728 x 90

سیگما- واکسن کرونا و بن‌بست رژیم

سیگما- واکسن کرونا و بن‌بست رژیم

کرونا هم‌چنان قربانی می‌گیرد. بسیاری از کشورها واکسیناسیون کرونا را شروع کرده‌اند، اما خامنه‌ای خرید واکسنهای معتبر را برای مردم ایران ممنوع کرد.

 

خامنه‌ای: ورود واکسن آمریکایی و انگلیسی به کشور ممنوعه. (شبکه خبر رژیم ۱۹دی).

 

بعد از این تصمیم ضدبشری خامنه‌ای، رسانه‌های رژیم شروع به ماله‌کشی آن کردند و حتی واکسن نجات‌بخش را عامل مرگ و میر معرفی کردند.

 

تلویزیون شبکه۲ رژیم ۲۶دی۹۹: «فایزر رقیب کرونا در مرگ و میرها؛ در ادامه سریال جان باختن‌ها پس از تزریق واکسن آمریکایی فایزر در آمریکا پرتغال، سوئیس، حالا از آلمان و نروژ هم خبر می‌رسه ۳۳نفر قربانی این واکسن شدند تا بی‌اعتمادی دنیا به این واکسن دو چندان بشه».

 

اما مردم به تصمیم جنایتکارانه خامنه‌ای تاختند که تو چکاره هستی که جان و سلامت مردم را به بازی می‌گیری. این فشار‌ها روحانی را به صحنه کشاند.

 

روحانی: «دغدغه‌هایی که برای مردم درست می‌شود، دولت بدون تردید یکی از مسایل مهم در این مقطع تأمین واکسن مورد نیاز برای مردم است حالا چه ساخت داخلی که دارد اقدام می‌شود، چه خرید از شرکتهای مطمئنی که مورد اعتماد صددرصد هست» (شبکه خبر رژیم ۲۳دی۹۹).

 

وزیر بهداشت رژیم هم تلاش کرد از فشار مردم فرار کند: «واگر روزی تشخیص بدیم که واکسن هر کشوری بی‌ضرره، حتماً ما خدمت مقامات تراز اول این نظام خواهیم کرد بعد از اون اقدام خواهیم کرد». شبکه خبر ۲۶دی۹۹)

 

در مورد واکسن داخلی هم تا ۶ماه آینده از واکسن خبری نیست.

 

نمکی وزیر بهداشت رژیم: ان‌شاءالله در پایان بهار ما واکسن ایرانی را در تولید نسبتاً انبوه ان‌شاءالله خواهیم داشت (شبکه خبر رژیم ۲۶دی۹۹).

 

به نظر می‌رسد تصمیم خامنه‌ای برای کلان تلفات انسانی و استفاده از فرصت و نعمت کرونا برای حفظ رژیمش در برابر خطر قیام و سرنگونی به جایی نخواهد رسید. مردم ایران واکسن معتبر را حق مسلم خود می‌دانند.

گزیده ها

تازه‌ترین اخبار و مقالات