728 x 90

سیگما- قطعی برق

آخوند روحانی: «علت این‌که مردم ما اعتماد دارند! این‌که می‌بینند در شرایط تحریم در تابستان برق‌شان قطع نمی‌شود» (شبکه خبر - شهریور۹۹).

مانند همیشه روحانی با دجالیت می‌خواست، پایه‌ای‌ترین نیاز مردم را به منتی بر سرشان تبدیل کند. با وجود این ادعای شیادانه، بی‌برقی زندگی مردم را مختل کرده است.

یک هموطن: «اصلا کلاً برق نداریم، مغازه رو ببین دیگه کلاً تاریکه تاریکه»،

یک هموطن دیگر: «ژنراتور که ما داریم در اثر هر حادثه‌یی خراب بشه شما اگر بخواید این رو ترمیم بکنی بعد از نیم ساعت کل گله شما بعد از نیم ساعت از بین می‌ره».

یک هموطن دیگر: متأسفانه بدون اطلاع قبلی برق رو قطع کردن صبح خمیرمون موند خراب شد»

کلانتری معاون روحانی گفت اگر مردم صرفه‌جویی در برق نکنند مجبوریم مازوت بسوزانیم.

واعظی رئیس دفتر روحانی: «خودمون در ستاد ملی کرونا تصویب کردیم که در تهران و کرج به هیچ‌وجه مازوت استفاده نشه» (شبکه یک تلویزیون رژیم ۲۴دی۹۹)

اما هم آلودگی این روزهای هوای شهرها به‌خصوص تهران، به مرز خفگی رسیده و هم خاموشی‌های مستمر وجود دارد.

در این شرایط فریدون عباسی از مجلس ارتجاع می‌گوید:

«سوزاندن مازوت هم چیز بدی نیست... ... اگر این سوخت بده چرا بقیه از ما می‌خرن و می‌سوزونن و برق تولید می‌کنن همین مازوته» (شبکه۱ تلویزیون رژیم ۲۴دی ۹۹)

در این شرایط رژیم برق صادر می‌کند که یک وطن‌فروشی است، از طرفی برای استخراج بیت‌کوین برق اختصاص می‌دهد که البته بهای آن البته از زندگی و سلامت مردم است.

رژیم مدعی است که ارز کافی برای تعمیر و بروزرسانی نیروگاهها را ندارد، اما پاسخ نمی‌دهد که چرا پول کافی دارد که ۳۰میلیارد دلار به بشار اسد جنایتکار بدهد، دهها میلیون دلار نقد در چمدان به تروریست‌های حماس و میلیاردها دلار که صرف جنگ سوریه و عراق و منطقه می‌کند را بدهد.

										
											<iframe style="border:none" width="100%" scrolling="no" src="https://www.mojahedin.org/if/5b0ec5ca-c52d-46ec-8d7c-be1ef2b50729"></iframe>
										
									

گزیده ها

تازه‌ترین اخبار و مقالات