728 x 90

قبل و بعد یک سه‌شنبه عجیب!

خامنه ای درهم شکسته
خامنه ای درهم شکسته

شبحی ترسناک سراپای رژیم را فرا گرفته! وحشت از سر و روی کلمات آخوندها می‌بارد.

بیدار هم که می‌شوند با شنیدن صدای اعتراض و شعارهای مردم، بیشتر می‌ترسند.

مردم اکنون در تلاش معاش نیز شعار مرگ بر خامنه‌ای می‌دهند!

رژیم از درون و برون در تنگنای محاصره دشمن، خود را در وضعیتی می‌یابد که تا پیش از این حتی تصورش را هم نمی‌کرد.

آخوندها مزه سرنگونی را زیر زبان خود حس می‌کنند، به سخنانشان در همین چند روز اخیر گوش کنید، جز این نمی‌یابید!

 

روز سه‌شنبه

روز سه‌شنبه ۲۵اردیبهشت ۹۸خامنه‌ای و تمامی دیگر سران و سرکردگان نظامش حرف‌هایی در ملأعام زدند که گرچه یک‌نواخت و تکراری می‌نمود اما همگی بیان یا تعبیر خواب مشترکی بود که ظاهراً همگی با هم دیده بودند آن‌چنان که گویا همگی آن شب با هم به یک سینما رفته ویک فیلم را دیده بودند! فیلمی به‌شدت ترسناک و هول‌انگیز!

حرف‌های روز بعد آنان همگی اساساً یکسان و گاه حتی با کلماتی مشترک ادا می‌شد!

 

خامنه‌ای

خامنه‌ای در صحبت با مسؤلان نظامش گفت:«امروز، مشکل عمده و نقد کشور فعلاً مشکل اقتصادی است.... طبعاً وقتی که اقتصاد کشور دچار مشکل شد، مردم و ضعفا در جامعه زیر فشار قرار می‌گیرند، دشمن هم طمع می‌کند؛ و امید می‌بندد؛ اعتبار کشور هم کاهش پیدا می‌کند».

 

پاسدار سلامی سرکرده سپاه تروریست

همان روز پاسدار سلامی، سرکرده سپاه تروریستی خامنه‌ای در سخنانی وحشت‌زده گفت: «دشمنان ما با اعمال راهبرد فشار حداکثری و به میدان آوردن تمامی ظرفیتها سعی در ایجاد تزلزل در ذهن ها و قلبها دارند».

پاسدار سلامی افزود: «شرایط امروز (نظام) حساس‌تر از هر زمان دیگریست. دشمن با تمام ظرفیتهای ممکن خود به میدان تقابل با (نظام) پای گذاشته و سرنوشت سازترین مقطع (نظام) به‌شمار می‌رود. امروز در فراز یک تقابل تمام‌عیار با دشمن قرار داریم». ».(تسنیم ۲۵اردیبهشت۹۸)

 

وزیر دفاع رژیم

باز هم در همان‌ روز سه‌شنبه سرتیپ بسیجی امیر رحیمی، وزیر دفاع رژیم نیز در سخنان هراس‌آلودی گفت: «امروز نیز هم‌چون دوران جنگ، درگیر جنگی تمام‌عیار و همه‌جانبه هستیم. دشمنان با به‌کارگیری تمام ظرفیت، توان و ابزار و توطئه‌ها به صحنه مقابله با (نظام) آمده‌اند تا با ایجاد رعب، (نظام) را هدف قرار دهند».(منبع: تسنیم ۲۵اردیبهشت۹۸)

 

قبل از سه‌شنبه!

چند روز قبل از همان سه‌شنبه، امام جمعه‌های رژیم کری یکنواخت اجرا کرده و واهمه‌های یکسانی را به نمایش گذاشته و وحشتی مشابه را بروز داده بودند:

آخوند میرعمادی گفته بود: «مردم ما از تحریم آمریکا از مشکلات اقتصادی که دشمنان به‌وجود می‌آورند ناراحت نیستند اما از این آشفته بازار ناراحت هستن».

آخوند کاظم نورمفیدی امام جمعه گرگان هم گفته بود: «آمریکا در این مقطع تاریخی که ایران بسیار تحت فشار است درصدد سوء‎استفاده و فریب ملت ایران هستند و می‎خواهد مردم را به شورش علیه نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران ترغیب کند...بعد هم میگه دشمن برای جدا کردن مردم از نظام این دست از اقدامات را در دستور کار قرار داده است».

حسن علیدادی‌سلیمانی امام جمعه کرمان هم با جملاتی مشابه گفته بود: «امروز با اجاره‌ها و قیمت‌های افسار گسیخته و گرانی‌های کمرشکن در جامعه مواجه هستیم، این به دو امر اساسی وابسته است یکی بی‌عرضگی بعضی از مسئولان و دوم بی‌رحمی برخی از افرادی که در شبکه تولید و توزیع قرار دارند».

 

بعد از سه‌شنبه

و سه روز بعد از آن سه‌شنبه، شمار دیگری از آخوندها وحشت بیشتری را بازتاب داده و از جمله آخوند ابوترابی در نمایش جمعه ۲۷اردیبهشت تهران گفت: «من گاهی در این دورانی که حداقل با سه رئیس‌جمهور در مجلس ارتباط داشتیم گاهی می‌دیدم وزیری معرفی شده وقتی با او جلسه می‌گذاشتم می‌دیدم اصلاً با این مجلس با این وزیر صحبت نشده که شما در چه شرایطی با چه سیاستی با چه نگاهی در این جایگاه قرار گرفته‌اید و رئیس دولت و نظام از تو چه انتظاراتی دارد و برای این انتظارات نقشه راه واقعی نه آن که می‌نویسند و پخش می‌کنند چیست؟ گاهی می‌دیدیم درست در نقطه‌ای که درآمدهای کشور به‌دلیل تحریم در اوج کاهش و محدودیت است این آقای وزیر از روز اول پیشنهادات پرهزینه‌ای را مطرح می‌کند اصلاً نمی‌داند در چه شرایطی این کرسی را در دست گرفته، کدام منبع؟».

و از همه بی‌پرده‌تر علم‌الهدی بود که در نمایش جمعه ۲۷اردیبهشت مشهد گفت: « دیدید یک گربه‌ای از یک موشی تعقیب می‌کند این موش همین قدر که چشمش به گربه افتاد و قیافه گربه در دل او ایجاد وحشت کرد حتی سر یک قدمی لانه‌اش میخکوب روی زمین می‌ایستد /اونی که ما وظیفه داریم برادران و خواهران نترسیم هراس نکنیم، بی‌منطق نیست این‌که می‌گیم نترسیم/می‌گویند یک سگ تازی از یک آهو تعقیب می‌کرد هر چی می‌دوید به این آهو نمی‌رسید آهو برگشت به سگ تازی گفت هر چقدرتو بدوی به من نمیرسی به‌خاطر این‌که تو میدوی یک شکار بگیری تو دنبال شکار میدوی من دنبال جانم میدوم تو به من نمیرسی، آمریکا به ما نمیرسه»!

آخوند علم‌الهدی در همان سخنانش اضافه کرد: « عامل دومی که آمریکا برای تسلیم ما در نظر گرفته است ایجاد رعب و ترس است ، این عربده‌هایی که امروز رئیس‌جمهور آمریکا می‌کشد...مهم این است که ما نترسیم ما نه از فشار اقتصادی‌اش هراس داشته باشیم نه از این عربده‌کشی‌های در فضای مجازی‌اش بترسیم چون او فقط می‌خواهد کاری بکند ما وحشت بکنیم».

 

خوابی که آخوندها را به وحشت انداخته

روشن است خوابی که آخوندها را به وحشت انداخته نه یک خواب که واقعیتی است روزمره و جاری در برابر دیدگان آنها که در تمامی ۲۴ساعت در حال اکران است و بانگ اعتراضی مردم را می‌توانند به‌راحتی بشنوند. اکنون صدای شعارهای مردم قابل خاموش کردن نیست و البته که همه صداها یکسان و هماهنگ رو به خامنه‌ای سیلان یافته‌اند: مرگ بر خامنه‌ای!

مردم البته از معاش و سختی‌های زندگی خود آغاز می‌کنند اما بلافاصله و با علت و بی‌علت از شعار ملی و میهنی «مرگ بر خامنه‌ای» سر در می‌آورند! شعاری که اینک یادآور شعار «مرگ‌بر شاه» انقلاب قبلی بود و با نوای خود همه‌چیز را در خیابان به نظم در می‌آورد، توده‌ها را به صف تبدیل می‌کرد، صف‌ها را مرتب و منظم می‌کرد و حرکت را با ریتم خود شکل می‌داد و هدف را مشخص می‌کرد.

اکنون می‌توان به خامنه‌ای و عواملش گفت: ساعت‌خواب! خوابتان چپ نیست!درست دیده‌اید!

										
											<iframe style="border:none" width="100%" scrolling="no" src="https://www.mojahedin.org/if/420c8f1f-7091-477c-888d-541462f434e4"></iframe>
										
									

گزیده ها

تازه‌ترین اخبار و مقالات