728 x 90

آخوندکروناها

آخوند کروناها
آخوند کروناها

در ایران کرونا ویروس کشنده، پرشتاب شایع و منتشر می‌شود. فاجعه مرگبار انسانی در حال وقوع است.

انتشار کرونا ویروس، با هواپیمایی کروناایر ماهان سپاه و توسط آخوند تروریستهای چینی که میان قم و ووهان چین در تردد بودند، وارد قم و حوزه‌های ضدعلم گردید و از آنجا صدور و انتشار خود را آغاز کرد.

عمده‌ترین محلهای انتشار پرشتاب این ویروس و صدور سریع آن به کشورهای همسایه، در درجه اول عبارتند از:

- اجتماعات آموزشی تروریستی حوزوی قم

- مسجد جمکران و مجموع مساجد قم و حرم که محل تجمع آخوندها است

- اجتماعات هیأتهای مذهبی و آموزش مزدوران هلال تروریستی

- نماز جمعه و اجتماعات مراسم نماز جماعت آخوندی

و البته صدها مرکز و مکان دیگر که در درجه دوم قرار دارند.

 

تمامی این مراکز به انواع خرافات باور دارند و رعایت هیچ نکته پزشکی و علمی در خصوص ویروس‌ها و بیماریها را قبول ندارند و با علوم جدید پزشکی مقابله می‌کنند.

آنها به شفا توسط مردگان و پشکل ماچه الاغ و دعا و حدیث و روضه و نذر و زاری... دارند.

آنها از همین راه‌ها و روشهای فریبکارانه، عمری نان خورده و جیب مردم را خالی کرده‌اند.

امروزه مردم قم و ایرانیها به‌درستی آخوندها را نماد کرونای کشنده زندگی و خوشبختی انسان‌ها می‌دانند و از آنها فاصله می‌گیرند.

مردم به‌محض مشاهده آخوند کروناها، با خشم و تنفر فاصله می‌گیرند و دور می‌شوند.

از طرفی آخوندها که با لباس خود را مدام در معرض تنفر و وحشت مردم می‌بینند، در حال تغییر لباس و قیافه هستند و از قم به تهران و اهواز و شیراز و ماههشر فرار می‌کنند. مردم ماهشهر به‌خاطر ورود بیش از ۵۰آخوندی که در وحشت از کرونا از قم فرار کرده به ماهشهر آمده بودند، جمع شدند و اعتراض کردند.

مردم به‌درستی فهمیده‌اند که عامل عمده در انتشار کرونا ویروس مرگبار، در قم و ایران چیزی نیست جز بی‌عملی و بی‌توجهی آگاهانه و عامدانه دولت و مسئولان در سیاست‌های عدم پیشگیری و قرنطینه. این بی‌عملی آگاهانه بود چون جان مردم در هیچ سطحی برایشان ارزش ندارد و در محتوا مردم را دشمن می‌بینند. مردمی که یک‌پارچه با «نه» بزرگ و تاریخ نمایش انتخاباتش را تحریم کردند.

 

مردم ایران و همه طبقات اجتماعی، دوران سختی را می‌گذرانند، آنها ۴۰سال است که پنجه در پنجه کرونا آخوندهای مرگبار مبارزه می‌کنند و برای آزادی و عدالت و حق زندگی شرافتمندانه خود می‌جنگند.

مردم، با اندوختن تجارب ملموس و جانسوز خود، در تمامی عرصه‌ها و زمینه‌ها درک و لمس می‌کنند که چگونه فاشیسم دینی و حکومت آخوندی ولایت وقیح، همان شیطان بزرگ و دشمن اصلی زندگی و سعادت آنهاست که موجب فلاکت تاریخی ملت شده‌اند.

همه مردم و همه نسل‌های معاصر، این تجارب تلخ را به‌خاطر می‌سپارند و هرگز عاملان فلاکت و جنایت و خیانت به خود و میهنشان را نه می‌بخشند و نه فراموش می‌کنند. بلکه به‌زودی با همه کینه‌ها و خشم و عصیان خودشان، همراه با مقاومت تاریخی و ارتش آزادی‌ستان و کانون‌های شورشی، طومار ننگین حکومت آحوندی و بیت‌العنکبوت ولایت فقیه خون‌آشام و سپاه قاتل و آدم‌کش او را در هم خواهند پیچید و داد خلقی را از بیداد ارتجاع خواهند گرفت.

ارتجاع سیاه و ننگین آخوندی، سپاهی فقاهتی، فاشیسم دینی، منفورترین اهریمنان تاریخ بشری هستند که باید هر چه زودتر محو و نابود بشوند و بشریت را از یوغ کثیف و منحوسشان رها و آزاد کرد.

 

اهوراجا

 

مسئولیت محتوای مطالب وارده برعهده نویسنده است

										
											<iframe style="border:none" width="100%" scrolling="no" src="https://www.mojahedin.org/if/a254c9e2-9d07-49f8-a6c4-dd20f22965c0"></iframe>
										
									

گزیده ها

تازه‌ترین اخبار و مقالات