728 x 90

مافیای دارو؛ تجارت با جان مردم

سخن روز
سخن روز

بختک مافیای داروی خامنه‌ای روی مردم ایران افتاده و در شرایطی که مردم بیش از هر زمان نیاز به دارو و درمان دارند، زالووار از خون آنان می‌مکد و جیب‌های گشاد خود را پر می‌کند. غارت مردم با بازار سیاه دارو آن‌قدر گسترده شده که اکنون کارگزاران و رسانه‌های رژیم هم به آن اعتراف می‌کنند. ارگان سپاه پاسداران می‌نویسد ابتدا ژاپن «رمدسیور» را ساخت و وقتی بی‌تأثیری آن را بر کرونا متوجه شد، دارو را به چین داد و «چین هم با ما مذاکره داشت و ما هم این داروها را در سطح هزار میلیارد تومان خریداری کردیم» و وقتی هم مسئولان متوجه شدندکه حتی «بیمارانی داریم که اصلاً مردنی نیستند، اما با دریافت این دارو‌ها می‌میرند»، «با علم به این وضعیت، مردم را مجبور به استفاده از آن کردند» و «دستور هم داده شد تمام پولش را از مردم بگیریم!» (جوان آنلاین-۱۰شهریور).

جلواتی، قائم‌مقام سازمان دیدبان به‌اصطلاح شفافیت رژیم هم به حضور پسر، دختر و همسر «مسئولان» نظام در هیأت مدیرهٔ شرکتهای داروسازی رژیم اعتراف می‌کند که «فقط برای استفاده از رانت» در آنجا حضور دارند؛ و حتی «نمونه داشتیم دارویی که برای مردم ضرر داشته و باعث کشتن آنها می‌شده را با جسارت گفتند جمع نمی‌کنیم» و آن را با چند برابر قیمت به مردم فروختند (تلویزیون رژیم-۹شهریور).

خامنه‌ای در بهمن۹۶ به «اژدهای هفت سر فساد» اعتراف کرد که «آن‌چنان در کالبد این سیستم رشد و نمو کرده که فساد را نهادینه کرده است». البته هدف خامنه‌ای نعل وارونه برای در بردن خودش بود. اما امروز کسی شک ندارد شخص خامنه‌ای به‌عنوان سر اصلی این اژدهای هفت‌سر فساد در حال غارت مردم ایران است. جامعه‌یی که با شعار دجالگرانهٔ دفاع از مستضعفان آن را آن‌چنان طبقاتی کرده‌اند که اقلیتی ۳، ۴درصدی که در حاکمیت هستند ماهانه به‌طور متوسط بالای ۷۰میلیون تومان درآمد دارند و اقلیتی ۹۶ تا ۹۷درصدی ماهانه زیر ۵۰۰هزار تومان (۲۰دلار). در این جامعه هر چیز ضروری برای زندگی، به‌سرعت تبدیل به بازار سیاه می‌شود. اکنون نیز در دوران کرونا که مردم محتاج واکسن و دارو هستند، مافیای خامنه‌ای فرصت را غنیمت شمرده و بی‌دنده و ترمز با بازار سیاه دارو مردم را غارت می‌کند. بی‌جهت نبود که خامنه‌ای کرونا را «نعمت» و «فرصت» نامید که باید آن را به «دستاورد» تبدیل کرد. بی‌جهت نبود که ورود واکسنهای معتبر فایزر و استرازنکا را ممنوع کرد تا زمینهٔ فروش به‌اصطلاح واکسنهای قلابی داخلی فراهم باشد؛ و بی‌جهت نبود که قرنطینه نکرد و هر کاری کرد تا پیک پشت پیک، کرونا از مردم ایران کشته بگیرد.

 

در چنین بستری هم بود که خامنه‌ای واکسن بی‌اعتبار و خطرناک برکت و چند نوع به‌اصطلاح واکسن متعلق به نهادهای زیر نظر خودش را وارد بازار کرد. آن هم واکسن‌هایی که تا همین لحظه باعث ضایعات شدید و تعداد زیادی فوتی میان مردم شده است. قلابی بودن آنها هم آن‌قدر عیان است که کارشناسانش در تلویزیون حکومتی اعتراف می‌کنند: «ما سرم را نمی‌توانیم در انستیتو پاستور بسازیم، بعد در همان انستیتو ادعا می‌کنیم ۶ تا واکسن ساختیم و صادر می‌کنیم!» (۲۴مرداد). اما خامنه‌ای با پشتیبانی سیاسی از مافیای زیر نظرش، بستر قالب کردن این به‌اصطلاح واکسن‌ها به مردم را فراهم کرده و وقتی مردم می‌بینند چگونه کرونا جولان می‌دهد، هر لحظه ممکن است جان آنها یا عزیزشان را بگیرد، در نبود واکسنهای معتبر مجبورند به هر چیزی بیاویزند. تا جایی که به گفتهٴ خود کارگزاران و رسانه‌های رژیم نهادها و کارتل‌های دارویی خامنه‌ای در کمتر از دو هفته به‌اندازه یک‌سال فروش داشتند!

 

این است ماهیت خامنه‌ای و رژیمش که گامی بر نمی‌دارند جز این‌که در آن غارتی گسترده، حتی به قیمت جان مردم ایران باشد. این است رژیمی که دست به نسل‌کشی و جنایتی سازمان‌یافته می‌زند تا بازار برای فروش محصولات قلابی خود داشته باشد و این‌گونه با جان مردم ایران تجارت می‌کند.

اما این جنایات هیچ‌کدام از چشم مردم ایران پنهان نیست. گواه آن خشم روزافزونی است که اکنون به‌خاطر فاجعهٔ کرونا و مافیای دارو، در جامعهٔ ایران علیه خامنه‌ای وجود دارد و مردم عاصی از «روز انتقام» صحبت می‌کنند. انتقامی که تمامی مؤلفه‌ها نشان می‌دهد زمان آن دور نیست و به‌زودی با قیامی بزرگ و بنیان برانداز، فرا می‌رسد.

										
											<iframe style="border:none" width="100%" scrolling="no" src="https://www.mojahedin.org/if/628df189-2236-46e5-a1d9-ef813aec6294"></iframe>
										
									

گزیده ها

تازه‌ترین اخبار و مقالات