728 x 90

سفرظریف میخ آخر را به تابوت مماشات کوبید

سفرظریف میخ آخر را به تابوت مماشات کوبید
سفرظریف میخ آخر را به تابوت مماشات کوبید

سفر جواد ظریف، سخنگوی رژیم فاشیست  مذهبی حاکم برایران (با اشاره خامنه ای) برای التماس از کشورهای اسکاندیناوی و غرب، راهی سوئد شد. ظریف بالاترین مقام شریک با تروریست های رژیم و ناقضین فاحش حقوق بشر ودخالت های منطقه ای است. با توجه به همین دلایل آمریکا در تاریخ ۳۱ ژوین ۲۰۱۹ او را مورد تحریم قرار داد.

 کلان بحران های اقتصادی -اجتماعی و سیاسی از طرفی و اعتراض ها و اعتصاب ها سرنگونی را با شتاب تند شونده ای به مرحله نهایی نزدیک تر کرده است .

 

ظریف و مثل «ما را از این نمد کلاهی باید باشد»

 مارگوت ولسترم وزیرخارجه سوئد تحت فشار خبرنگاران از این راز که ظریف خودش خواسته بود به سوئد بیاید و سوئد هرگز وزیری را دعوت نکرده بود، پرده برداشت. یعنی ظریف به عنوان یک شخصیت سیاسی توسط دولت سوئد دعوت نشده است. سفر ظریف خارج ازعرف دیپلماسی بوده است. مارگوت ولسترم  همچنین توضیح داد که تحریم های آمریکا به طریقی است که کشورهای دیگر هم نمی توانند خودشان را درگیرکنند و اصولا کاری برای این لاشه روبه موت(رژیم ایران ) نمی توان انجام داد. به عبارت دیگرهیچ راهی به جزسرنگونی ومرگ ولایت فقیه باقی نمانده است و سرم ویتامینی مماشات هم رو به اتمام کامل است. این ملاقات بسیارکوتاه بوده است  و به دلیل این که  مصاحبه مطبوعاتی مشترکی وجود نداشته است وزیرخارجه فاشیست ها در یک شکست و تحقیر دیپلماتیک سوئد را ترک کرد.

از آن جایی که بیانیه مشترکی هم صادر نشده است روشن است که مذاکرات و تفاهمی هم صورت نگرفته است. درنتیجه هیچ نمدی هم اصولا وجود نداشت که کلاهی برای ظریف وولایت فقیه اش بافته شود.

 

پایان خط مماشات

به این ترتیب ایرانیان آزاده و شریف خارج کشورخط رژیم را که بتواند با سفرظریف به خارج از کشور سوءاستفاده کند و در درون کشور برای خود مشروعیت بخرد را سوزاندند.

خواست رژیم با سفر ماله کش اعظمش جواد ظریف «مشروعیت خریدن» برای نظام سوخته «ولایت فقیه » درداخل کشور و زنده نگه داشتن سیاست پس مانده مماشات از طریق دمیدن نفس های آخر در لاشه پوسیده برجام بود.

سفر ظریف نشانه ضعف و استیصال تام و تمام رژیم بود. این سفر برکاتی برای مقاومت مردم ایران داشت که ایرانیان شریف و آزاده تابوت مماشات را برای همیشه به گور سپردند.

 سوغاتی ظریف برای ولایت فقیه اش «ثبت مرگ خط مماشات» درخارج ازکشور است .

 

الف. اسکویی

۲۳ آگوست ۲۰۱۹

مسئولیت محتوای مطالب وارده بر عهده نویسنده است