728 x 90

تا می‌توانید صورت خود را با سیلی سرخ نگهدارید

صورت خود را با سیلی سرخ نگه دارید
صورت خود را با سیلی سرخ نگه دارید
آن یکی پرسید اشتر را که هی
از کجا می آیی ای اقبال پی
گفت از حمام گرم کوی تو
گفت خود پیداست از زانوی تو
مولوی

 

 

این یک قانون است که آخوندهای ضدبشر هر چه بیشتر و کین توزانه‌تر بر علیه ما مجاهدین حرف بزنند، از یک طرف نشان می‌دهد که ضربات سنگین‌تری از ما دریافت کرده‌اند و از طرف دیگر بیانگر سند افتخار و سربلندی مجاهدین در پیشگاه تاریخ و خلق قهرمان ایران است.

رئیسی جلاد ۶۷ در جلسه تعزیه گردانی قضاییه جلادان که در تاریخ ۶تیر ماه جاری برگزار شد، خشم‌وکین پایان‌ناپذیر خودش را بیرون ریخت و گفت که: «لعن و نفرین ابدی برای جریان نفاق که شما هر شیطنتی و فتنه‌ای که در این ۴۰ساله در کشور می‌بینید جای پای نفاق را می‌بینید شما نمی‌توانید از یک جریان علیه انقلاب و عناد با نیروهای انقلاب! یاد بکنید و جای پای نفاق را در آنجا نبینید همواره جریان نفاق به پشتیبانی نظام سلطه سعی کرده که شیطنت خودش را ادامه بدهد».

آری آری ما بیش از ۴۰سال است که یک لحظه از جنگ با شما دست نکشیده‌ایم، ما بیش از ۴۰سال است که با حمایت بی‌دریغ مردم ایران بی‌وقفه در این مسیر پرداخت کرده‌ایم و هرگز از پرداخت کردن خسته و افسرده نشده‌ایم، بلکه به عکس در هر گام پرتوان تر از قبل در میدان نبرد حاضر هستیم و یقین کنید که این راه را تا سرنگونی قطعی آخوندها بدون شک ادامه می‌دهیم.

خطاب به رئیسی و خامنه‌ای و همه جانوران انسان نمایی از این دست، باید تأکید کرد که اصلاً فلسفه وجودی مجاهدین از روز اول تأسیسشان، شستن غبار از دین یعنی به گور سپردن تاریخی مرتجعین و دجالانی است که با سوء‌استفاده از لباس پیامبر و نام اسلام یا مستقیماً دست در خون مردم کرده‌اند و یا تاریخاً دستان خونین شاهان را شسته‌اند.

رئیسی در ادامه صحبت‌هایش می‌گوید که: «ما در قوای سه‌گانه تصمیم گرفتیم گرفتار حاشیه‌ها نشویم و حتماً به متن خواهیم پرداخت در ادوار گذشته مسئولان و دست‌اندرکاران گرفتار حاشیه‌ها شدند برخی از کارها عقب ماند، ما عقب‌ماندگیها داریم مشکلات داریم تصمیم جدی ما این است که گرفتار حاشیه‌ها نشویم به متن بپردازیم»

البته معنای وارونه‌گویی جلاد ۶۷ کاملاً واضح است. شما مگر متنی بجز سرکوب و اعدام و غارت بی‌انتهای سفره مردم دارید. چه خوب که می‌خواهید به متن بپردازید. ما از اوجگیری شعله‌های نبرد استقبال می‌کنیم و می‌گوییم بجنگ تا بجنگیم.

شما ۱۲۰هزار تن از مجاهدین را شهید کرده اید، در تابستان ۶۷ سی هزار زندانی را سر بدار کردید و در آبان ۹۸ حداقل ۱۵۰۰نفر را در خیابان‌ها به گلوله بستید و کشتید ولی مردم ایران مصمم هستند و در عمل نیز نشان داده‌اند که از بذل جان بهترین فرزاندانشان تا رسیدن به آزادی خلق و میهن دریغ نخواهند کرد. این سرچشمه لایزال تغذیه همان“ گروهکی“ است که ۴۰سال است گلوی شما را می‌فشارد.

و حالا رئیسی چقدر صریح و واضح آدرس جایگزین ملی و مردمی نظامشان را می‌دهد. این دیگر مایک پنس نیست که در بازدید از اشرف۳ گفت: «این رژیم حاکم همیشه این دنیا رو اینطوری می‌خواهد فریب بدهد تا باور کنند آلترناتیوی وجود نداره برای وضعیت کنونی ولی یک آلترناتیو موجود هست. وجود داره. به‌خوبی سازماندهی شده و تماماً ذیصلاح و با حمایت مردمی که در رأس اون مریم رجوی هست و همه اونهایی که امروز در اشرف۳ گردهم آمدند» بلکه این رئیسی جلاد۶۷ است که قرار از کف داده و سوز دل و فغان درونشان را آشکار کرده که“ وای از دست مجاهدین. “

و حال باید از همنوایان رژیم جلادان در ضدیت و لجن‌پراکنی علیه مجاهدین که با پیروزیهای درخشان مستمر و کوبنده مقاومت ایران آب در لانه‌شان افتاده پرسید: شما که این حقیقت آشکار را نمی‌بینید؟ وبا مقیاسهای میکرومتریک می‌خواهید بفرموده وزارت بدنام و سرویسهای معلوم‌الحال قدرت سونامی را ناچیز جلوه بدهید، چرا به سخنان ولی نعمتهایتان، آخوند رئیسی و آخوند اژه‌ای گوش نمی‌کنید؟

										
											<iframe style="border:none" width="100%" scrolling="no" src="https://www.mojahedin.org/if/2b22a600-b5f1-425e-a278-05896c31dacc"></iframe>
										
									

گزیده ها

تازه‌ترین اخبار و مقالات