728 x 90

خسی در کهکشان آلترناتیو

گردهمایی بزرگ مقاومت ایران در ویلپنت پاریس
گردهمایی بزرگ مقاومت ایران در ویلپنت پاریس

کهکشان عظیم آلترناتیو یا تجمع بزرگ معترضان به رژیم آخوندی، بزرگترین گردهمایی مخالفان دیکتاتوری در پاریس بعد از ۱۵سال است که از شعله‌‌یی به‌ظاهر آرام و کم‌سو به اوج روشنایی رسیده است. و این نور عظیم در بلندای بام ایران عزیز به درخشش پرداخته و از آن تمامی آزادی‌خواهان وطن نورباران خواهند شد و البته این درخشش منجر به کوری سیاه‌دلان و آخوندهای درباری خواهد بود.

این گردهمایی فصلی نوین در صلابت نیروهای مجاهدین است که بعد از دهها سال مقاومت در برابری قتل و کشتار نقشی محوری در رسیدن به آزادی در ایران عزیز ایفا می‌کنند. بی‌شک این حرکت بزرگ، رژیم فاشیستی آخوندی را چون خس و خاشاک از ریشه و بن خواهد کند و نم‌نم باران آزادی را در جانهای تشنه و مایوس ایرانیان به ارمغان خواهد آورد.

حضور شخصیتهای سیاسی چون: نیوت گینگریچ، اینگرید بتانکورد، رودی جولیانی، لیندا چاوز، فرانسیس تاونزند، راما یاد، سید احمد غزالی و... دلیلی محکم از اجماع جهانی همراهی با مقاومت سراسری در ایران برای سرنگونی این رژیم است و شکل‌گیری این نوع گردهمایی و حرکتهای عظیم بعد از قیام سراسری بیانگر ثانیه‌های عمر دیکتاتوری و نوید بهار آزادی ست.

در این میان بعضی از مدعیان دست‌سازی که نان آلترناتیوشان بعد از رژه شکوهمند سیاسی مقاومت آجر شد، در یک سناریو از قبل آماده، ساز عدم مشروعیت مجاهدین را کوک کردند.

در جواب ایشان باید بگوییم لطفاً چشمان خود را باز کرده و حقیقت را آن‌طور که شایسته است ببینید. ایستادگی و مقاومت و ماندگاری در برابر هزاران توطئه در مبارزه ۴۰ساله، خون هزاران مجاهد، استقبال عظیم مخاطبان و سیاستمداران و... دلیل محکمی برای مشروعیت این سازمان برای مدیریت ایران است. باید از مدعیان پرسید آیا در قاموس دموکراسی شما حضور این همه شخصیت سیاسی و پشتیبانی میلیونی مردم دلیلی بر مشروعیت نیست؟

البته با حفظ احترام به همه مدل تفکر درباره سازمان بزرگ مجاهدین باید گفت این مدل اعتراضات و نقدها خسی بیش در کهکشان عظیم نیستند و این قدرت عظیم به‌زودی بر تارک ایران عظیم نقش خواهد بست و نور آن دنیا و منطقه را از تاریکی نجات خواهد داد.

 

سحر از تهران

 

مسئولیت محتوای این مطلب برعهده نویسنده است و سایت مجاهد الزاماً آن را تأیید نمی‌کند

گزیده ها

تازه‌ترین اخبار و مقالات