728 x 90

رخداد ـ رئیسی و قتلگاه بورس

در نظام قتل‌عام از هر وسیله‌ای برای قتل‌عام مردم در جهت حفظ نظام پوسیده استفاده می‌شود.

در این نظام، بورس هم قتلگاه مردم می‌شود.

لارگانی در مجلس آخوندی ـ ۹آبان۱۴۰۰: در حوزه اقتصاد مردم منتظر اقدام عملی هستند بورس قتلگاه مردم شده.

تماس تلفنی یک خانم هم‌وطن با سازمان بورس: به‌خدا ما گناه داریم مارو گروگان گرفتین اونجا؟ حاصل یه عمر زندگیمون‌رو جمع کردیم گذاشتیم اونجا از پشت سر برای ما خنجر کشیدین این رسمشه؟ بعد می‌گین یزیدیها بد بودن امام حسین رو دعوت کردن و خنجر گذاشتن بیخ گلوی امام حسین شما هم همین کار رو کردین.

این همان خنجری‌ست که خامنه‌ای نشان داد، روحانی تیز کرد و رئیسی بر قلب مردم فرود آورد

محسن علیزاده عضو ناظر مجلس خامنه‌ای در شورای عالی بورس: متأسفانه در دولت سیزدهم هم ما شاهد تغییر نیستیم این به این دلیل است که همه اینها فقط در حد یک شعار مانده.

محمدقصیم عثمانی کارشناس اقتصادی رژیم ـ ۹آبان: دولت می‌خواسته تأمین مالی بکند شاخص را به یک حدی رساندند و بر اساس قیمتهای بالا سهم خودشان را به مردم فروختند و از بازار پول را خارج کردند

مجری: کی این کار را کرده؟‌

عثمانی: دولت یک همچین غولی وقتی در بازار وجود دارد خب یک تکان بخورد سهامداران ریز می‌افتند.

سخنگوی کمیسیون اقتصادی مجلس خامنه‌ای ـ ۱۱آبان: در طول ماه‌های اخیر ۷۰میلیارد دلار از سرمایه‌های مردم در بورس از بین رفته است.

تماس تلفنی یک خانم هم‌وطن با سازمان بورس: من گناه کردم کل سرمایه زندگیمو آوردم تو اون خراب شده سرمایه‌گذاری کردم الآن باید سرزنش خانواده‌ام‌ رو بشنوم زندگیم از هم بپاشه هیچ‌کس هم جوابگو نباشه؟ مگه نگفتن همه چیزتونو به بورس بسپرین سپردیم این بود رسمش؟

لارگانی در مجلس آخوندی ـ ۹آبان ۱۴۰۰: بورس قتلگاه مردم شده.

چرا آخوندی که مردم را به بورس تشویق می‌کرد امروز از قتلگاه بورس می‌گوید؟

آخوند سلیمی در مجلس آخوندی ـ ۹آبان ۱۴۰۰: تعلل در اصلاح این روند موجب شعله‌ور شدن آتشی است که هیمنه ملک و ملت را به خاکستر تبدیل خواهد کرد.

										
											<iframe style="border:none" width="100%" scrolling="no" src="https://www.mojahedin.org/if/356e90f1-b4ec-4bbf-9eca-ba469d22bd9c"></iframe>
										
									

گزیده ها

تازه‌ترین اخبار و مقالات