728 x 90

تناقض‌گویی در وحشت از روی میز آمدن قتل‌عام ۶۷

بدون عکس
بدون عکس
وحشت از روی میز آمدن نقش آخوند جلاد رئیسی در قتل‌عام زندانیان سیاسی در تابستان 67مهره‌ها و رسانه‌های حکومتی را به تناقض‌گویی واداشته است.

از یک طرف مهدی هاشمی گردانندهٴ ستاد انتخابات آخوند رئیسی در تهران می‌گوید: «انتظار داشتیم که مورد هجمه (مجاهدین)، استکبار جهانی و برخی غافلین داخلی قرار بگیرد» (خبرگزاری حکومتی تسنیم 22فروردین96)

از طرف دیگر خبرگزاری نیروی تروریستی قدس به‌نقل از یک مزدور برون مرزی خود، به نقش آخوند رئیسی در قتل‌عام زندانیان سیاسی اذعان می‌کند و مدعی می‌شود: «عملکرد قاطعانه رئیسی در مقابله با (مجاهدین) آرای او را افزایش می‌دهد». (همان منبع)

خبرگزاری سپاه پاسداران نیز پیش از این ضمن دفاع از آخوند رئیسی به نقش وی در اجرای حکم خمینی برای قتل‌عام زندانیان سیاسی اذعان کرده و نوشته بود: «امام آن روز عنان کار را به جمعی سپرد که در میانشان نام سید ابراهیم رئیسی نیز می‌درخشید.» (خبرگزاری حکومتی فارس21فروردین 96)

این تناقض گوییها وقتی بیشتر برملا می‌شود که همین خبرگزاری سپاه پاسداران که نام آخوند جلاد رئیسی در هیأت مرگ قتل‌عام 67 را درخشان توصیف کرده است، در خبر دیگری تلاش می‌کند دست داشتن مهره‌های باند روحانی در قتل‌عام 67 را آشکار کند. روزنامه حکومتی شرق 23فروردین96 در این مورد نوشته است:
«کانال تلگرامی وابسته به خبرگزاری فارس (فارس پلاس) در خبری که در این کانال منتشر شده، همه مناصب قضایی در سال ٦٧ را مورد اشاره قرار داده و تلویحا قصد داشته این نکته را به خواننده القا کند که (باند مغلوب نظام) در ماجرای حوادث سال ٦٧ دست داشته‌اند».

در متن این خبر که به‌صورت سؤالات چهارجوابی طراحی شده، چنین آمده است:
«دادستان کل کشور در سال ۶۷ چه کسی بوده است؟ یزدی، شاهرودی، رئیسی، موسوی‌خوئینی‌ها، بله گزینه آخر صحیح است!

مدیریت زندان اوین در سال ۶۷ دست چه کسانی بوده؟
اسدالله لاجوردی، رئیسی، مجید انصاری، محسن آرمین، این‌بار دو گزینه آخر صحیح است

محسن آرمین توضیح داد: «اخبار مجعولی از این دست را باید در چارچوب تلاش جریان افراطی برای وجاهت‌بخشیدن به کاندیدای خود در انتخابات ریاست‌جمهوری آینده ارزیابی کرد».

هم ادعای خبرگزاری سپاه پاسداران و هم تکذیب محسن آرمین بیانگر نوعی اعتراف به ابعاد جنایت بزرگ قتل‌عام زندانیان سیاسی است که هر چقدر تلاش کنند به گردن هم بیندازند، به‌معنی اعتراف به این است که آن چه در سال67 به‌وقوع پیوسته جنایت هولناکی بوده که البته مجاهدین با پایداری در آن حقانیت خود و فدا در راه آزادی مردم را در تاریخ به ثبت رسانده‌اند.