728 x 90

سلسله تظاهرات و گردهمایی ۵روزه مقاومت ایران در اشرف۳نمادی از اعتلای مقاومت ایران

 سخن روز
سخن روز

گرد‌هماییهای سالیانه مقاومت آتشفشانی پرشکوه و تاثیرگذار است که آتش‌برق‌های درخشان آن تقریباً تمامی خبرگزاریهای معتبر جهان را و از طریق آنها و شبکه‌های اجتماعی میلیون‌ها هموطن و مردم دیگر ملل جهان را تحت تاثیر خود قرار داد.

 

تظاهرات کهکشانی در پایتخت‌های جهان

مراسم امسال بنا‌ به آنچه که مسعود رهبر مقاومت خواسته بود، در حمایت از مردم بپا خاسته ایران و به تاسی از هموطنانی که در قیام مستمر اکنون خامنه‌ای و نیروهای سرکوبگرش را به تدافع انداخته‌اند، با تظاهرات و راهپیمایی در پایتخت‌های بزرگ اروپایی و آمریکا برگزار شد. و در گام بعد با مجموعه کنفرانس‌های اشرف به اوج رسید.

روز پنجشنبه ۲۰تیرماه با یک کنفرانس بین‌المللی با شرکت شماری از شخصیت‌های برجسته سیاسی و بین‌المللی و پارلمانترها و کارشناسان از کشورهای مختلف در اشرف ۳آغاز به کار کرد.

در این کنفرانس که تحت عنوان «سیاست در قبال ایران و یک آلترناتیو معتبر» برگزار شد، شخصیت‌های حاضر، سیاست درست در قبال دیکتاتوری آخوندی و مهم‌ترین مسائل سیاسی و استراتژیکی مربوط به ایران را مورد بحث و بررسی قرار دادند.

سخنرانان همچنین به بررسی جایگاه و ویژگی‌های یک آلترناتیو دموکراتیک برای رژیم آخوندی پرداختند.

رودی جولیانی در این کنفرانس شرکت داشت و سخنانی ایراد کرد.

مدیریت کنفرانس برعهده‌ سفیر لینکلن بلومفیلد بود. جان برد وزیر خارجه پیشین کانادا و سفیر رابرت جوزف معاون پیشین وزارت‌خارجه آمریکا، ارتشبد جیمز کانوی، سناتور رابرت توریسلی و ایوان ساشا شیهان مدیر اجرایی دانشکده امور بین‌المللی دانشگاه بالتیمور از سخنرانان آن کنفرانس بودند.

روز جمعه دومین گردهمایی بزرگ کهکشان سالانه مقاومت ایران با عنوان بزرگداشت نبرد تاریخی مردم ایران برای آزادی برگزار شد

روز شنبه سومین گردهمایی کهکشانی ایرانیان به اسم اجلاس سالانه مقاومت ایران خواهد بود

روز یک‌شنبه ۲۳تیر پیشتازی زنان در مقاومت ایران عنوان گردهمایی بزرگ بعدی خواهد بود.

و سرانجام روز دوشنبه کنفرانس بزرگی تحت عنوان همبستگی عربی اسلامی با مردم ایران و تنها جایگزین مستقل و دمکراتیک. سرنگونی رژیم آخوندها ضرورت پایان جنگ و تروریزم در منطقه پایان بخش کهکشان ۹۸ایرانیان خواهد بود

برگزاری این مجموعه گردهمایی‌های بزرگ سیاسی با حضور سیاستمداران، فعالان عرصه سیاست ایران و خاورمیانه در کنار اشرفی‌ها و اشرف‌نشانها جلوه‌ دیگری از قدرت آلترناتیوی را به نمایش می‌گذارد که اکنون در اعماق شهرهای میهن در مقابل فاشیسم مذهبی حاکم بر ایران ایستاده و راه رهایی را می‌گشاید.

صحنه‌های تظاهرات در بروکسل، واشنگتن و برلین و گردهماییهای ۵روزه مقاومت در اشرف۳به همراه سایر تظاهراتی که در روزهای آینده از جمله در استکهلم برگزار خواه شد، در کنار طرد و درهم‌شکستگی دیکتاتوری خامنه‌ای بزرگ‌ترین نماد راه‌حل مسأله ایران است و خبر از اعتلای مقاومتی می‌دهد که بیش‌از‌پیش به‌عنوان یگانه جایگزین دموکراتیک فاشیسم مذهبی در صحنه بین‌المللی شناخته می‌شود و حق مردم ایران برای سرنگونی این رژیم را در عرضه جهانی به ثبت می‌دهد.

گزیده ها

تازه‌ترین اخبار و مقالات