728 x 90

رخداد ـ وقتی کاسهٔ صبر مردم لبریز می‌شود

روز دوشنبه ۲۷بهمن نیروهای سرکوبگر انتظامی به کشاورزان شرق اصفهان حمله‌ور شدند. کشاورزان خشمگین در برابر جنایتکارانی که برای غارت آب‌شان آمده بودند ایستادند و بعد از درگیری با نیروی سرکوبگر موفق شدند حفاری حریم رودخانه را با لودر صاف کنند.

آخوند علوی وزیر اطلاعات رژیم:

مردم اگر فشارها را نتیجه ناکارآمدی مسئولان بدانند تحملشان می‌آید پایین و ممکن است برای ما خدایی ناکرده تهدیدات امنیتی حتی ایجاد بکند

روزنامه آرمان ـ ۲۷بهمن هشدار می‌دهد:

این راهی که در مورد کارگران و زندگی و معیشت آنها در پیش گرفته ممکن است به نقاط بحرانی برسد. زمانی‌که به آن موقعیت خطرناک برسیم، دیگر هیچ‌کس نمی‌تواند مشکلات پیش آمده را برطرف کند.

هم‌چنین روز یکشنبه بازنشستگان و مستمری‌بگیران تأمین اجتماعی در تهران و ۲۲شهر میهن، رودروی غارتگران حاکم تجمع اعتراضی برگزار کردند.

یک شهروند: ۲۶بهمن جلو مجلس

شعار بازنشستگان: قالیباف بیا بیرون، قالیباف بیا بیرون، قالیباف بیا بیرون

فوران خشم مردم علیه فاسدان

فرشاد مومنی ـ کارشناس حکومتی

شما نگاه کنید گزارشهای رسمی بین‌المللی در رابط با رتبه پاک دامنی ایران

در سال۱۳۹۶ ایران رتبه‌اش ۱۳۰ بود الان رتبه ایران به ۱۴۹ رسیده یعنی به موازات افزایش شاخص شاخص فلاکت ما با سقوط به ورطه فاسدترین کشورهای دنیا هم روبه‌رو هستیم

شعار بازنشستگان: این همه بی‌عدالتی هرگز ندیده ملتی، این همه بی‌عدالتی هرگز ندیده ملتی

روزنامه آرمان ضمن هشدار نسبت به این همه بی‌عدالتی نوشت:

باید به این موضوع توجه داشت که همه مشکلات یک زمانی دهن باز خواهد کرد و در آن روزی که تحمل بخش اکثریت جامعه به اتمام برسد و کاسه صبر آنها لبریز شود، نتایج خوبی را شاهد نخواهیم بود.

شعار: تا حق خود نگیریم آرام نمی‌نشینیم

دشمن ما همین‌جاست دروغ میگن آمریکاست - دشمن ما همین‌جاست دروغ میگن آمریکاست