728 x 90

برملا شدن «سر مار» جنگ‌افروزی

سخن روز
سخن روز

در ادامهٔ دجالبازیهای رژیم آخوندی در مورد فلسطین، روز جمعه ۲۱مهر، جمعه‌بازارهای ولایت فقیه، شاهد شعبده‌بازی و کارناوالهای جنگ‌افروزیهای این رژیم در بحبوحه کشتار و بمباران و آوارگی صدها هزار نفر از مردم فلسطین بود؛ مردمی که بیش از ۴۰سال خنجر خیانت و جنگ‌افروزی رژیم آخوندی را بر قلب و جانشان احساس کردند و لحظه‌یی از صدور نیش تفرقه و توطئهٔ افعی ولایت علیه آرمان فلسطین آرام نداشتند.

تفرقه اندازی، صدور بحران و جنگ‌افروزی در منطقه همان «مار» سمی و خطرناکی است که بدنه و چنگالهایش را در فلسطین، عراق، سوریه، لبنان، یمن و سایر کشورها پهن کرده اما سرش در بیت‌العنکبوت ولایت فقیه در تهران است. برخی آن را به اژدهای هفت‌سر و برخی به اختاپوسی تشبیه می‌کنند که پس از استقرار استبداد دینی و ارتجاع خمینی در ایران شکل گرفته است؛ هیولایی که البته با کشتار و قتل‌عام مجاهدین و سرکوب و حذف نیروهای آزاد شده در انقلاب ضدسلطنتی بر قدرت انحصاری چنگ انداخت. سپس با زمینه‌سازیها و اصرار بر ادامهٔ ۸ساله جنگ ضدمیهنی با عراق که آن را «نعمت الهی» می‌نامید، سپاه جرار پاسداران را شکل داد و با جلاد قاسم سلیمانی و نیروی تروریستی قدس به بحران سازی و جنگ‌افروزی در منطقه پرداخت.

مقاومت ایران از دهه ۶۰ دربارهٔ این جانور وحشی یا «مار» و «اختاپوس» تروریسم و ارتجاع خمینی سخن گفته و بارها درباره خطر آن هشدار داده است. اما در سالهای بعد این واقعیت از زبان بسیاری از ناظران و طرفهای سیاسی در منطقه و جهان بازگو شده و همهٔ آنهایی که نیش زهرآگین افعی ولایت را در اشکال مختلف آزموده و احساس کرده‌اند به این واقعیت گواهی داده‌اند.

در سندهای فاش شده از ویکی‌لیکس در تاریخ ۲۸نوامبر ۲۰۱۰ می‌بینیم که سران کشورهای مسلمان نسبت به مار جنگ‌افروزی و تروریسم هشدار می‌دهند. ماری که دوران تاریخی‌اش به‌سرآمده، هیچ هم‌خوانی و سنخیتی با جهان امروز ندارد و بقا و دوام خودش را در زهرافشانی، تروریسم و جنگ‌افروزی می‌بیند.

در بخش دیگری از مجموعهٔ اسناد افشا شده در ویکی‌لیکس به تلاش مقام‌های بلندپایهٔ اماراتی و رئیس وقت سنای اردن برای مقابله با دشمن اصلی مسلمانان در تهران نیز اشاره شده است. در قسمتهایی از همین مجموعه اسناد آمده است که یک مقام بلند پایهٔ عربستان از رژیم آخوندی به‌عنوان «سرمار» جنگ‌افروزی و بحران در منطقه یاد می‌کند.

امروز، پس از چهار دهه خنجر و خیانت و جنایت در خاورمیانه و کشورهای عربی و به‌ویژه فلسطین، کمتر کارشناس و سیاستمدار بی‌طرفی نسبت به کارکرد «مار» خطرناک و هیولای جنگ‌افروز در بیت‌العنکبوت ولایت فقیه در تهران تردید دارد.

										
											<iframe style="border:none" width="100%" scrolling="no" src="https://www.mojahedin.org/if/9b4bf73a-0ba6-4284-b4ba-559c762880cd"></iframe>
										
									

گزیده ها

تازه‌ترین اخبار و مقالات