728 x 90

استیصال کرونای ولایت و لاف‌زنی‌ پاسدار حاجی‌زاده

آثار شلیک موشک اسکاد به قرارگاه اشرف
آثار شلیک موشک اسکاد به قرارگاه اشرف

اگر کسی نظام دستاربندان و پهلوان‌پنبه‌های اونیفورم‌پوش آن را نشناسد، فکر خواهد کرد لاف‌آمدنهای آنان از سر قدرتی عجیب، ناشناخته و اسرارآمیز است؛ قدرتی که می‌تواند در یک چشم به‌هم‌زدن زمین و آسمان را به هم ببافد و همه‌چیز را کن فیکون نماید. گمان خواهد کرد آن‌چنان زور در بازوان سردار ـ سرلشگرهای سپاه پاسداران در حال انفجار است و اگر آن را به‌کار نگیرند، مدار چرخش زمین عکس خواهد شد یا قانون انجماد و تبخیر آب تغییر خواهد کرد؛ اما مخاطب باید عاقل باشد تا بداند اولدروم بالدروم‌های بی‌هزینه در فضای مجازی مانند:

«اگر تکان بخورند آنها را می‌زنیم»، «ناو هواپیمابر آمریکایی با ۴۰تا ۵۰جنگنده و شش هزار نیرو یک سیبل برای ما است»، «غرق کردن و از کار انداختن ناو هواپیمابر آمریکایی بسیار راحت است»، بیشتر شبیه آواز خواندن در تاریکی از ترس است و بیشتر مصرف داخلی برای نیروهای وارفته خامنه‌ای دارد.

 

انتقام با شلیک صدها فروند موشک!

یکی از این لاف‌غریبی‌ها که گفتیم قضیهٔ شلیک صدها فروند موشک به قرارگاه مجاهدین (اشرف) در استان دیالی عراق است. پاسدار حاجی‌زاده گمان می‌کند که حافظهٔ تاریخی همه مانند خودش و نظام آخوندی پارسنگ می‌برد که به این سادگی دست به تحریف آن می‌زند یا شاید ما خوش‌بین هستیم و آلزایمر سردار پاسدار آخوندی پیش‌رفته‌تر از آن است که گمان می‌شد.

امیرعلی حاجی‌زاده فرمانده نیروی هوافضای سپاه:

«(مجاهدین) برای انتقام از شکست سنگین در عملیات بزرگ مرصاد و انهدام ستونهای نظامی‌شان که مدیریت و فرماندهی صیاد شیرازی نقش بی‌بدیلی در شکست آنها داشت، او را ترور کردند و بفاصله کوتاهی رزمندگان یگان موشکی سپاه با شلیک صد‌ها فروند موشک به‌سوی پادگان اشرف انتقام گرفتند و ضربه فراموش‌نشدنی به (مجاهدین) وارد کردند.

 

 

در این عملیات ویژه که با همکاری وزارت اطلاعات اجرا شد، ابتدا با یک ضربه مختصر، (مجاهدین) را برای مراسم تدفین کشته‌ها به‌قبرستان مروارید مقر اشرف در نزدیکی بغداد کشاند و بعد از اطمینان از تمرکز نیرو‌ها با ضربات سنگین موشکی انتقام منافقین کوردل گرفته شد».(روزنامه حکومتی کیهان ۲۳فروردین ۹۹)

 

لاف‌آمدن پاسدار حاجی‌زاده آن ضرب‌المثل معروف «خسن و خسین هر سه دختران مغاویه بودند» را به ذهن متبادر می‌کند:

«یکی گفت: خسن و خسین هر سه دختران مغاویه بودند که در مدینه آنان را گرگ درید.

گفتند: خسن و خسین نبود، حسن و حسین بود. هر سه نبود، هر دو بود. دختر نبود، پسر بود. مغاویه نبود معاویه بود. معاویه هم نبود علی بود. در مدینه گرگ آنها را پاره نکرد.....»

 

اشاره پاسدار حاجی‌زاه به حمله موشکی شکست‌خورده ۲۰خرداد ۱۳۷۸ به‌قرارگاه اشرف است که هیچ ضایعه‌یی متوجه مجاهدین نکرد. اما پاسدار حاجی‌زاده از فرط استیصال آن را غنی‌سازی کرده و به‌بمب‌گذاری کنار جاده‌یی روز قبل از آن بر سر راه اتوبوس حامل مجاهدین سنجاق کرده است، تا برای خلیفه درمانده ارتجاع در باتلاق کرونا، قدرت‌نمایی کاذب دست و پا کند.

 

مسألهٔ کرونا ما را از توطئه دشمنان و استکبار غافل نکند!

سؤال این است به‌راستی حاکمیت ولایی چه نیازی به این بزرگ‌نمایی و بازمصرف یک واقعهٔ از یاد رفته در سالگرد هلاکت صیاد شیرازی دارد؟

پاسخ را «مقام معظم» در پیام ۲۱فروردین ۹۹ خود این‌طور برای نیروهای مستأصل و روحیه باخته فرموله کرد:

«مسألهٔ کرونا ما را از توطئه دشمنان و استکبار غافل نکند که اصل نظام جمهوری اسلامی و اصل مردم‌سالاری اسلامی برای آنان قابل‌تحمل نیست و این نیست که اگر ما دشمنی نکنیم آنها هم دشمنی خود را کنار می‌گذارند».(سایت حکومتی انتخاب ۲۱فروردین ۹۹)

 

حال پاسدار حاجی‌زاده با کلیک روی مجاهدین و دادن آدرس آنان به سایر مزدوران حکومتی، این حرف خامنه‌ای را خاطرنشان می‌کند و به‌گونه‌یی معکوس نسبت به آن هشدار می‌دهد. محبوبیت روزافزون مجاهدین در میان مردم ایران و نقش آنان در افشای توطئه‌ها و آمارهای دروغین نظام ولایی، سران رژیم را بر آن داشته است تا مهره‌ای را به صحنه بیاورند که پرونده سیاهش در ماجرای سرنگون کردن هواپیمای اوکراینی هنوز گشوده است و تاوان آن را پس نداده است. او و خامنه‌ای قاتل ۱۷۶ انسان بی‌گناه هستند که به‌شکلی فجیع در شعله‌های آتش سوختند.

 

او همان جلادی است که در ۲۱دی ۹۸ از هول عقوبت خلق،‌ با ریختن اشک تمساح و ضمن یک فقره غلط کردم دجالانه گفت:

«وقتی خبر سرنگونی هواپیمای مسافربری را شنیدم، آرزوی مرگ کردم که‌ای کاش! می‌مردم و چنین حادثه‌ای را شاهد نبودم»

 

سخنگوی مجاهدین هم در همان زمان بر اجابت حتمی الوقوع این درخواست و ضمیمه شدن این جانی به‌صیاد شیرازی تأکید کرد!

آری، بگذار سردار سرلشگرهای لاف‌زن عجله کنند و در آرزوی مرگ باشند، روزهای سخت برای نظام در راه است و هنوز مردم ایران انتقام نگرفته‌اند.

 

 

 

										
											<iframe style="border:none" width="100%" scrolling="no" src="https://www.mojahedin.org/if/f763eebe-f4ce-4c15-ab2c-a110d06d896c"></iframe>
										
									

گزیده ها

تازه‌ترین اخبار و مقالات