728 x 90

گردهمایی سالانه مقاومت، حرف اول، حرف آخر، سرنگونی، سرنگونی

گردهمایی ایران  آزاد اجلاس سالانه مقاومت در اشرف۳
گردهمایی ایران آزاد اجلاس سالانه مقاومت در اشرف۳

گردهمایی امسال ایرانیان در مقر مجاهدین خلق در آلبانی، برآیند چند گردهمایی سالهای اخیر بود که حقایق و واقعیات زیادی را اثبات کرد:

۱-قدرت جایگزین دموکراتیک استبداد وحشی حاکم بر ایران مقابل چشم جهانیان قرار گرفت.تشکیلاتی که از هفت خوان ترور و موشک‌باران و فشار روانی با سیصدبلندگودر۶۶۷شبانه روز گذشت و سردمداران حاکمیت آخوندی، خواب ذوب شدن آن در غرب را می‌دیدند، بامناسباتی منسجم و مستحکم توانست در عرض ۲سال در آلبانی شهری را برپا و به مثابه شهر مقاومت مقابل انظار جهانیان قرار دهد. بازدیدکنندگان این قدرت سازندگی را دلیل بر توان مجاهدین برای فردای ایران آزاد تصویر و بیان می‌کردند.

۲-حکومت آخوندی و مماشاتگران حامی آنها سالهاست دنبال ساختن آلترناتیوهای دست آموز و کنترل شده هستند تا مردم را از راه‌حل اصلی که سرنگونی این رژیم است منحرف کنند. شورای ملی مقاومت ایران و مجاهدین و این آلترناتیو دموکراتیک را منزوی کنند. ولی این گردهمایی و تظاهرات پیاپی گسترده در خیابانهای کشورهای جهان گواه خام‌خیالی و ناتوانی و  آب‌در هاون کوبیدن آخوندها و حامیان آنها شد.

۳-آخوندهای وحشی با شیطان‌سازی علیه مقاومت می‌خواستند وانمود کنند که جایگزین دموکراتیک ندارند. مردم قیام نکنند. با آخوند وحشی سرکوبگر زن‌ستیز زندگی برباد ده بسازند. مماشاتگران هم حمایتشان را ادامه داده و برایشان سرمایه‌گذاری کنند. ولی عکس آن اثبات شد. سراسر جهان سیل ایرانیان به خیابان‌ها آمده و فریاد سرنگونی سر دادند و انبوه سیاستمداران و حامیان حقوق‌بشر به مقر مقاومت ایران شتافته و حمایت خود را از آزادی برای مردم ایران اعلام کردند. بر وجود، عظمت، توان و سازمانیافتگی جایگزین دموکراتیک گواهی دادند.

۴-آخوندهای وحشی سال‌ها با هزینه گزاف برای برچسب «سکت» و «فرقه» علیه این جایگزین دموکراتیک سرمایه‌گذاری کردند. اکنون جهانیان اعلام کردند که درب اشرف۳به‌عنوان مقر مقاومت برای همه باز است. خبرنگاران و گزارشگران چیزی جز برق نگاه انسانی و عشق به آزادی و عطش سرنگونی آخوندها ندیدند.

۵-آخوندهای ضدبشر که با قتل‌عام زندانیان سیاسی و ایجاد رعب و وحشت بر مردم حکومت می‌کنند، فکر می‌کردند مجاهدین که از عراق به غرب برسند در زرق و برق زندگی مصرفی به محاق می‌روند. ولی عنصر مجاهد خلق که هیچ چیز برای خود نمی‌خواهد و آرمان او رهایی مردم ایران است و از همه چیز خود در این راه گذشته است، در سرزمین جدید با وفای به پیمان با فدای بیکران چنان عزمی از مبارزه برای سرنگونی استبداد از خود نشان داده است که نمایندگان مردم اروپا و سیاستمداران بلندپایه نیز در جمع آنها برای یاری به آرمان مقدس آنها حاضر،حاضر،حاضر می‌گویند.

۶-گردهمایی امسال به کوری چشم آخوندهای وحشی برای یک روز نبود. برخلاف سالهای قبل که یک روز با زمان طولانی برگزار شده و آخوندهای دروغگو با شبکه‌های گشتاپویی خود انواع دروغبافی و برچسب و مارک را به آن نسبت می‌دادند، طی یک ماه است که، مستمراً ادامه دارد. شلیک یک‌باره به آنها نیست بلکه شلیک پیاپی به حاکمیت آخوندی و ساختار سرکوبگرانه آنهاست. از تظاهرات بزرگ در بروکسل و واشنگتن تا برلین گرفته تا گردهمایی‌های ۵روزه که شکوه و عظمتی برتر از هر سالی داشت و جایگاه مقاومت و آلترناتیو واقعی رژیم را به جهانیان نشان داد.

۷-این گردهمایی ۳۰سال دروغبافی‌ها و شیطان‌سازیهای رژیم در مورد اشرف را، یک جا بر باد داد و به واقع جاروی شغالان بود. چه گاوگندچاله دهانهایی که این سال‌ها از فشار و زندان و نگهداری اجباری و...نگفتند و ننوشتند. چه خائنانی که با سایت سازی و دروغپردازی در همین غرب و همین آلبانی دنبال مغشوش کردن اذهان نسبت به مجاهدین نبودند. اکنون همه اینها پودر شد.

واقعیت این است که امسال گردهمایی سالانه مقاومت، «کهکشان کهکشانها» است. کهکشانی از امید و خیزش که فریادگر مقاومت مردم ستمدیده ایران و رشادتهای کانون‌های شورشی است.

اکنون خلق ستمدیده برای قیام، همه چیز دارد. حمایت بین‌المللی، تشکیلات سازمان‌یافته، برنامه مدون و مشخص مقاومت که هر ناظر خارجی با دیدن طرح ده ماده‌ای خواهر مریم به پیشرفته و مترقی بودن آن گواهی داده است. اکنون وقت قیام است. باید با تمام قوا علیه این نظام قرون‌وسطایی ولایت‌فقیه تلاش کنیم. در تاریخ چند صد ساله اخیر نظامهای استبدادی زیادی به زباله‌دان تاریخ رفته‌اند و اکنون نوبت استبداد دینی و قرون وسطایی آخوندهای حاکم بر ایران است.

ص. فرهادی

مسئولیت محتوای مطالب وارده برعهده نویسنده است