728 x 90

حسام‌الدین آشنا به«هشدار»!؟

آشنا
آشنا

حسام‌الدین آشنا یک آخوند بی‌عمامه و آشنا به امور اطلاعاتی و سرکوب که اکنون مشاور آخوند روحانی است و ریاست مرکز بررسیهای استراتژیک را هم یدک می‌کشد، این روزها هم‌چون سایر سردمداران نظام پوسیده آخوندی از هر دو باند چپاول‌گر که بیش‌از‌پیش بوی سرنگونی به مشام‌شان خورده است، به صحنه آمد و طی هشداری مردم را از قهر کردن با صندوق‌های رأی مجلس ارتجاع اینچنین برحذر داشت:

«‏هشدار: قهر با صندوق، قهر با دولت یا شورای نگهبان نیست بلکه در عمل یعنی: افزایش تحریم و فشار حداکثری- افزایش احتمال هجوم نظامی- افزایش عملیات تخریبی (مجاهدین)- افزایش بودجه رسانه‌های مزدور- کاهش تاب آوری ملی- کاهش قدرت چانه‌زنی سیاسی-نباید دشمن شاد شویم!».

به این صورت او ترس و وحشت خود را برملا کرد که اگر رأی ندهید، این مقاومت و مجاهدین هستند که قوی می‌شوند و عملیات‌شان علیه حکومت رشد و افزایش پیدا می‌کند. این حرف را می‌توان به‌گونه‌ای عکس و به‌صورت برهان خلف هم گفت که؛ اگر مردم در انتخابات شرکت کنند و به پای صندوق‌های رأی بروند، آنوقت این سرکوب و اعدام و تروریسم رژیم آخوندی است که رشد و افزایش پیدا می‌کند. به عبارت دیگر رفتن به‌پای صندوق رأی به‌معنی رشد عملیات سرکوب و افزایش سیاست غارت و چپاول آخوندها و پاسداران جنایتکار است که ۴۱سال است به همین کار مشغولند.

این آخوند بی‌عمامه و علاقه‌مند به‌«هشدار» که ید طولایی در هشدار! دادن به مردم ایران دارد، در جریان سقوط هواپیمای اوکراینی که همه عالم خبر از شلیک موشک توسط سپاه پاسداران می‌دادند، به صحنه آمده بود و ضمن «جنگ روانی» خواندن افشاگریهای داخلی و بین‌المللی که شلیک موشک به هواپیما را علت سقوط آن عنوان می‌کردند طی توئیتی هشدار! داد که:

هشدار
به کارگزاران ایرانی‌تبار رسانه‌های فارسی‌زبان هشدار داده می‌شود که از مشارکت در جنگ روانی مربوط به هواپیمای اوکراینی و همکاری با ایران‌ستیزان خودداری کنند.

عکس ۱توئیت آشنا

 

 

 

اما وقتی رژیم دید که این هشدارها و تهدید و شانتاژ هم دیگر کارساز نیست و وقتی همه چیز از پرده برون افتاد و رژیم نتوانست با دوز و دغل مسأله را رفع و رجوع کند و ناچار به اعتراف شد، آنوقت همین معاون ویژه وزارت اطلاعات سابق و مشاور کنونی آخوند روحانی به «غلط‌کردم» گویی افتاد و گفت اطلاع نداشت:

عکس ۲آشنا

 

 

اما این آخوند بی‌عمامه که در ماجرای شلیک موشک سپاه به‌هواپیمای اوکراینی این‌طور خود را به‌نفهمی می‌زد و از «پنهان‌کاری» شکایت می‌کرد، درباره مجلس – یعنی همین مجلس! – خیلی چیزها را می‌دانست و می‌داند.

او در روز ۱۹آذر ۱۳۹۷ در جریان پرسش و پاسخ با دانشجویان در دانشگاه تهران گفت:  «با شفاف کردن بودجه همگان می‌توانند بفهمند که روابط قدرت در دست کیست؟

وقتی می‌گویم روابط قدرت درباره چیز بدی صحبت نمی‌کنم!

دارم راجع به یک واقعیت صحبت می‌کنم!

در طول زمان این ردیف‌های بودجه پا پیدا کردند. پادار شدند به‌قول برنامه بودجه‌ایها!

یعنی اول یک کسی با لابی با فشار با تماس با توافق اومده و یک بندی در بودجه باز کرده به‌عنوان کمک به فلان مؤسسه!

توشم اول اول ده میلیون تومن گذاشته بودند! ۱۰میلیون تومن یعنی هیچی بعد بتدریج این رشد کرده رشد کرده اومده!

هر رئیس‌جمهوری فکر می‌کرده که دوستانی داره که باید تقویت بکنه اومده با سازمان برنامه توافق کرده و یک ردیف‌هایی رو برای حمایتهایی به اسم‌هایی گذاشتن توی بودجه. خوب!

این بودجه‌یی که ما الآن باهاش مواجه هستیم هر ردیفش پدر مادر داره، هر ردیفش یک قبیله پشتشه، حالا بعضی‌هاش قبیله‌هایش کوچکتره بعضی‌ها قبیله‌هاش بزرگتره، بعضی‌هاش قبیله‌هاش قبله هم دارند.

بسیار بزرگ و بسیار قدرتمندند…

بپرسید از همون قدیمی‌ها که دعوتشون می‌کنید براتون سخنرانی کنن ازشون بپرسید! به جای سخنرانی برای شما از ردیف‌های بودجه بگن!

بگید این یعنی چی. شما یکی شو بلدید اسمش «جامعه‌المصطفی» است. هزارتا دیگه‌اش رو بلد نیستید، اصلاً نشنیدید…».(خبرگزاری حکومتی ایرنا- ۱۹آذر ۹۷)

مشاور آخوند روحانی که در دادگاه ویژه روحانیت نقش فعالی در سرکوب روحانیان و طلاب مخالف رژیم داشته و اکنون نیز نماینده آخوند روحانی در شورای نظارت بر رادیو و تلویزیون آخوندی است در جریان جنگ باندهای مافیایی نظام در مورد همین مجلس! ارتجاع گفته بود:

«یک نظام نمایندگی وجود داره اون نظام نمایندگی مجلسه! اگر شما پذیرفتید که مجلس انتخاباتش همین باشه! مدل نمایندگیش همین باشه! رابطه دولت با مجلس همین باشه که هست، سال گذشته ۲۶هزار میلیارد تومان مجلس بودجه رو اضافه کرد. داریم راجع به همین مجلس حرف می‌زنیم نه چیز عجیب غریب ها!

وقتی اضافه می‌کنه منبع که نداره! ‌بعد که شروع می‌کنه به هزینه کردن شما می‌بینی یک کسی در حوزه رفاهی که شما نیاز دارید دستتون کاملاً بسته است در حوزه رفاهی!

اما جای دیگه‌ای به هزارها اسم از اسم….. حالا من حرف می‌زنم بد میشه!..

از خدا و پیغمبر گرفته تا ماهواره تا اتم تا دفاع تا همه چیزهای مقدس تا همه چیزهای محترم از همه اینها استفاده شده تا برای این‌که یک عده‌یی بتوانند در عین این‌که بازنشسته هستند در عین این‌که بازنشسته اداری هستند در عین این‌که بازنشسته سیاسی هستند بتوانند حامی‌پروری کنند»!(همان منبع)

آخوند بی‌عمامه حسام الدین آشنا نهایتاً می‌گوید: «این وجود داره شما می‌خواهید بروید با این برخورد کنید! می‌بینید در مجلس شما رو می‌زنند!… این واقعیت قدرت هست»!(همان منبع)

آری، این همان مجلسی است که اینک آخوند بی‌عمامه حسام‌الدین آشنا از ترس سقوط و سرنگونی نظام پلید آخوندی دارد می‌گوید با مجلس قهر نکنید و به پای صندوق‌های رأی بروید.

در پاسخ به او فقط به یک جمله از سخنگوی مجاهدین اکتفا می‌شود که گفت: «بعد از قاسم سلیمانی در انتظار عدالت و نوبت کیفر خود به‌دست فرزندان دلاور خلق قهرمان باشید. روزی می‌رسد که بند از بند رژیمتان خواهد گسست».

گزیده ها

تازه‌ترین اخبار و مقالات