728 x 90

اعلان جنگ خامنه‌ای با مردم ایران

واکسن حق مردم
واکسن حق مردم

در حالی که کادر پزشکی در ایران فریادشان بلند است که برای نجات مردم باید هر چه زودتر واکسن کرونا خریده شود،

در حالی که مطالبهٔ عموم مردم و نیاز فوری‌شان خرید واکسن است،

 

در حالی که شبکه‌های اجتماعی طی چند کمپین بزرگ میلیونی با هشتگ #واکسن_بخرید، صدا و نیاز فوری مردم ایران را طنین جهانی دادند،

در حالی که حتی روزنامه‌های حکومتی بارها و بارها بر ضرورت خرید فوری واکسن کرونا، به دولت هشدار دادند و آن را فرصت نادر توصیف کردند،

در حالی که کادر درمان در جبهه مقدم نگهداری سلامت مردم، جان و هستی خود را در گرو تلاش و امید به بهبود بیماران گذاشته و صدها تن از این پیشقراولان مبارزه با کرونا، جان‌شان را فدای مردم ایران کرده‌اند،

خامنه‌ای که هیچ دغدغه‌یی جز حفظ نظام پلید آخوندی را ندارد، در مقابل خواسته و نیاز دهها میلیون ایرانی، با بی‌شرمی به کارگزارانش اعلام کرد که واکسن کرونا را از اروپا و آمریکا نخرند!

 

تأکید خامنه‌ای بر اروپایی و آمریکایی کردن واکسن ـ که تهیهٔ آن یک امر علمی است و هیچ ربطی به دولتها ندارد ـ بار دیگر طینت پلشت و قرون‌وسطایی حاکمیتی را اثبات نمود که در عین‌حال برای حفظ نظامش، میلیاردها دلار و تومان با همین دولتها معاملهٔ اقتصادی و نظامی و زدوبند سیاسی داشته است.

 

خامنه‌ای با بیان صریح تهیه نکردن واکسن کرونا از مراجعی که مورد تأیید سازمان بهداشت جهانی هستند، دارد از مردم ایران که دست رد به تمامیت این نظام زده‌اند، انتقام می‌گیرد. تأکید و تکرار دجالانه مبنی بر ساخت و تولید واکسن داخلی هم، فقط ترفند ضدبشری برای کش دادن نخریدن واکسن است؛ چرا که حتی رسانه‌ها و روزنامه‌های حکومتی از قول کارد درمان، بارها هشدار داده‌اند که «اگر منتظر تولید واکسن داخلی باشیم، تلفات کرونا تا تیر۱۴۰۰ چند برابر خواهد شد».

 

خامنه‌ای به‌خاطر قدرت‌پرستی در بازی و رقابت سیاسی با دیگران، مردم ایران را سپر این بازی کثیف کرده است. در این سخنرانی بار دیگر دجالانه مدعی شد که «مردم ایران را تحریم کرده‌اند». در حالی که آن حاکمیت و آن شخصی که مردم ایران را هم از نظر اقتصادی و هم در خرید واکسن کرونا تحریم کرده است، حکومت ولایت فقیهی و شخص خودش است.

مردم ایران چند سال متوالی است که آدرس ریشه و اساس مشکلات اقتصادی و مصیبت سیاسی‌شان را به جهانیان اعلام کرده و فریاد زده و می‌زنند که: «دشمن ما همین‌جاست ــ دروغ می‌گن آمریکاست».

خامنه‌ای بار دیگر همین واقعیت و فریاد درست مردم ایران را اثبات نمود که هیچ دغدغه‌یی نسبت به زندگی و سلامت و جان مردم ایران ندارد و هر چه بوده و هست، فدا کردن این مردم در پای منافع حکومت و حفظ نظام است.

 

خامنه‌ای در سخنان ۱۹دی ۹۹ بار دیگر اثبات نمود که حکومتش برای مزدوران منطقه‌یی ـ که چیزی جز بازوهای تروریستی جمهوری اسلامی نیستند ـ بیشتر دلش می‌سوزد تا برای دهها میلیون مردم ایران که در یک قدمی واکسن کرونا هستند و خامنه‌ای جلو دریافت آن سد بسته است.

بدین‌سان خامنه‌ای بار دیگر طنین نفرین و لعنت یک خلق محتاج نجات و درمان را روانهٔ حاکمیت ناجمهوری پلشت فقاهتی و آخوندی کرد.

 

خامنه‌ای حتی آب پاکی بر دستان رسانه‌ها و خودی‌های نظامش ریخت که تلاش می‌کنند نقش میانجی را در ماجرای واکسن کرونا بازی کنند. خامنه‌ای ضمناً دچار یک بلاهت سیاسی و جناحی ـ به‌طور خاص در آستانهٔ نمایش انتخابات ۱۴۰۰ ـ هم شد که باعث هیزم‌کشی بیشتر برای جنگ باندهای مافیایی نظام می‌شود.

 

وقتی واکسن کرونا در دسترس است، وقتی خواسته ملی ایرانیان، خرید همین واکسنهای مورد تأیید سازمان بهداشت جهانی است، اعلام نخریدن آن توسط خامنه‌ای، اعلان جنگ با مردم ایران است.

بدین‌سان با صراحت به مردم اعلام می‌شود که هیچ راهی جز «کس نخارد» به‌معنی شوریدن و برخاستن، برای نجات خودشان و ایران از کرونای ولایت فقیهی و متحدش کوید-۱۹ وجود ندارد.