728 x 90

کرونا؛ هم کشتار، هم غارت

شیوع گسترده کرونا
شیوع گسترده کرونا

اعترافات مقامات سابق و لاحق حکومتی درباره‌ٔ کرونای ولایت و جنایت‌های انجام شده‌ٔ خامنه‌ای با این ویروس علیه مردم ایران به مدار‌های حیرت‌آوری رسیده است. سخنان مزدوران حکومتی دولت شیخ بنفش مانند وزیر سابق بهداشت و دیپلمات تروریست خندان نظام یا علیرضا زالی و... که اکنون گهگاه تریبونی برای حرافی می‌یابند، چشم هر بیننده‌ای را به سطحی تازه از پست فطرتی مهره‌های حکومت ولایت فقیه باز می‌کند!

سعید نمکی در ۲۱مرداد ماه ۱۴۰۰ در مشهد، با وقاحت تمام، مرگ و عزای ایرانیان را به کنار گذاشت و از «امنیتی نشدن کرونا» ابراز خرسندی کرد! محمد جواد، جنایتکار ظریف نظام هم در واکنش به افشاگریهای یک مهره‌ٔ دیگر نظام (علیرضا زالی) به خشم آمد و در اینستاگرام خود تهدید به لو دادن متقابل کرد که: «نگذارید از سکوت پشیمان شویم!» و به دفاع از خودش پرداخت (روزی‌نامه‌ٔ دنیای اقتصاد ۲۳مرداد ۱۴۰۰).

البته امروزه در ایران از پیر و جوان تا خرد و کلان، همه می‌دانند که عامل اصلی ورود، گسترش و ماندگاری ویروس کرونا در ایران، پیش از همه و بیش از همه شخص عمود خیمه‌ٔ ولایت بوده است. هم‌چنان که فرمان روشن و واضح علی خامنه‌ای بود که باعث ممانعت از واکسیناسیون مؤثر و سریع مردم ایران شد. فرمانی که اولین هدفش استمرار عمر ننگین نظام پلید آخوندی بود؛ چرا که خامنه‌ای خود و نظامش را در غرقاب بحرانهای اقتصادی اجتماعی و خشم و عصیان روز‌افزون مردم، در روند سقوطی شتابان می‌دید و چنین بلای خانمان سوزی، اهرم فرونشاندن موقت قیامهای مردمی بود!

«کشتار» عادت دیرینه‌ٔ نظام ولایت!

نتیجه‌ٔ مرگ‌بار تصمیم ضدبشری خامنه‌ای عبور تعداد قربانیان از ۴۰۰هزار تن تاکنون بوده است! عددی غول‌آسا که حتی در جنگهای میان کشورها هم سابقه نداشته است.

اما برای خامنه‌ای که تنها در چند روز در قیام آبان ۹۸ بیش از ۱۵۰۰تن را در شهر و کوچه و خیابان و نیزار‌ها به ضرب رگبار گلوله قتل‌عام و چند برابر آن را زخمی و چندین چند برابر آن را دستگیر و زندانی و شکنجه می‌کند، ابعاد این جنایت غیرقابل تصور هم نیست!

به‌هرحال خامنه‌ای جانشین خلف پیرکفتار جماران است که به یک اشاره بیش از سی هزار زندانی دست بسته را در مرداد سیاه ۶۷ به اعدام محکوم و به اجرا درآوردآو؛ نه پیکر شهدا را تحویل خانواده‌شان داد، نه آدرسی از محل خاکسپاری و حتی مواردی را هم که معرفی کرد، بعدها به سنگ قبرهایشان هم رحم نکرد؛ سنت پلیدی که تاکنون هم ادامه دارد!

همان اندیشه‌ای که دیروز و امروز سنگ مزار و نام و نشانها و حتی گل و گلدانهای آرامگاه و مزارهای مجاهدین قتل‌عام شده را برنمی‌تابید، اکنون به جان سنگ مزار شهدای قیام نوین مردم افتاده و با شکستن آنها به قصد ارعاب، تنها ما فوق دنائت و هراس خود را مهر و امضا می‌کند!

کسب درآمد از قربانیان؛ گامی فراتر از قساوت؟!

اما متأسفانه باید گفت این تمامی داستان نیست؛ این تمامی جنایت نیست؛ این تمامی رذالت و دنائت نیست! کشتار مردم یک بخش از داستان است، بخش درد‌آور و حیرت‌انگیز دیگر قضیه این است که خامنه‌ای و گله کفتارهای ولایی‌اش همزمان با کشتار با کرونای ولایت، از قبل همین جنایت به کسب درآمد هم می‌پردازند! زهی شرم! زهی وقاحت!

سعید زالی، مهره‌ٔ منصوب آخوندها در کرسی فرماندهی ستاد بحران کرونا، با روی آب انداختن پته‌ٔ بخش‌های مختلفی از حاکمیت، بخشی از بازی کثیف نظام با کرونای ولایت را رسماً به زبان اشهد به رسانه‌ها کشاند. پیش‌تر در نوشتارهای مختلفی در سایت مجاهد به گوشه‌های آن مباحث پرداخته شد. اما اعترافاتی که به سرکیسه کردن مردم با داروهای بی‌خاصیت، غیرضروری (و حتی تقلبی) و ناکارآمد اشاره داشت، هم‌چنین اقرار به وارد کردن این داروها به بازار سیاه برای چپاول هر چه بیشتر جیب‌های مردم محنت‌زده‌ٔ ایران، جای توجه ویژه دارد.

زالی خبر از صرف دست کم ۷۲۰میلیون دلار (معادل ۱۹هزار و ۴۴۰میلیارد تومان با دلار ۲۷هزار تومانی!) تنها برای خرید داروی رمدیسیور داد! سپس اضافه کرد که همین دارو به قیمت ۱ تا ۱۵میلیون تومان در بازار سیاه به مردم فروخته شده است! (ایسنا ۲۰مرداد ۱۴۰۰)

اکنون پس از سه هفته، روزی‌نامه‌ٔ جوان از قول یک مهره‌ٔ دیگر حکومتی به نام دکتر علی اصغر زنده دل، اذعان کرده است که آن داروها یا کاملاً بی‌خاصیت بوده و یا حتی در مواردی باعث مرگ هم‌میهنان‌مان هم شده است!

جدا از مبالغ هنگفتی که در بازار سیاه به جیب مافیای دارویی و باندهای حکومتی رفته است، واقعیت تلخ این است که با همین مبلغ، به اعتراف همین مهره‌ٔ نظام، ۱۸۰میلیون دوز واکسن معتبر جهانی قابل تهیه بود! چیزی حدود ۱۵میلیون بیش از نیاز تمامی مردم ایران با دو دوز تزریق! (جوان ۱۱شهریور ۱۴۰۰)

از سوی دیگر و در اقراری مشابه، سعید نمکی، وزیر بهداشت روحانی شیاد، در ۱۰شهریور در شبکه خبر تلویزیون خامنه‌ای گفت: «‌فقط ۹۵۰میلیارد بیت‌المال برای داروهایی که تولیدکننده داخل داشت صرف شده بود، اما با قیمت ۵ تا ۱۰برابر دوستانی از بیرون وارد کرده بودند! در سازمان غذا و دارو با یک مافیای شکم گنده و دهن باز مواجه بودیم».

آری؛ این حکومت فراتر از هر اشغالگری و قساوت‌بارتر از هر دشمن خارجی، جان و مال و عرض و ناموس و شرف ایران و ایرانی را به دکانی برای خویش تبدیل کرده است! هم خون ایرانیان را می‌مکد، هم جیب‌شان را می‌زند! پاسخی آتشینی که مجاهدین و فرزندان شورشی خلق و میهن هم در کاسه‌ٔ خامنه‌ای و آل خمینی گذاشته‌اند، شایسته‌ترین پاسخ به این جنایت و تنها راه عبور از این روزگار سیاه بوده و هست و خواهد

										
											<iframe style="border:none" width="100%" scrolling="no" src="https://www.mojahedin.org/if/88bbf2a5-d986-4774-8008-47d77ddf0fc3"></iframe>
										
									

گزیده ها

تازه‌ترین اخبار و مقالات