728 x 90

بازار بورس آخوندی یعنی چه؟

می‌خواهید بدانید بازار بورس آخوندها یعنی چه؟

یعنی دولت بیاید و سازمان تأمین اجتماعی (یعنی شستا) را که پارسال ۲۴۰هزار میلیارد تومان به دولت وام داده بود و اساساً حاصل پس‌انداز چند نسل کارکنان دولت است، به حراج بگذارد! باور می‌کنید؟

بازار بورس آخوندی یعنی شما بیایید پتروشیمی‌ دهدشت را که ۱۲سال بعد از کلنگ‌زنی فقط ۴درصد پیشرفت داشته و جز زمین خالی چیزی نیست، بگذارید توی بازار بورس و سهام صد تومانی آن را با دروغ و جار و جنجال برسانید به ۷۰۰تومان! بعد هم که خرتان از پل گذشت، ملت را بفرستید بر سر زمین بایری که ۱۲سال پیش باید پالایشگاه می‌شد!

حالا به این توجه کنید، اعتراف یک کارشناس حکومتی: «شرکتی که به‌اصطلاح ماده ۱۴۱ بوده در اصطلاح تجارت یعنی آن شرکت ورشکسته بوده دنبال این بوده که از دادگاه حکم ورشکستگی‌اش را بگیرد که سهمش ۶۰تومان بوده، قیمت سهامش از ۶۰تومان شده ۶هزار تومان یعنی چند برابر شده، ۱۰۰برابر شده».

بازار بورس آخوندی یعنی شما همین کلاهبرداری را زیر تابلوی پتروشیمی گلستان که اصلاً وجود خارجی ندارد تکرار کنید و تا همین اردیبهشت۹۹ در وسط ماه رمضان ۲۸میلیارد تومان مردم را سرکیسه کرده باشید!

حالا می‌خواید بدانید نتیجه این بازی چیست؟

«این نقدینگی اگر وارد تولید نشود وارد هر جای دیگری که بشود حتماً خسارت بالا می‌آورد و باعث تخریب آن بازار می‌شود قیمتها را به‌صورت انفجاری افزایش می‌دهد».

آیا باز هم ابهامی در مورد بازار بورس آخوندها وجود دارد؟!