728 x 90

از کی می‌دانستید؟

رآکتور اراک
رآکتور اراک

سازمان اطلاعاتی آلمان اعلام کرد رژیم خامنه‌ای تا سال ۲۰۱۸به‌دنبال تهیه الزامات تسلیحات اتمی بوده است. این تاریخ تمامی دوران برجام و قبل و بعد از برجام را شامل می‌شود.

اولین سؤالی که می‌توان پرسید این است که نهادهای اطلاعاتی از چه زمانی نمی‌دانستند خامنه‌ای در تلاش برای ساختن بمب اتمی است؟ چرا که مجاهدین گام‌به‌گام اطلاعات ماجراجویی‌های اتمی رژیم را افشا کرده و می‌کنند! این تأکیدات اگر چه «خجسته!» است اما این‌همه نابهنگامی نشانه چیست؟

آیا حقیقتاً کسی یا کشوری در جهان هست که نیات شوم خامنه‌ای‌ و رژیمش را نداند؟

 

این روزها نه تنها منطقه خاورمیانه بلکه جهان شرایط بحرانی و آشفته‌ای را پشت سر می‌گذارد. ماجراجویی‌های تروریستی دیکتاتوری حاکم بر ایران، وضعیت را به‌شدت بغرنج کرده است. دست‌اندازیهای رژیم به کشورهای منطقه با مزدور گیری سه چهار باند مسلح قبیله‌ای، کل خاورمیانه را به سرحد انفجار سوق می‌دهد، واقعه‌یی که قابل پیشگیری بود،حقیقتاً قابل پیشگیری بود.

هنگامی که سال ۱۳۸۳مریم رجوی آژیرهای خطر را به صدا درآورد و به تمام جهان هشدار داد که: ماجراجویی‌های منطقه‌یی رژیم آخوندها صدبار خطرناک‌تر از ماجراجویی‌های اتمی آنهاست، برخی اصلاً موضوع را نفهمیدند، برخی شنیدند و باور نکردند و برخی دیگر شنیدند و آن را پشت گوش انداختند.

اکنون خطیر بودن اوضاع در منطقه به نقطه‌ای رسیده که برخی‌ها حتی جرأت موضع‌گیری را هم از دست داده‌اند در حالی‌که بدون اغراق تمامی این قضایا قابل پیشگیری بود.

 

هر پدیده‌یی را چگونه می‌توان شناخت؟

هدف از این یادداشت کوتاه، تنها یادآوری این نکته است که درک ماهیت آخوندها با ضرورت موضع‌گیری درست در مقابل آنها ملازمت دارد. اکنون روشن شده تنها کسانی می‌توانند در برابر این فاشیسم افسار گسیخته موضع اصولی اتخاذ کنند که در برابر آن به‌ایستند و این امر (یعنی شناخت دقیق آخوندها) تنها از کسانی ساخته است که ۴۰سال است چنگ در چنگ با آنها درگیر هستند، این یک واقعیت غیرقابل انکار است.

تنها نگاهی به مجاهدین خلق و مواضعی که در قبال رژیم اتخاذ می‌کنند، خود گویای این حقیقت است. اکنون نیز متوقف کردن آخوندها فقط با روش و زبانی که آخوندها می‌فهمند، مقدور است؛ زبان قدرت!

هر چیزی غیر از این آتش را به سرتاسر خاورمیانه گسترش داده و شراره‌های آن را تا دوردستها نیز پراکنده خواهد کرد، در حالی‌که تمامی این احتمالات پیش‌بینی شده بود و به‌راحتی قابل پیشگیری بودند.

اگر روزی آخوندها با ماجراجویی اتمی می‌خواستند جهان را گروگان بگیرند و به‌علت افشای موقعیت‌شان توسط مجاهدین به بن‌بست رسیدند، قدر تلاش‌های پر هزینه مجاهدین شناخته می‌شد یا حداقل درجه صحت آن‌که محک خورده بود ملاک سنجش دیگر مواضع مشابه مجاهدین قرار می‌گرفت، وضعیت منطقه امروز به‌گونه‌یی دیگر بود.

 

زبانی که آخوندها می‌فهمند!

و اگر امروز آخوندها با تهدید‌های منطقه‌یی و حتی تهدید به جنگ می‌خواهند جهان را گروگان بگیرند، تنها و تنها به این علت است که میدان را برای گروگان‌گیری مهیا می‌بینند وگرنه کیست که به یاد نیاورد خمینی که پدر جد تمامی آخوندهای وحشی بود هنگامی که در مقطع انتخابات ریاست جمهوی آمریکا با آوازه رونالد ریگان (و نه با خود ریگان!) روبه‌رو شد و احساس کرد به‌زودی کسی می‌آید که با وی به زبان قدرت «تعامل» خواهد کرد! به‌سرعت ماستها را کیسه کرد و ضمن آزادی گروگانهای آمریکایی، بخش اعظم دارایی‌های ایران در آمریکا را نیز به طرف مقابل داد! (نگاه کنید به اعتراف‌های بهزاد نبوی در مورد چگونگی به باد دادن ثروتهای ایران در جریان قرارداد الجزایر).

و اگر سن سیاسی کسی به آن روزها قد نمی‌دهد! می‌تواند ماجرای گروگان‌گیری ملوانان انگلیسی توسط دولت احمدی‌نژاد را به یاد بیاورد که با یک اولیماتوم ۴۸ساعته انگلستان چگونه با سلام و صلوات و هدیه کت و شلوار و بسته‌های گز اصفهان، ملوانان را تا پای اتوبوس بدرقه کرد!

اکنون نیز تا هنگامی که آخوندها مطمئن باشند با پیآمد حرکات تروریستی‌شان مواجه نمی‌شوند، به این حرکات ادامه می‌دهند.

 

یک نمونه برای درس‌گیری

ماجراجویی اتمی رژیم یکی از درس‌های آموزنده برای درک چگونگی «تعامل»! با دیکتاتوری فاشیستی آخوندهاست.

سازمان اطلاعات آلمان در جدیدترین گزارش خود در اواخر شهریور ۹۸اعلام کرد که دیکتاتوری حاکم بر ایران تا سال ۲۰۱۸به‌دنبال کسب توانایی‌های لازم برای تهیه تسلیحات اتمی بوده است.

این تاریخ تمامی دورانی را در بر می‌گیرد که رژیم خامنه‌ای تظاهر می‌کرد بر اساس فتوای این ملای دون‌پایه در سلسله مراتب آخوندی، تهیه سلاح اتمی را حرام یا غیرمجاز می‌داند!

طبعا مردم و مقاومت ایران هیچ اهمیتی به فتاوی این روضه‌خوان کم‌سواد نداده و نمی‌دهند و به‌روشنی او و نمایندگانش در شهرستانها را دشمنان درجه یک ایران و ایرانی می‌دانند و بدون اعتنا به دروغ و دغل‌های وی، بی‌وقفه به‌دنبال افشاگری ماجراجویی‌های اتمی وی و گذاشتن دست و بال وی در پوست گردو بوده و هستند و معطل تأیید و تکذیب‌های کسی نمی‌مانند اما اکنون خبر می‌رسد که سازمان اطلاعات آلمان نیز استمرار ماجراجویی‌های اتمی آخوندها را کشف و اعلام کرده است.

 

آلمانی‌ها هم تایید کردند

سایت واشنگتن فری‌بیکن روز ۲۹شهریور ۹۸در این مورد نوشت:

«بر اساس افشاگری جدید سازمان اطلاعات آلمان تا سال ۲۰۱۸ ایران در جستجوی دستیابی به فناوری غیرقانونی تسلیحات هسته‌یی بوده است. این اطلاعات نشان می‌دهند چگونه تهران بدون اطلاع بازرسان هسته‌یی بین‌المللی که وظیفه نظارت بر سایتهای تسلیحاتی جمهوری اسلامی را به‌عنوان بخش مهمی از توافق هسته‌یی را برعهده‌ دارند به‌دنبال تسلیحات اتمی در بازار سیاه بوده است».

 

لاپوشانی بمب‌سازی آخوندها توسط مماشات‌گران

اکنون روشن می‌شود که دستگاه سیاسی مماشات در تمامی این مدت می‌دانسته که آخوندها در خفا مشغول چکاری هستند و افشاگریهای مجاهدین و مقاومت ایران تماماً دقیق و صحیح است، اما با این‌همه به لاپوشانی بمب‌سازی آخوندها مشغول بوده‌اند.

حقیقتاً روشن نیست چه‌دستگاههای دیگری نیز این اطلاعات را داشته یا دارند اما آن را کتمان کرده یا پنهان نموده‌اند؟

آنهم در حالی‌که علی‌اکبر صالحی معاون روحانی روز ۱۱بهمن ۹۷در گفتگوی تفصیلی با خبرگزاری حکومتی ایرنا قسم می‌خورد: «ما بارها اعلام کرده‌ایم که کار خلاف مقررات بین‌المللی و قوانین داخلی انجام نداده و انجام نخواهیم داد» اما ظاهراً یادش نبود که کمی پیش‌تر در تلویزیون حکومتی آخوندها در روز ۲بهمن ۹۷گفته بود: «متأسفانه متأسفانه الآن سه سال است هر چی می‌گوییم آقا ما در چاله رأکتور آب سنگین اراک سیمان نریختیم اگر ریخته بودیم دیگه رأکتور اراک که از بین میرفت».

و هنگامی که ۱۶نهاد اطلاعاتی آمریکا در گزارشی که در سال ۲۰۱۹منتشر کردند به همگان و از جمله رئیس‌جمهور کشور خودشان توضیح دادند که رژیم: «در حال حاضر فعالیت‌های کلیدی که برای ساخت بمب هسته‌یی ضروری است را دنبال نمی‌کند»! و به این ترتیب خوش‌خیالانه به همگان اطمینان دادند می‌توانند آسوده بخوابند چرا که رژیم به تعهدات برجامی‌اش کاملاً پای‌بند است! روشن شده که رژیم در حال تهیه بمب اتمی بوده است!

 

دروغ‌گویی‌های رژیم

طبعا این‌همه ضدو نقیض بافی از سوی قوی‌ترین نهادهای اطلاعاتی جهان اندکی نامعقول می‌نماید اما حتی وقتی که همین علی‌اکبر صالحی در تاریخ ۲بهمن ۹۷آشکارا به استمرار ماجراجویی‌های اتمی رژیم اذعان کرد و گفت: «ما کارمون را می‌کردیم بی‌سر و صدا... اعلام نمی‌کردیم اینور و آنطرف هم صحبت نمی‌کردیم...فقط یک نفر در ایران می‌دانست...[به] بالاترین مقام ارشد نظام گفتیم» باز هم طرف‌حساب‌های مماشات گر اروپایی و غیراروپایی ماجرا را به سکوت برگزار می‌کردند و حتی افشاگریهای اخیر مجاهدین را نیز بدون بازتاب گذاشته و از آنها بی‌سر و صدا عبور می‌کردند. جالب آن که صالحی در همان مصاحبه ۲بهمن ۹۷که از شبکه ۴تلویزیون رژیم پخش شد با اشاره به سانتریفوژهای جدیدشان گفت: « الآن سه سال است که داریم کار می‌کنیم توجه می‌فرمائید هنوز توی این سه سال با این‌که گاز هم تزریق کردیم هر روز مشکلات جدیدی تویش می‌بینیم» اما باز هم اصحاب مماشات قضیه را پشت گوش انداختند. تا اکنون که صدای سازمان اطلاعات آلمان بلند شده و هشدار می‌دهد که آخوندها حداقل تا چند ماه پیش دنبال تهیه الزامات ساختن بمب‌اتمی بوده‌اند! یعنی درست در همان زمانی که داشته‌اند قرارداد برجام را امضا می‌کرده‌اند!

 

فقط مجاهدین هماورد رژیم هستند و بس!

به این ترتیب یک بار دیگر روشن می‌شود تنها کسی‌ که آخوندها را به‌خوبی شناخته و در درست‌ترین نقطه به هماوردی با آنها بر می‌خیزد، مجاهدین خلق هستند و بس!

و این البته تصادفی هم نیست چرا که فقط مجاهدین و مقاومت ایران بوده و هستند که گام‌به‌گام جلوی این دیکتاتوری فاشیستی پیچیده‌اند و نقشه‌های اتمی و جنایت‌های منطقه‌ای‌اش را نقش بر آب کرده‌اند.

کاری که تا محو و نابودی تام و تمام این دیکتاتوری ضدبشری ادامه خواهد یافت و هیچ سیاستی هم قادر به تغییر این واقعه محتوم نخواهد شد.

تنها نکته‌یی که ناگفته می‌ماند این است که؛

ظاهراً سازمانهای اطلاعاتی غرب از قضیه بمب‌سازی آخوندها با خبر بوده‌ اما این خبر را حتی از مالیات‌دهندگان خودشان نیز پنهان می‌کرده‌اند!

واقعیتها نشان می‌دهند که مبارزه مجاهدین با آخوندها بیشتر از چتر حفاظتی کشورهای جهان، برای شهروندان غیرنظامی آن کشورها امنیت ایجاد می‌کند! چرا که اگر مجاهدین دست آخوندها را در تمامی این ماجراهای آدمکشانه رو نکرده بودند اکنون هیولای تروریسم از آن سوی برخی کشورها هم عبور کرده بود!