728 x 90

سفر درمانی رئیسی

یکی از نمایش‌هایی که رئیسی شروع کرده ولی البته احمدی‌نژاد آن را کهنه کرده بود، سفرهای استانی است. او به استانهای خوزستان، سیستان و بلوچستان و کهگیلویه و بویر احمد و بوشهر سفر کرد. در تمامی این سفرها جز مشتی حرف‌های کلی هیچ برنامه، طرح و اعتباری برای مشکلات آنها ارائه نکرد.

در این سفر حتی جرأت نداشت که بایستد و حرف‌های مردم را بشنود، می‌گفت نامه بنویسید:

رئیسی: «من خواهشم اینه که عنایت بکنید برای این‌که این مطالب هر کدام به‌جای خود پیگیری بشه، اگر نامه‌هایی دارید دوستان ما در خدمت شما هستند نامه‌هاتون رو ازتون بگیرن،»

خب اگر قرار به نامه نوشتن بود، برای چی رفتی اونجا، وانگهی اگر این سفرها بازی و نمایش نیست، این همه خدم و حشم که با خودت راهی کردی چند نفر اونها مشکلات مردم را یادداشت کنند.

در استان کهگیلویه و بویر احمد مردم راه را بر رئیسی بستند و با مشت و لگد به ماشین او زدند اساسی به او اعتراض کردند که نمایش او به‌کلی برایش زهرمار شد.

رئیسی: طوری نشه وایستا وایستا کسی طوری نشه وایسا وایسا حاجی وایسا مردم اذیت می‌شن، صدای اعتراض مردم

اما بعد از این‌که حسابی با اعتراضات مردم روبه‌رو شد مردم یادش رفت و او چهرهٔ اصلی جنایتکاری‌اش بیرون زد.

رئیسی: ان‌شاءالله یه تیم می‌فرسته بیاد اینجا شما همتون اونایی که مطلعید حضور داشته باشید مسائل رو به اون تیم منتقل کنند، حتماً بدونید ان‌شاءالله پی‌گیری خواهد شد تردید نداشته باشید (اعتراض مردم).

رئیسی شما اگه همتون می‌خواید حرف بزنید بسم‌الله. .

رئیسی جلاد در استان کهگیلویه و بویراحمد گفت: اتمام و بهره‌برداری از طرح‌های نیمه‌تمام در بخش‌های مختلف از جمله در حوزه آب، راه، صنعت، پتروشیمی و سدهای در حال ساخت از اولویت‌های مهم است.

اما در استانی که بیش از ۲هزار طرح نیمه تمام دارد توضیح نمی‌دهد با چه برنامه‌یی و با چه اعتبار و بودجه‌یی می‌خواهد این کار را بکند.

این جلاد ادامه داد که وجود مدارس کپری و یا کانکسی در مناطق مختلف این استان چالش است و این وضعیت در شان دانش اموزان و جوانان این خطه نیست.

اولاً چالش بودن وجود مدارس کپری نشان می‌دهد که تعداد زیادی از مدارس کپری است وگرنه که چالش نبود، وانگهی بعد از ۴۰ حاکمیت با ۳۰۰۰میلیارد دلار درآمد در این سالیان چرا باید در این کشور مدرسه کپری باشد.

رئیسی قبل و بعد از انتخابات نمایشی رژیم وعده‌هایی داده که هیچ‌کدام محقق نشده، گرانی‌ها بدتر شده، از یک میلیون مسکن خبری نیست، وضعیت اقتصادی روزبه‌روز بدتر شده است.

در این شرایط این آخوند جنایتکار به سفرهای استانی دست زده، تا با ایجاد یک حس انتظار در مردم، این را القاء کند که انگار همه چیز در حال درست شدن و بهبود، و سیاست از این ستون تا آن ستون فرج است را دنبال می‌کند.

										
											<iframe style="border:none" width="100%" scrolling="no" src="https://www.mojahedin.org/if/f5390443-f5a0-4c3e-8a17-c1bac1273cb4"></iframe>
										
									

گزیده ها

تازه‌ترین اخبار و مقالات