728 x 90

کابینه دزدان و آدمکشان

سخن روز
سخن روز

جلاد ۶۷ کابینهٔ خود را به مجلس ارتجاع معرفی کرد. کابینه‌ای دستچین شده توسط شخص خامنه‌ای از میان نهادهای سرکوب، تروریسم و ارگانهای غارتگر نظام. پاسدارانی مانند وحیدی سرکردهٔ پیشین نیروی تروریستی قدس که به‌خاطر انفجار مرکز آمیا در بوئنس آیرس هم‌اکنون تحت پیگرد قضاییهٔ آرژانتین است؛ قاسمی از معاونان پیشین نیروی تروریستی قدس، سرکردهٔ پیشین قرارگاه مرکزی غارت خامنه‌ای (ضد خاتم)، کسی که سطح غارتگری را به دزدیدن دکل‌های نفتی رساند و انبوهی شمش طلا از کشور خارج کرد؛ ضرغامی از پاسدار-لومپن‌هایی که در سال۵۸ از دیوار سفارت آمریکا بالا رفت و از نخستین گروگان‌گیران رژیم است؛ قرایی آشتیانی از همدستان صیاد شیرازی و از قاتلان مردم کردستان.

 

 

هم‌چنین جانیان و تروریستهایی مانند امیر عبداللهیان نوچه و دستیار جلاد قاسم سلیمانی که دست در خون هزاران تن از مردم بی‌گناه عراق، سوریه و لبنان و... دارد و به خون مجاهدین هم تشنه است و وقتی دیپلمات تروریست رژیم در اروپا دستگیر شد به کشورهای اروپایی وعدهٔ یک ضربه تروریستی «شوک آور» می‌داد؛ و یک دوجین دزد، جانی و دژخیم دیگر.

چنین ترکیبی دور از انتظار نبود. وقتی خامنه‌ای ترکیب رئیس‌جمهور نظام و معاونش را از قاتل‌ترین و دزدترین چید، روشن بود چه هدفی دارد و باید ترکیب کابینهٔ جلاد۶۷ هم کلکسیونی از قاتلان و دزدان باشد.

خامنه‌ای با یک هدف دو منظوره از یک‌سو می‌خواست با یک‌پایه کردن نظام و آوردن جلاد۶۷ در برابر خطر جامعهٔ انفجاری و قیام خط ببنند؛ و از سوی دیگر با وارد کردن محمد مخبر، رئیس بنیاد غارتگر ستاد اجرایی خمینی ملعون در کنار رئیسی، دالانی مستقیم به بالاترین ارگان اجرایی نظام بزند تا سیاست‌های اجرایی را هر چه بیشتر و بهتر در راستای غارتگری سمت و جهت بدهد. ترکیب کابینه هم از همین هدف دو‌گانه تبعیت می‌کند.

 

اما قیمت این تکپایگی برای خامنه‌ای البته بسیار سنگین بود. او مجبور شد با یک جراحی بزرگ، بخش عمده‌یی از رژیم را از رأس تا پایین حذف کند و قاعدهٔ نظام را هر چه کوچک‌تر سازد. به این ترتیب دیگر اهرمی برای مانورهای شیادانه و بازیهای اعتدال و اصلاحات ندارد تا در سیاست بین‌الملل دستاویزی به مماشاتگران نظام بدهد؛ در داخل کشور هم دیگر نمی‌تواند تقصیر بحران اقتصادی و وضعیت خراب معیشت مردم را گردن کسی مانند روحانی بیندازد و از این پس فلش‌ها مستقیم خودش را نشانه می‌گیرند.

بنابراین کابینه جلاد۶۷ نمود درهم‌شکستگی و وضعیت بحرانی نظام است. همان که خانم مریم رجوی دربارهٔ آن گفت: «کابینه جلاد۶۷ عصاره ۴دهه دیکتاتوری دینی و تروریستی آخوندهاست که مأموریتش مقابله با قیام مردم، چپاول سرمایه‌های ملی، تشدید تروریسم و جنگ‌افروزی و گسترش پروژه‌های ضدمیهنی اتمی و موشکی است. اما نه جلاد ۶۷ و نه کلکسیون قاتلان و دزدان قادر به نجات رژیم از سرنگونی نیستند» (۲۱مرداد).

 

										
											<iframe style="border:none" width="100%" scrolling="no" src="https://www.mojahedin.org/if/c591aa35-92ee-45a9-856e-a3002daef3b8"></iframe>
										
									

گزیده ها

تازه‌ترین اخبار و مقالات