728 x 90

کهکشان بزرگ؛ عصبانیت کاربران اینترنتی یا وحشت رژیم‌ آخوندی

گردهمایی جهانی ایران آزاد
گردهمایی جهانی ایران آزاد

گردهمایی بزرگ مقاومت ۲۷تیر۹۹

رژیم آخوندی روز جمعه ۲۷تیر۹۹ غیظ و کین خود را از برگزاری موفقیت‌آمیز میتینگ جهانی مجاهدین و مقاومت ایران و بازتاب‌های گسترده آن در رسانه‌های خبری نشان داد.

سایت برترین‌ها وابسته به حاکمیت سرکوبگر آخوندی که قادر نبود سوزش خود را نسبت به اقبال گسترده جهانی از این گردهمایی و بازتاب آن در رسانه‌های خبری پنهان نگه دارد، هنوز ساعاتی به پایان مراسم مانده بود که به فغان درآمده و با اشاره به پخش مستقیم قسمتی از مراسم جهانی مقاومت ایران از یک شبکه تلویزیونی نوشت که کاربران ایرانی در این لحظات به‌شدت عصبانی‌اند».

این رسانه حکومتی، البته لازم ندید آدرسی از این «کاربران ایرانی عصبانی» ارائه دهد تا معلوم شود آنها چه کسانی و چند نفرند و عصبانیت خود را چگونه و در کجا منعکس کرده‌اند؟

شور و امید در دل‌های مردم؛ معنای عصبانیت کاربران آخوندی

گردهمایی بزرگ مقاومت ایران که نزدیک به ۲دهه است که سالانه با شرکت بیش از صدهزار نفر برگزار می‌شود، امسال به‌دلیل شرایط ویژه ناشی از کرونا به شکل آنلاین برگزار شد و عزم جزم مردم و مقاومت ایران را اثبات کرد که در هر وضعیتی دست از آرمان آزادی و تلاش برای سرنگونی رژیم آخوندی بر نمی‌دارند. حال و روز رژیم قابل فهم است که تصور می‌کرد حداقل امسال از فشارهای یک اجماع بزرگ جهانی بر علیه خود خواهد جست؛ اما توانمندی شگفت اعضاء مجاهدین و مقاومت حساب‌های آخوندها را به‌هم ریخت. آنها با بهره‌جویی از تکنولوژی پیشرفته ارتباط حامیان خود را از ۳۰هزار نقطه از ۵قاره جهان با اشرف۳ وصل کرده و با موفقیت میتینگ سالانه خود را برگزار نمودند.

خامنه‌ای و روحانی که درصدد بودند با سوءاستفاده کرونا گرد نومیدی و یأس بر جامعه بپاشند و از خیزش و اعتراض مردم ممانعت کنند، بور شدند و مجاهدین توانستند به‌رغم خواست آنها یک‌بار دیگر شور و امید را دلهای ایرانیان داخل و خارج کشور برانگیزنند. تظاهرات اخیر مردم ایران از جمله در بهبهان گواه روشن این مدعاست.

پیام گردهمایی به رژیم آخوندی

مریم رجوی رئیس‌جمهور برگزیده مقاومت در مصاحبه با روزنامه واشنگتن پست (۲۵تیر۹۹) در توصیف سه پیام روشن این گردهمایی چنین گفت:

«۱ـ پیام به رژیم آخوندی که به‌رغم همه تلاشهایش برای انهدام فیزیکی مقاومت و کارزار گسترده و پرهزینه شیطان‌سازی، مقاومت ایران بیش از هر زمان دیگری قدرتمندتر، منسجم‌تر و مصمم‌تر برای سرنگونی تمامیت این رژیم به پیش می‌تازد.

۲ـ پیام این گردهمایی به مردم ایران این است که مجاهدین و مقاومت و به‌طور خاص کانون‌های شورشی در کنار آنها هستند و از قیامهای آنان برای برچیدن بساط استبداد مذهبی حمایت کرده تا دست در دست همدیگر پیروزی را محقق سازند.

۳ـ پیام آن به جامعه بین‌المللی این است که یک آلترناتیو قدرتمند، برای گذار از فاشیسم مذهبی به یک جمهوری دموکراتیک و مبتنی بر جدایی دین از دولت و برابری زن و مرد و غیراتمی حضور دارد و این‌که جامعه بین‌المللی می‌باید حق مردم ایران برای مقاومت علیه این رژیم قرون‌وسطایی برای بزیر کشیدن آنرا به‌رسمیت بشناسد».

بنا بر این به‌نظر می‌رسد که رژیم زودتر از همه این پیام را گرفته است و از آنجا که تاکنون دهها رسانه معتبر بین‌المللی از جمله رویترز، آسوشیتدپرس، خبرگزاری فرانسه، خبرگزاریهای مختلف عربی مطبوعات بین‌المللی نظیر واشنگتن تایمز، روزنامه دیل استار و شخصیت‌های سیاسی برجسته از طریق توئیتر این گردهمایی را مخابره و منعکس کرده‌اند؛ و سیل انعکاسات هم‌چنان ادامه دارد، رژیم ولایت فقیه را به‌شدت هراسان و وحشت‌زده کرده و مجبور شده است که این‌چنین سر بر دیوار استیصال بکوبد.

کاربران عصبانی یا مزدوران سایبری؟

با این حساب معلوم می‌شود که «کاربران عصبانی» مورد نظر برترین‌ها کسی جز مزدوران و گماشتگان سایبری وزارت اطلاعات نیست که با مشاهده استقبال جهانی ایرانیان و حامیان خارجی مجاهدین «خون خون‌شان را می‌خورده» و کاری از دستشان بر نمی‌آمده است الا واکنش سخیف نسبت به بازتاب گردهمایی خیره‌کننده مجاهدین و اعتراض به یک رسانه غیرایرانی که چرا آن‌را سانسور نکرده است.

خامنه‌ای و نظام پا در گل‌مانده او چاره‌ای جز کوبیدن سر خود به صخره‌های دماوند ندارند. بر خامنه‌ای و نظام جنایتکار وی است که به‌جای این حرفها به فکر روز سختی باشند که در راه است روزی که تمامیت نظام وی در برابر خلق محروم به حسابرسی و مجازات کشیده خواهند شد.

ش.دلیری از تهران

مسئولیت محتوای مطالب وارده برعهده نویسنده است

										
											<iframe style="border:none" width="100%" scrolling="no" src="https://www.mojahedin.org/if/936f360e-5e4c-41cb-8172-467d38bc23d4"></iframe>
										
									

گزیده ها

تازه‌ترین اخبار و مقالات