب جنایتکاران و مزدوران ولایت فقیه.

شخصیتهای برجسته‌یی چون آقایان رودی جولیانی، جوزف لیبرمن، تام ریچ، توریسلی، برنارد کوشنر، پاندلی مایکو، و خانمها اینگرید بتانکور، راما یاد وزیر سابق حقوق بشر فرانسه و شخصیتهای برجسته‌ای از سایر کشورهای جهان سخنرانی کردند.

در کنفرانس کهشکان اشرف ۳ آقای رودی جولیانی مجاهدین را «جنگجویان آزادی» نامید و گفت: «اجازه بدهید صریح باشیم آلترناتیوی در مقابل این رژیم تروریستی هولناک وجود دارد که شورای ملی مقاومت برهبری خانم رجوی است،».

همین عبارت، سخت رژیم را برآشفت و ۲۴تیر روزنامه جمهوری‌اش با دستپاچگی نوشت «وکیل ترامپ: رجوی باید بر ایران حکومت کند!»

سفیر لینکلن بلومفیلد با دیدن عظمت، انسجام و توامندی اشرف گفت: «جهان دیگر بهانه‌ای ندارد که از مجاهدین و درخواستش برای تغییر رژیم در ایران حمایت نکند».

لارش ریسه از نروژ اشرف را یک شهر بزرگ تاریخی هم‌ردیف روم و آتن معرفی کرد، «شهری که تاریخ را خواهد نوشت و به‌عنوان یک شهر تاریخی خواهد ماند».

اینگرید بتانکور با اشاره به ریشه‌های نگرانی و شیطان‌سازی عوامل داخلی و خارجی رژیم گفت: « علت این‌که رژیم این دروغها را پراکنده می‌کند این است که از مقاومت ایران می‌ترسد. از شما خانم رجوی می‌ترسند. به‌خاطر آنچه که نمایندگی می‌کنید و آنچه که هستید. شما یک مقاومت در هم ناشکستنی هستید. مقاومتی که اکنون قوی‌تر از همیشه هست. شما مشعل امید هستید. شما گلی هستید که در بیابان می‌روید و شما ققنوسی هستید که از خاکستر خود پر می‌کشد.»

برنارد کوشنر وزیر خارجه سابق فرانسه، خانم مریم رجوی را به‌عنوان یک الگوی فوق‌العاده و پایدار برای زنان دنیا معرفی کرد و سناتور لیبرمن گفت: «شما پیروز خواهید شد چرا که در سمت درست تاریخ قرار گرفته‌اید»

 

امروز اشرف ۳ میعادگاهی است که یک پیام روشن برای جهان دارد؛ پیام سرنگونی نظام جهل و جنایت خامنه‌ای که به بن‌بست رسیده است. نظامی که از هر حیث ارکانش به لرزه درآمده و در سراشیب سرنگونی قرار دارد.

نظامی که اشرف۳ را به‌عنوان یک آلترناتیو جدی در برابر خود، هم‌چون تیری در قلبش احساس می‌کند.

ش. آزادی

مسئولیت محتوای مطالب وارده برعهده نویسنده است

گزیده ها

تازه‌ترین اخبار و مقالات