728 x 90

جنایت و مکافات

انفجار آمیا در آرژانتین
انفجار آمیا در آرژانتین
پس لرزه‌های مجمع عمومی ملل‌متحد برای حکومت ولایت فقیه کماکان ادامه دارد.

در حالیکه خامنه‌ای و روحانی با کمک گرفتن از امام‌جمعه‌ها در تریبون نمایش جمعه تلاش کردند آبی بر آتش ترس و وحشت افتاده بر دل پاسداران از شکست برجام و مواضع تند آمریکا در این زمینه بپاشند،

و در حالیکه کوشیدند روز شنبه را هم با پخش تصاویری از هوا کردن یک موشک بالستیک و دود و دم ناشی از آن به پرده ساتری برای پوشاندن وضعیت لرزان رژیمشان تبدیل کنند ناگهان از مجمع عمومی ملل‌متحد خبر رسید که معاون رئیس‌جمهور آرژانتین در سخنرانی خود در مجمع عمومی دست روی پرونده تروریستی رژیم در آرژانتین و انفجار آمیا گذاشت و در برابر سران تمامی کشورهای حاضر در مجمع عمومی از جامعه بین‌المللی خواست تا به رژیم ایران فشار بیاورند که برای روشن شدن حمله خونین آمیا با آرژانتین همکاری کند!

قضیه از این قرار است که معاون رئیس‌جمهور آرژانتین طی سخنانی در مجمع عمومی سازمان ملل‌متحد گفت:
کشور من آرژانتین مستقیماً از تروریسم رنج برده است. ما قربانیان دو حمله تروریستی در شهر بوئنس آیرس بوده‌ایم. در سال 1992 و در سال 1994 در (آمیا).
وی گفت:
من می‌خواهم خواست جمهوری آرژانتین را برای به پای عدالت کشاندن تمامی کسانی که در تأمین مالی و طراحی و ارتکاب آن حملات تروریستی دست داشته و عملاً خود در آنها شرکت داشته‌اند را تکرار کنم. ما نمی‌خواهیم 20سال دیگر بدون این‌که عدالت اجرا شود بگذرد. به همین دلیل است که از جامعه بین‌المللی می‌خواهیم که از درخواستمان از رژیم ایران برای همکاری و روشن نمودن این حمله تروریستی، حمایت کند.

به این ترتیب دوباره پرونده انفجار آمیا و حکم تعقیب خامنه‌ای و رفسنجانی! و فلاحیان و محسن رضایی و وزیر دفاع وقت آخوندها به‌علت نقششان در آن عملیات تروریستی روی میز آمد!

و این البته در حالی است که حالا اضافه بر آن پرونده خونین، پرونده قتل قاضی نیسمن (قاضی تحقیق آن جنایت که لحظاتی قبل از افشای جنایت در پارلمان آرژانتین خودکشی شد! و این نیز خود داستانی برای رژیم است) هم سایه به سایه دارد آخوندها را دنبال می‌کند.

اینک آخوندها هستند و یک خروار پرونده تروریستی و چند فوج شاکی خصوصی و غیرخصوصی که از انفجار لبنان و انفجار خوبر عربستان گرفته تا گروگانگیری سفارت آمریکایی‌ها در تهران و انفجار آرژانتین دامن‌شان را گرفته و با وخیم شدن روابط آخوندها با جهان خارج، هر روز مصیبت جدیدی بر سرشان آوار می‌شود.

قدیمی‌ها راست گفته‌اند که: از مکافات عمل، غافل مشو!