728 x 90

ترکیدن بغض امام‌جمعه‌های خامنه‌ای از کنفرانس ورشو

تظاهرات مقاومت ایران در ورشو
تظاهرات مقاومت ایران در ورشو

حضور درخشان و قدرتمند مقاومت ایران در جریان اجلاس ورشو و قرار گرفتن وزن آلترناتیو شورای ملی مقاومت در انظار مردم و دولتها، بازتاب گسترده‌ای داشت و ۲موضوع را برجسته کرد:

یکی رفتنی بودن رژیم و پایان عمر مماشات با آن بود و دیگری تأکید بر آلترناتیو شورای ملی مقاومت و رئیس‌جمهور برگزیده‌اش مریم رجوی.

همین پیام را هم نظام آخوندی گرفته و سیل واکنش‌های جنون‌آمیزش را نسبت به این اجلاس و مقاومت ایران جاری کرده است و جمعه‌بازارهای روز جمعه ۲۶بهمن ۹۷ تصویری از وحشت آنها و ولی‌فقیه ارتجاع را به نمایش گذاشتند.

 

حضور مجاهدین در ورشو برای سرکوب رژیم!

در مشهد آخوند علم‌الهدی نماینده خامنه‌ای سراسیمه به صحنه آمد و در حالی که حاکمیت آخوندی را ایران می‌نامید گفت: «همایش لهستان و شهر ورشو بود که آمریکایی‌ها راه انداختند در مقام محکوم کردن ایران و آبروریزی کشور. یک مشت منافقین ناپاک را آوردند به‌عنوان ایرانی و با حضور آنان ایران را سرکوب کنند».

در جمعه‌بازار تهران هم آخوند حاج علی اکبری برای رفع وحشت امت در صحنه به فرهنگ آخوندی متوسل شد و گفت: «حالا اونها در سیرک مسخرهٔ ورشو بشینند با همدیگر بگویند و بشنوند».

در حالی که وزیر خارجه آمریکا اعلام کرد در اجلاس ورشو هیچ‌کس حرف موافقی نسبت به رژیم نزد، در قم آخوند اعرافی به صحنه آمد و با یک ضدونقیض‌گویی مضحک گفت: «اروپایی‌ها چندین ماه است که ما را معطل کردند هر چند که در نشست ورشو نیز برخلاف طراحی آنها حرف‌های حقی برای ملت ایران زده شد اما باید بدانیم که در تقابل با دشمن باید با اقتدار و انقلابی ایستادگی کنیم».(خبرگزاری مهر ۲۶بهمن ۹۷)

در تبریز هم آخوند آل هاشم آسمان و ریسمان و «استکبار و صهیونیسم بین‌المللی» و نمایش ۲۲بهمن را به‌هم بافت تا بر سوز دل خود از ورشو مرهم بگذارد.

در جمعه‌بازار اهواز آخوند موسوی جزایری برای حفظ روحیهٔ نیروهای وحشت‌زده مدعی شد «اجلاس شکست‌خورده "ورشو" که دیروز پنجشنبه پایان یافت به هیچ‌یک از اهداف از پیش تعیین شده خود نرسید و عملا" شکست خورد».(سایت پیام خوزستان ۲۶بهمن ۹۷)

 

حمایت اروپا از مجاهدین!

آخوند محمدتقی پورمحمدی، عضو خبرگان ارتجاع در جمعه‌بازار مراغه با اشاره به حضور مجاهدین در اروپا و بیان این‌که «حمایت اروپا از (مجاهدین)، با ادعاهای حقوق‌بشری این کشورها در تناقض است» وحشت و غیظ حکومت را به نمایش گذاشت.(خبرگزاری ایرنا ۲۶بهمن ۹۷)

در رباط کریم آخوند حسن ترابی به‌منظور تحت‌الشعاع قرار دادن اجماع شرکت‌کنندگان بر ضرورت تغییر رژیم، به دروغ در مورد حاضران نشست متوسل شد و گفت: «دشمن حتی اسم این اجلاس را تغییر داد اما باز هم تعداد بسیار زیادی از نمایندگان کشورها در آن حضور پیدا نکردند».(خبرگزاری ایرنا ۲۶بهمن ۹۷)

آخوند محسن ملک‌پور، امام‌جمعهٔ خامنه‌ای در فارسان هم اصل وحشت را به زبان آورده و گفت: «آمریکایی‌ها با حمایت از (مجاهدین) با آنها جلسه می‌گیرند تا (مجاهدین) را جانشین حکومت اسلامی کنند؛ آنها دهها سال است که این آرزو را دارند».(سایت دانا ۲۶بهمن ۹۷)

 

مقاومت ایران با حضور قدرتمند خود در جریان کنفرانس ورشو، به جهانیان نشان داد که آلترناتیو دموکراتیک و قدرتمند رژیم است.

چنین جایگاهی است که حاکمیت آخوندی، آخوندها و ایادی آن را به‌هم‌ریخته‌ است و عمامه بر زمین می‌کوبند که حضور مقاومت ایران در ورشو حضور یک گروه تروریستی بوده است.

 

عمامه بر زمین کوفتن آخوندها برای چه؟

اگر این حرف امام جمعه‌های خامنه‌ای درست باشد که کنفرانس ورشو شکست‌خورده است و تظاهرات مجاهدین نیز آن‌چنان که سردمداران و مهره‌های حکومتی ادعا می‌کنند، برای حمایت از یک کنفرانس شکست‌خورده بوده، پس دلیل این‌همه عمامه بر زمین کوفتن آخوندها و سوزوگداز نسبت به تظاهرات مجاهدین در ورشو و انزوای بین‌المللی نظام در این کنفرانس چیست؟

به‌رغم حرافی‌های آخوندهای خامنه‌ای، رسانه‌ها و مهره‌های حکومتی، واقعیت این است که در جریان این کنفرانس آن که در معرض انزوا قرار گرفت و سیاست‌های مداخله‌جویانه و تروریستی آن در جهان و منطقه خاورمیانه زیر ضرب رفت حاکمیت آخوندی بود.

 

سیاست قاطع علیه رژیم

کشورهای شرکت‌کننده در این کنفرانس با هر نگاه متفاوتی که نسبت به مسایل جهانی و مسایل منطقه‌ای داشتند موضع قاطعی در مقابل سیاست‌های مداخله‌گرایانه و تروریستی نظام آخوندی داشتند و در زمینه این سیاست اختلافی بین آنها وجود نداشت.

زیرا عمر مماشات پایان یافته است، آن‌چنان‌که در پایان نشست ۲روزه ورشو، مایک پنس، معاون رئیس‌جمهور آمریکا، بر شکست سیاست مماشات با آخوندها تأکید کرد و گفت: «در (قیام ۸۸) جهان فرصت را از دست داد... اما این‌بار این اتفاق نخواهد افتاد. مردم ایران به خیابان‌ها ریخته‌اند. این‌بار ما در کنار آنها خواهیم بود. به شما قول می‌دهم...».

موقعیت نظام آخوندی در این کنفرانس آن‌چنان ضعیف بود که حتی یک کشور هم در موافقت با آن و در جهت حمایت از آن صحبتی نکرد.

 

حضور آلترناتیو قدرتمند

در زمینه تاثیر‌گذاری مقاومت ایران نیز همین بس که تا همین گردهمایی و تظاهرات در لهستان مقاومت ایران هیچ‌گونه فعالیت چشمگیری در این کشور مانند فعالیت در دیگر کشورهای اروپایی نظیر فرانسه، آلمان، انگلستان، ایتالیا، سوئد و... نداشته است، مقاومت ایران با حضور قدرتمند خود در جریان کنفرانس ورشو، به جهانیان نشان داد که آلترناتیو دموکراتیک و قدرتمند رژیم است.

چنین جایگاهی است که حاکمیت آخوندی، آخوندها و ایادی آن را به‌هم‌ریخته‌ است و عمامه بر زمین می‌کوبند که حضور مقاومت ایران در ورشو حضور یک گروه تروریستی بوده است.

آن‌چنان که آخوند علم‌الهدی گفت: «یک مشت منافقین ناپاک را آوردند به‌عنوان ایرانی و با حضور آنان ایران را سرکوب کنند».

 

اعتراض ظریف نسبت به حضور مجاهدین

ظریف نیز با اشاره به فعالیت مقاومت و تجمع هواداران آن آنها را تروریست خواند و نسبت به حضور آنان به دولت لهستان اعتراض کرد.

اما وزارت‌خارجه لهستان این اظهارات ظریف را رد کرد و در پاسخ به ظریف گفت: «هیچ تروریستی امروز در ورشو حضور نداشت. در اینجا دموکراسی، آزادی بیان و همبستگی وجود دارد»، سیاستی که بسیار ناخوشایند آخوندها است آن هم در زمانی که بر پایه این سیاست و حقوق دموکراتیک مقاومت ایران قادر به حضور در ورشو و تاثیرگذار باشد.

گزیده ها

تازه‌ترین اخبار و مقالات