728 x 90

آزار جنسی دانش‌آموزان در ایران خامنه‌ای

آزار جنسی دانش‌آموزان دبیرستان دکتر معین تهران
آزار جنسی دانش‌آموزان دبیرستان دکتر معین تهران

از روز سه‌شنبه ۸خرداد خبر آزار جنسی یکی از مسئولان یک مدرسه در منطقه ۲ تهران، به‌سرعت به یکی از خبرهای جنجالی رسانه‌ها تبدیل شد.

 

آزار جنسی دانش‌آموزان دبیرستان دکتر معین تهران

فرد متعرض به دانش‌آموزان، بنا بر برخی گزارشات گویا نوه آخوند حائری شیرازی امام‌جمعه خامنه‌ای در شیراز است. بنا‌ به آمار منتشر شده در رسانه‌های حکومتی تا کنون والدین ۳۶دانش‌آموز از وی به‌خاطر آزار جنسی فرزندانشان شکایت کرده‌اند.

ماجرا با لو رفتن اطلاعات ضبط شده در «اپل‌واچ» یکی از دانش‌آموزان و کشف ماجرا توسط پدر آن دانش‌آموز، رسانه‌یی شد.

بنا‌ به گزارشات، این فرد با استفاده از مشروب الکلی و فیلم‌های پورنو، دانش‌آموزانش را مورد تعرض قرار می‌داده است.

وی هنگام دستگیری، به جرایم خود اعتراف کرده ولی کمی بعد منکر قضایا از بیخ و بن شده، امری که مورد اعتراض و پیگیری ماجرا توسط خانواده دانش‌آموزان شده است.

 

ورود خامنه‌ای به ماجرای آزار جنسی دانش‌آموزان

این ماجرا روز سه‌شنبه به‌سرعت به یک فضیحت رسوایی‌برانگیز برای رژیم آخوندی تبدیل شد. به‌ویژه‌ این‌که برملا شدن چنین جنایاتی روز به روز ابعاد گسترده‌تری می‌گیرد.

در آبان‌ماه گذشته یک دختر دانش‌آموز ۱۲ساله در یک مدرسه دخترانه در ارومیه تعدی شده بود که خشم مردم ارومیه را برانگیخت و منجر به درگیریهایی بین مردم و نیروهای سرکوبگر رژیم شد. مردم ارومیه در این ماجرا یک پایگاه مزدوران بسیجی و چند مدرسه را به آتش کشیدند و جو شهر تا چند روز متشنج بود. اما اینک خبر آزار جنسی دانش‌آموزان دبیرستانی در تهران از آن جهت ابعاد تازه‌یی یافته که خامنه‌ای هم وارد ماجرا شده و خواهان تسریع مجازات فرد خاطی شده است.

این در حالی است که پیش از این قاری محبوب خامنه‌ای به نام سعید طوسی که گوشه‌یی از کارهای مشابه او در آزار جنسی کودکان تا مدتها سوژه اول خبرگزاریهای داخلی و خارجی بود، پس از سال‌ها کش و قوس و به‌رغم داشتن چندین شاکی خصوصی، به صرف رابطه با شخص علی خامنه‌ای تبرئه شد و اینک با آزادی عمل کامل به شغل! خود در همان منصب قبلی(استادی قرائت قرآن) ادامه می‌دهد! هنرجوی خردسال و نوجوان می‌پذیرد و... و همین مسأله و همین تداعی‌ها باعث بروز خشم مردم و به مضحکه گرفتن ورود خامنه‌ای به ماجرا شده است.

 

آنچه مردم درباره آزار جنسی و ورود خامنه‌ای مطرح می‌کنند

مردم در پستهایی که اساساً در فضای مجازی و شبکه‌های اجتماعی(به‌عنوان تنها امکانی که می‌توانند حرفشان در این مورد را مطرح کنند) منتشر می‌کنند سؤال می‌کنند ماجرای سعید طوسی چه شد؟

آیا اگر به جرم سعید طوسی قاری محبوب خامنه‌ای عادلانه رسیدگی می‌شد، باز هم امکان بروز چنین حوادثی به این صورت وجود داشت؟

آیا تبرئه قاری فاسدالاخلاق خامنه‌ای، خود مشوق دیگر مجرمان مشابه نشده است؟

برخی دیگر از کاربران فضای مجازی نیز دست روی حرف‌های افطاری ۲شب پیش خامنه‌ای گذاشته و سؤال کرده‌اند چگونه است که در مراسم افطار نمایشی رهبر! هنگامی که با کلی صحنه‌سازی و در یک تئاتر روحوضی رئيس بخش سانسور نشریات دانش‌آموزی خامنه‌ای را مورد سؤال قرار می‌دهد که چرا با آن همه اختیارات که طبق اصل ۱۱۰ قانون اساسی در قوای سه‌گانه و از جمله قوه قضاییه داری، ولی اساساً در هیچ زمینه‌‌یی خود را پاسخگو نمی‌دانی؟ جواب می‌دهد که من تنها رئيس قوه قضاییه را انتخاب می‌کنم و در امور اجرایی آن نه نقشی دارم و نه دخالت می‌کنم! اما اینک به‌یکباره در موضوعی که می‌داند یا حدس می‌زند ممکن است پتانسیل بالایی برای ایجاد حرکت‌های اعتراضی داشته باشد سریعاً همه صحنه‌سازیهای آن افطاری مضحک را نادیده گرفته و به‌سرعت وارد ماجرا شده و دستور پیگیری قضیه را داده؟!

کاربران سؤال می‌کنند: صحنه‌سازیهای آن افطار و سیاه‌بازی‌هایش را باور کنند که خامنه‌ای گفت در قضاییه و... دخالتی ندارد در نتیجه پاسخگو هم نیست!‌ یا دخالتش برای تبرئه سعید طوسی را باور کنند یا «اندوه و تأسف» او را از «خبر جنایت در یکی از مدارس غرب تهران»؟!

برخی از گزارشات منصب فرد معترض را معلم پرورشی اعلام کرده‌اند! معلم پرورشی همان کسی است که آخوندها تحت عنوان مروج ارزش‌های مکتبی نظامشان وارد نظام آموزشی کشور کرده‌اند! افرادی که صرفاً از طرف نهادهای امنیتی و سرکوبگر نظام معین یا تأیید می‌شوند و بیش از هر چیز دیگر، کارشان شناسایی و سرکوب جوانان معترض و آگاهی است که تن به نظام ارتجاعی و ضدبشری آخونده و ضدارزش‌هایش نمی‌دهند.

گرگ‌هایی که به لباس معلم درآمده و در صحن مدرسه کار اصلی‌شان جاسوسی و سرکوب است و ترویج دین و آیین ارتجاعی و «من‌درآوردی» باند خمینی جنایتکار و شرکایش (خامنه‌ای و...)

یکی از مهمترین مسئولیت‌های معلمان پرورشی آن‌گونه که در شرح وظایف آنها آمده هدایت انرژی دانش‌آموزان در فعالیت‌های فوق‌برنامه متناسب با نیازهای نظام است.

 

نگاهی به شرح وظایف مربیان پرورشی مدارس

شرح وظایف مربیان پرورشی مدارس ۱

شرح وظایف مربیان پرورشی مدارس ۱

 

شرح وظایف مربیان پرورشی مدارس ۲

شرح وظایف مربیان پرورشی مدارس ۲

 

نگاهی به شرح وظایف این قبیل مربیان نشان می‌دهد یک مربی پرورشی خوب از نظر نظام کسی است که بتواند دانش‌آموزانش را به سمتی ببرد که بیشترین بهره را برای تحقق اهداف نظام آخوندی داشته باشد.

										
											<iframe style="border:none" width="100%" scrolling="no" src="https://www.mojahedin.org/if/fff2a41c-0ddb-470d-b45a-69fe97e1f135"></iframe>
										
									

گزیده ها

تازه‌ترین اخبار و مقالات