728 x 90

رقاصی هماهنگ و مبتذل ولگردها با کر وزارت اطلاعات

کر هماهنگ مزدوران با سربازان گمنام وزارت اطلاعات
کر هماهنگ مزدوران با سربازان گمنام وزارت اطلاعات

دلیل این‌که این مطلب را می‌نویسم برنامه ارتباط مستقیم افشا کننده مزدوران از سیما است. اول از همه خواستم قبل از پرداختن به موضوع یک توضیح کوچکی از آشنایی خودم با مقاومت و مجاهدین بدهم و اینرا ضروری می‌بینم

تقریباً دهه نود با مجاهدین آشنا شدم کمی که از آشنا شدنم با مجاهدین گذشت در اینترنت یا ماهواره سایتهای دیگر را هم زیاد دنبال می‌کردم و به نام ایرج مصداقی برخوردم و البته برخی دیگر از طیف اپوزیسیون فیک و دست‌ساز آخوندها

تقریباً هفت هشت سال پیش قبل از این‌که این‌قدر شبکه‌های اجتماعی فراگیر شود همیشه جلوی دکه روزنامه فروشیها خواندن تیتر روزنامه‌ها کار هر روزم بود یک بار دیدم تیتر خبرهای ویژه روزنامه کیهان از قول حاجی ایرج مصداقی مطلبی علیه مجاهدین نوشته بود . آن زمان من با خودم گفتم خوب حتماً این یک حرفی زده و کیهان هم سو استفاده کرده. با خودم گفتم درست است که این مصداقی مقداری با مجاهدین آبشان توی یک جوب نمی‌رود . اما مزدور نیست! بعدها که چند سال گذشت دیدم نه مثل این‌که حاجی ایرج ِ ما هر روز و هر ساعت حرفها و مطالبش مورد سوء‌استفاده سایتهای تابلو داری چون اینترلینک و ایران قلم و انتی فرقه و مابقی سایتهای دست‌ساز آخوندی قرار می‌گیرد

در ذهنم به عقب برگشتم و گفتم وای... ... ... . . من همیشه پیش خودم می‌گفتم نه این بابا مزدور نیست اما واقعاً بدجور گندش در آمد. حتی برخی وقتها انتقاد می‌کردم که چرا به حاجی مصداقی سیمای آزادی می‌گوید مزدور این تنها در مورد مصداقی نبود . یادم هست زمانی صدای آمریکا را خیلی نگاه می‌کردم . میهمانان شناخته شده این تلویریون یکی بود به اسم علیرضا نوریزاده. دقیقاً یادم هست آن زمان مجاهدین همیشه می‌گفتند نوری مالکی مزدور رژیم و اما همین نوریزاده در صدای آمریکا مدام از اختلاف نوری مالکی با رژیم و اختلافش با ولی‌فقیه می‌گفت. من هم می‌گفتم راست می‌گوید نوری مالکی مزدور نیست ولی گویا به چند سال زمان نیاز بود تا برایم ثابت شود که نوری مالکی نه نود و نه درصد که صددرصد مزدور آخوندها بوده و الآن هم هست و ایضا همان شخص نوریزاده .

حالا از تمام این تجربیات که بگذریم می‌رسم به این‌که این مزدورها چطور در یک کر هماهنگ که نوازنده‌اش وزارت اطلاعات هست تبدیل به رقاصان هرزه و ولگرد این موزیک مبتذل لاله زاری وزارت بدنام شدند؟ و چرا جذب رژیم می‌شوند؟

اول از همه انتقاد دارم به سیمای آزادی که چرا اساساً مزدور حقیری مثل مصداقی را این‌قدر بزرگ می‌کنید و برایش لقب ِ بریده می‌دهید. چون اصلاً این مزدور نه عضو بوده نه سابقه عضویت داشته. کسی بوده که وقتی رژیم او را گرفت وقتی دو تا سیلی خورده بدون شک به بازجو می‌گفته ”نزنید تا اطلاعاتی که باید بدم یادم می‌رود“

در واقع به نظرم هر موجود زنده‌ای مثل نفس کشیدن وقتی هوای موجود در دم به ریه‌هایش می‌رود در بازدم آنچه را که در این فرآیند مفید نیست پس می‌زند و بیرون می‌دهد . حکایت حاجی ایرج هم همین است در فرایند هواداری پس زده شد و هم‌چون تفاله‌ای به بیرون پرت شد . رژیم هم در منتهای فلاکت مجبور شد چنین عنصر مفلوکی را جذب کند و با فیل هوا کردن از طریق اینترلینک و بی‌بی سی فارسی و بقیه شرکا آنها را تحت عنوان عضو سابق به مخاطب غالب کند . وگرنه این حاجی مصداقی نمی‌داند عضو چیست و عضویت چه شرایطی دارد چه برسد به این‌که خودش عضو بوده باشد .

این حاج ایرج اگر یک ذره سابقه داشت و یا خدای نکرده فقط یک روز به خاک پاک اشرف قدم نجسش را گذاشته شده بود به‌دون تردید الآن تحت عنوان مترجم شخصی رهبری مقاومت یا حداقل مسئول حفاظت وی خودش را قالب می‌کرد . ولی چون این بنده مزدور ولی‌فقیه سابقه چندانی ندارد، وزارت بدنام اطلاعات مجبور است او را به‌عنوان عضو سابق رنگ و غالب کند.

حالا ببینید کی می‌شود که عکسهای حاجی مصداقی مثل سلف صالحش مزدور پیشانی سیاه فرشید نصر الهی در جلسات انجمن نجاست و یا در تظاهرات جلو سفارت خانه‌ها در تهران بیرون بیاید و تشت رسوائیش بیش‌از‌پیش از بام به زمین بیفتد . که البته الآن خودِ همین انگل صادراتی وزارت یعنی فرشید مزدور تحت عنوان پناهنده به دنیای استکبار صادر شده است .

در واقع وقتی حاجی ایرج در ذلت و بریدگی از ساحت مجاهدین رانده شد و مثل تفاله به زباله‌دان رفت در دستگاه ولی‌فقیه چنان ارتقا و ارج و قرب پیدا کرد که به یکباره تمام سایتهای وزارتی دلسوزش شدند و جالبتر این‌که وقتی امثال روزنامه کیهان می‌خواهند بگویند مطالب منتظری دروغ است تماماً نقل‌قول می‌کنند از همین حاجی ایرج که مشخص است از همان زندان فرایند ِ ذوب شدن ِ در ولایت را طی می‌کرده و در ولایت جهل و جنایت آن‌چنان ذوب شده که در دنائت و مزدوری رو دست پاسداران و شکنجه‌گران نامدار بلند شده است.

در مورد یکی دیگر از این رقاص‌های کر مبتذل وزارت اطلاعات یعنی موجودی به‌نام اسماعیل یغمایی باید بگویم که من تابحال صدا و تصویری از او در هیچ تلویزیونی ندیده بودم و بعد از دیدن صدا و تصویر منحوسش در سیمای آزادی واقعاً خدا را شکر کردم چنین انگلی از این مقاومت بیرون انداخته شد . تنها می‌توانم بگویم یک مریض و بیمار جنسی دیدم که گویا تنها در ذهنش در خواب و بیداری همین یاوه‌ها را که در گفته‌هایش بروز داد میبافد.

خدا را شکر چنین لجن مغزهایی دشمن مجاهدین هستند.

هاشم علوی از تهران

مسئولیت محتوای مطالب وارده برعهده نویسنده است